Dobrze im tak, czyli o kopaniu leżącego

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 10 lut 2008, o 21:37

ponieważ świniacz zobowiązuje, to pozwoliłem sobie troche pokopac roverem na trasie z Krk :mrgreen:

od Tokarni do Kielc dwa patrole oznakowane i dwie tajne octavie i zero mandatów :evilgrin:



WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 10 lut 2008, o 22:01

misioo pisze:ja to chyba jednak nicka będę musiał zmienić
Oupsss :oops: - przepraszam, wiecej nie będę :mrgreen:
esilon pisze:świniacz zobowiązuje, to pozwoliłem sobie troche pokopac (...) i zero mandatów
Czyżby świniacz ich znieczulał...? :roll:

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 10 lut 2008, o 22:04

WiS pisze:Czyżby świniacz ich znieczulał...?
nie, ale ewidentnie 2 razy przyniósł wielkie scęscie :evilgrin:

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Post 10 lut 2008, o 22:48

hogi pisze:Jechałem sobie w nocy Łopuszańską w stronę Mokotowa.
Zjeżdżając z wiaduktu to już chyba jest Marynarska, na skrzyżowaniu z Taśmową zapaliło się czerwone światło. No to ja po heblach i pomyślałem, że sobie skręcę w prawo. Przypominam, że była 03.15 w nocy.
Skręcam, patrzę a tu sępy czekają skodą octavią schowani aż ktoś przemknie na czerwonym.
Dojechałem do łuku i skręcam w lewo w Cybernetyki a widzę, że oni zawracają i za mną. Zorientowali się, że tam nie ma zielonej strzałki do skrętu w prawo. :twisted:
No to ja zaczynam ciągnąć Junkersa (nazwa by Adamusmax) do 6000 obr./min.
Prosto Cybernetyki do Rzymowskiego a oni kilkaset metrów za mną i ogień.
Obserwuję czy nie błyskają, ale nie - unieśli się honorem (no co, takiego kwadratowego pudła nie dojdziemy?)
Ja w prawo w Rzymowskiego lekkim slajdem (ale ten leśnik się kładzie - prawie przytarłem relingami o krawężnik :wink: ). Oni wypadli za mną trochę wolniej - odstęp się zwiększył do 300 metrów.
No to ja ogień w stronę Ursynowa, mgła gęstnieje a oni coraz dalej. Charakterni - bez sygnałów cały czas no to jadę dalej z pedałem w podłodze. Na ulicach pusto, żadnych aut tylko myśliwy i zwierzyna. :cool:
W prawo w Rosoła i znów ogień. Odstęp z 500 metrów. Ja w prawo w Ciszewskiego, 100 metrów w lewo w Cynamonową i szybko po 100 m w prawo w małą osiedlową za LeClerkiem i dalej prosto do siebie pod blok.
Niebiescy gdzieś zniknęli mi z oczu na Rosoła.
Jak wyglądałem z okna w mieszkaniu przyjechało wsparcie i na dwa radiowozy kręcili się na około LeClerca.

Kill chyba słuszny, nie machali ani nie błyskali a Szkodą chcieli Subaru dogonić.

To był odwet za Simona1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



edit: literówki
Hogi nie boisz się, że Oni to czytają :!: :mrgreen:

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 10 lut 2008, o 23:06

Piter 35 pisze:Hogi nie boisz się, że Oni to czytają
Pan Wiesio pozdrawia. :mrgreen:

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 23:10

Piter 35 pisze:Hogi nie boisz się, że Oni to czytają :!: :mrgreen:
Hogi z pewnością wziął pod rozwagę pięćdziesięcioprocentową szansę na to, że gonili go Ci od pisania, więc nawet jeżeli tutaj się zabłąkali, to nadal jest bezpieczny :mrgreen:
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

hogi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Kona Stinky
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 11 lut 2008, o 12:35

devlin pisze:
Piter 35 pisze:Hogi nie boisz się, że Oni to czytają :!: :mrgreen:
Hogi z pewnością wziął pod rozwagę pięćdziesięcioprocentową szansę na to, że gonili go Ci od pisania, więc nawet jeżeli tutaj się zabłąkali, to nadal jest bezpieczny :mrgreen:
Oplułem monitor :mrgreen:



Piter 35 a cóż ja złego zrobiłem??? ;-) (w świetle litery prawa)
Jakby mnie ktoś chciał zatrzymać, to bym się zatrzymał.
Może chcieli sie sprawdzić? :-P
Doradca Finansowy
http://www.greatpe.pl

Bilex
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WuWuA
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 261 razy

Post 11 lut 2008, o 15:31

Po raz kolejny ostrzeżenie!
Uwaga na nowego Passata kursującego na wylocie z Wawy na Gdańsk czyli w okolicach Pułkowej!
Taką oto fotkę mu dziś cyknąłem jak męczył Bogu ducha winnego kierowcę mercedesa... :evilgrin:

Obrazek
Death ain't nothin' but a heartbeat away...

Filip Cz
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Warszawa / Garwolin
Auto: Legacy dizel H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 11 lut 2008, o 15:44

Bardzo podobny jeździ na Płowieckiej i Czecha. Już ze trzy razy widziałem.

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Post 11 lut 2008, o 20:43

mają dwa na całą warszawę - numery chyba na tym forum kiedyś już podawałem i latają dokładnie przez całą dobę po całej warszawie i okolicach od nadarzyna aż do czosnowa.

hogi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Kona Stinky
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 11 lut 2008, o 23:12

Moja znajoma, wczoraj zarobiła od nich 400 zł. na Przyczółkowej koło godz. 19.30
Doradca Finansowy
http://www.greatpe.pl

wil3
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Kielce
Auto: Pustynna Burza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 12 lut 2008, o 00:27

Wracając do tematu

Skopałem Astrę Kombi. Taką starszą, ale nie za starą (ta trochę podobna do Focusa kombi z okolic 2001) . Dwa razy na wlotówce do Kielc od Krakowa. A było to tak: najpierw chyba rozeźliłem Pana w Astrze, żem go śmiał wyprzedzic z górki, choć może i nie. To było niedaleko za zjazdem z obwodnicy, jest dość stromy zjazd. Potem Pan rzeczony jechał za mną aż do fotoradaru w Słowiku, gdzie zwolniłem z wiadomego powodu do 70km/h. Wtedy Pan mnie wyprzedził o długość auta i również zwolnił. Oczywiście zaraz po minięciu F-R Pan ostro przyspiesza, niestety dla niego ja też i tyle go widziałem. To był 1szy raz.

Potem światła przy Białogonie. Akurat tak się złożyło, że się dotoczył, bo światełka mnie długo przytrzymały. Zielone, Pan ruszył z Vervą i po chwili był daleko. Za mną oczywiście i to był drugi raz. Trzeciego kopania nie było, ku mojemu nieukrywanemu żalowi (wysmarkałem się w chusteczkę).

Reasumując, OBK 3.0 vs. Astra 1.8 - to nawet nie kopanie, to deptanie leżącego.

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 12 lut 2008, o 15:45

W tym tygodniu kilka godzin dziennie upalam z kumplem po górach Pandy 4x4 i jest dużo fanu :-P codziennie rano killujemy dziesiątki samochodów jadąc na Salmopol od strony Szczyrku jadąc pod górę i kolejne kilkadziesiąt aut jadąc w dół do Wisły - wszyscy (nawet lokalesi o zgrozo :-x :-x a powinni być doświadczeni!!!) się gramolą jak stare baby (bez obrazy :mrgreen: ) a my Pandziochami śmigamy niesamowicie, zaliczamy też kilka innych górek (także w terenie) wszędzie killując auta mielące kołami w miejscu czy to na śniegu czy lodzie, świetna sprawa takie małe autko z AWD :-D :-D :-D

Marko Rally
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Katowice
Auto: Impreza WRC (w planach)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 12 lut 2008, o 16:13

Paweł_BB,
Gdzie takie dają do upalania? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czy tam jest cały czas śnieg? :shock:

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 12 lut 2008, o 16:55

Marko Rally pisze:Gdzie takie dają do upalania? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
W takiej jednej firmie, przychodzę co rano i sami dają mi auto do jazdy :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:
Marko Rally pisze:Czy tam jest cały czas śnieg? :shock:
W piątek na Salmopolu był śnieg na asfalcie, wczoraj i dzisiaj już nie ma ale od strony Szczyrku całą droga jest na północnym stoku więc jak jedziemy rano to jest szklanka i zakręty praktycznie boczurami bierzemy (na wyłączonych ASR/ESP) :-D :-D
Potem na zjeździe do Wisły zakręty są zacienione więc też jest szklanka - ludzie się gramolą 20 km/h no to ich killujemy ;-)
Niestety raz po raz zdarzy się jakiś mądrala przyjezdny i bezczelnie nas blokuje ale jak go jakoś (nieraz na chamca bo gnojek się nie daje) wyprzedzimy to po 2 zakrętach już odpada - za szybkie tempo dla cwaniaka :lol: :lol: :lol:


A propos blokowania: jak ja kurde tego nienawidzę, jakie trzeba mieć siano w głowie żeby blokować kogoś kto chce jechać i potem jeszcze na niego trąbić :shock: :shock: :shock: co takiemu człowiekowi się dzieje pod czachą że chce zablokować kogoś i to jeszcze na obcym terenie????? przecież na 90% lokales pojedzie szybciej takie górskie odcinki bo nie dość że jest (lub przynajmniej w/g mnie powinien być) obcykany w jeździe w zimie to jeszcze zna każdy zakręt.... Kurde jak mnie wkurza takie coś, ja nigdy nikogo nie blokuje, jak jest ograniczenie na jakiejś drodze 50 km/h a ktoś chce jechać 150 km/h to jego sprawa - ja mu zawsze zrobię miejsce i puszczę ;-)

gimof
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Poznań
Auto: Nienajgorsza asterka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 12 lut 2008, o 16:59

Paweł_BB pisze:jak jest ograniczenie na jakiejś drodze 50 km/h a ktoś chce jechać 150 km/h to jego sprawa
I wtedy zadajesz sobie pytanie.. jest tak dobry czy tak głupi?
"...Z dużymi rozmiarami kół jest jak z condomami w rozmiarze XL- Krótka chwila dobrej autoprezentacji nie jest warta późniejszych kłopotów."-Krzysztof Hołowczyc

Dłubię to, dłubię tam to. :)

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 12 lut 2008, o 17:03

gimof pisze:I wtedy zadajesz sobie pytanie.. jest tak dobry czy tak głupi?
Cóż, nie pochwalam takiej jazdy ale na pewno moje blokowanie lewego pasa takiemu delikwentowi może przynieść więcej szkód niż pożytku bo np. wykona on jakiś inny dziwny manewr... Jak mówiłem jego sprawa, każdy jest panem swojego (i niestety często innych) życia tylko że mała wyobraźnia takich kretynów im tego nie uświadamia.

Marko Rally
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Katowice
Auto: Impreza WRC (w planach)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 12 lut 2008, o 22:39

Paweł_BB pisze:W takiej jednej firmie, przychodzę co rano i sami dają mi auto do jazdy
A są tam przyjęcia do pracy ? Ja też umiem jeździć bokami ;-) :mrgreen: Jakby co to daj cynk ;-) :mrgreen:

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 13 lut 2008, o 05:59

Marko Rally pisze:A są tam przyjęcia do pracy ? Ja też umiem jeździć bokami ;-) :mrgreen: Jakby co to daj cynk ;-) :mrgreen:
Warunkiem przyjęcia jest umiejętność latania bokami właśnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ty to potrafisz więc bez problemu przejdziesz test :-D

A tak poważnie to będzie teraz akcja przyjmowania ludzi bo końcem lutego ma przyjść kilkadziesiąt nowych aut :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Bilex
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: WuWuA
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 261 razy

Post 13 lut 2008, o 11:41

Ford Focus TDi... :mrgreen: :evilgrin:
Death ain't nothin' but a heartbeat away...

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 13 lut 2008, o 12:13

Paweł_BB pisze:A tak poważnie to będzie teraz akcja przyjmowania ludzi bo końcem lutego ma przyjść kilkadziesiąt nowych aut :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:
To dawaj znać, bo zaczynam mieć coraz częściej wizje typu stado owiec i mieszkanie gdzieśÂ w górach :evilgrin:
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Post 13 lut 2008, o 15:10

devlin pisze:To dawaj znać, bo zaczynam mieć coraz częściej wizje typu stado owiec i mieszkanie gdzieś w górach :twisted:
Pomysł generalnie fajny. Pytanie tylko, czy nie jest jeszcze za wcześnie na jego realizację :roll:

barton
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Post 13 lut 2008, o 15:21

Bilex pisze:Ford Focus TDi... :mrgreen: :evilgrin:
jak już to TDCi ;-)
"Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?"

devlin
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Włochy
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 13 lut 2008, o 16:09

So What! pisze:Pomysł generalnie fajny. Pytanie tylko, czy nie jest jeszcze za wcześnie na jego realizację :roll:
Najpewniej masz rację, niestety. Cóż - byle do wiosny.
http://wwojnar.com/

– Это водка? – слабо спросила Маргарита. Кот подпрырнул на стуле от обиды.
– Помилуйте, королева, – прохрипел он, – разве я позволил бы себе налить даме водку? Это – чистый спирт!

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Post 13 lut 2008, o 16:58

Barthol pisze:jak już to TDCi ;-)
Tudzież TDDi ;-)

ODPOWIEDZ