Forester 2.0 XT (MY03-05)

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Forester 2.0 XT (MY03-05)

Post 11 sty 2008, o 18:58

Witam posiadaczy Foresterów :-P wszelakich

proponuje aby wszystkie nowe tematy związane z Foresterem nazywać wg schematu jak w temacie ;-) , tj Forester/model/rocznik

a w opisie tematu (nieobowiązkowym) napisac w czym problem

ten pomysł powstał na podstawie doświadczeń z używania forumowych wyszukiwarek :-(
pozdrawiam

[ Dodano: 2008-01-11, 18:00 ]
no chyba że ewentualny dział techniczny ( jeżeli forum sie rozpędzi) pogrupuje modele



ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 13 sty 2008, o 21:35

Trochę nie ma sensu mnożyć bytów: osobno Forek, osobno Impreza, osobno coś innego, bo te auta mają ze sobą dużo wspólnych elementów i ew. problemy zazwyczaj też są wspólne. Podział tylko utrudni przepływ wiedzy.

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 14 sty 2008, o 13:16

ky pisze:Trochę nie ma sensu mnożyć bytów: osobno Forek, osobno Impreza, osobno coś innego, bo te auta mają ze sobą dużo wspólnych elementów i ew. problemy zazwyczaj też są wspólne. Podział tylko utrudni przepływ wiedzy.
ok, ale nie wyklucza to wyraźnego okreslenia o jakim modelu piszemy, ilez to ja sie namordowałem żeby dotrzeć do info ? Poza tym to taka luźna propozycja ;-)

hemek
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Michałowice
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 14 sty 2008, o 14:00

byłbym za: ogolnie forek, ogolnie impreza itd., a podzialy wewnątrz

MSK
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Ostrołęka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 14 sty 2008, o 15:21

A ja byłbym za dobrym FAQ w dziale trytytkowym i zaprzestaniem dalszego rozbudowywania struktury forum.

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 14 sty 2008, o 17:13

FAQ będzie. Jeśli masz jakieś propozycje dotyczące pytań i odpowiedzi w tymże FAQ-u, to chętnie bym się z nimi zapoznał, aby móc ten FAQ nadziergać :)

Pozdrawiam, r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

ODPOWIEDZ