dlaczego media mają wpływ?

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 20:40

maf1, tak jak mówiłem możesz chcieć takiego :arrow: http://allegro.pl/fabrycznie-nowy-komar ... 49248.html
albo takiego :arrow: http://otomoto.pl/romet-inny-komar-2350 ... 86815.html

kwestia tego co szukasz i chcesz ;-)


Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

maf1
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Impreza 2,0GX (czarna!!!)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 21:43

No właśnie. "Komar" za 3kpln a Yamaha Virago za 4,5kPLN. Zgadnij co wybrałem :lol:

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 21:44

maf1, ale jest obok "komar' za 400zł ;-) tak że jak bys mocno chciał to byś sobie kupił :whistle: :mrgreen:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

maf1
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Impreza 2,0GX (czarna!!!)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 21:53

Łeee, Yamaha szybsza, mocniejsza. Było minęło ;-)

A wogóle to myślaęm o starszym modelu, tzw "sztywniaku". Bez tylnych amorków.

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 22:06

maf1, proszzzz http://allegro.pl/komar-sztywniak-spraw ... 76848.html ;-)
maf1 pisze: Łeee, Yamaha szybsza, mocniejsza.
no to nie mów ,że nie można komara kupić tylko ,że ci się odwidziało :razz:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 407 razy
Polubione posty: 361 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 22:12

rrosiak pisze: Burat, za ten egzemplarz właściciel kilka lat temu dał ponad 60tys., w zeszłym roku miał kupca za 80tys., więc jakieś zainteresowanie jest :idea:
jak sobie pomyślę jaki majątek lata temu u wuja na szrocie pociąłem na złom to aż chce się teraz płakać ;-(
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 22:18

rrosiak, sorki nie zważyłem twojego posta :oops: ale to cały czas jest tak jak mówię , zależy jaki egzemplarz (stan ,historia) i dla kogo ile jest warty to tyle można dać tyle za Fiaciora ,można dać jeszcze więcej za Poldolota (np. oryginalną Cupetę) ale też można kupić za całkiem normalne pieniądze

ja choruję ostanio na Fiata 125p Pick up, jak by ktoś wiedział coś albo gdzieś miał iść na żyletki to ja chętnie przygarnę ;-) i można takie coś dostać jak się szuka choć było tego mało ,ale ceny dyktuje popyt na takie cuda (i trochę moda :cofee: )
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

leon
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Kąąbi 3 i Niepsujące się.
Polubił: 206 razy
Polubione posty: 282 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 22:22

burat pisze: ja choruję ostanio na Fiata 125p Pick up

Może jeszcze krótkiego ? :mrgreen:
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.

maf1
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Impreza 2,0GX (czarna!!!)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 22:22

burat pisze:maf1, proszzzz http://allegro.pl/komar-sztywniak-spraw ... 76848.html ;-)
maf1 pisze: Łeee, Yamaha szybsza, mocniejsza.
no to nie mów ,że nie można komara kupić tylko ,że ci się odwidziało :razz:

Eeee, to jeszcze w trakcie licytacji. Nie wiadomo za ile pójdzie a dodatkowo trzeba włozyc kaskę aby zrobić z niego "igłę".
A poza tym fuckt, odechciało mi się :lol:

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 21 cze 2011, o 22:46

leon, nie mam dużych wymagań i tak zrobił bym sobie go pod siebie ;-)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 02:04

leon pisze: Ale OCB ?
a o to, że jakiś palancina opowiada dzieciom neo, że spokojnie kupią furę za 1.5kZł. W 99% przypadków jest to kompletny złom zagrażający ich bezpieczeństwu, a ten się podnieca 63 letnim Golfem II.

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 07:56

Alan, Alan, Alan!, ja za mojego "Kinght Rider`a" dałem okrągłego tysiacza i wszyscy (którzy go na razie demontujemy :mrgreen: ) jesteśmy pod wrażeniem stanu w jakim jest (dwie dziurki w podłodze i lekko nadjedzony próg to w tym wypadku kosmetyka) , tak że Poldolota kupisz ,najbardziej z tej listy to nie chcę wierzyć w Astrę i Corsę :cofee: tzn pewnie można ale tak jak piszesz będzie to szrocizna
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

barton
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 12:19

inquiz pisze:
rrosiak pisze: Burat, za ten egzemplarz właściciel kilka lat temu dał ponad 60tys., w zeszłym roku miał kupca za 80tys., więc jakieś zainteresowanie jest :idea:
jak sobie pomyślę jaki majątek lata temu u wuja na szrocie pociąłem na złom to aż chce się teraz płakać ;-(
przyjdzie korekta na rynku i ceny wrócą do normalnego poziomu bo obecnie to raczej spekulacja, moda itd

Generalnie płacić 60-80k za "kanta" (albo inne masowe auto z bloku wschodniego) to jakaś chora akcja... Zrozumiałbym jeszcze taką kwotę, gdyby do kupienia był ORYGINALNY i IDEALNY Acropolis, Monte Carlo albo chociaż "Bartoś"

Inna sprawa, że taki 125p albo Poldas w stanie jak z fabryki robi większe wow, niż jakieś Evo czy STi :mrgreen:
"Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?"

barton
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 12:22

burat, szybciutko zakładaj temat prezentujący "Knight Rider'a" w dziale "nasze Subaru" :mrgreen:
"Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?"

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 407 razy
Polubione posty: 361 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 12:32

Barthol pisze: Generalnie płacić 60-80k za "kanta" (albo inne masowe auto z bloku wschodniego) to jakaś chora akcja... Zrozumiałbym jeszcze taką kwotę, gdyby do kupienia był ORYGINALNY i IDEALNY Acropolis, Monte Carlo albo chociaż "Bartoś"
Ogólnie zgodna, z drugiej strony jest tak, że pomimo masowej produkcji samochodów tych z pierwszych lat produkcji oraz oryginalnych części zostało naprawdę niewiele. Odwrotnie niż do amerykańców gdzie do wielu modeli są tony oryginalnych części.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

barton
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 12:42

inquiz, jest trochę racji w tym co mówisz, tylko że jak zacznie się używać auta zgodnie z jego przeznaczeniem to jego wartość szybko poleci w dół (bo się zrobi kilka tysięcy kilometrów i już nie będzie to np. 400km oryginanego przebiegu z jakim się go kupiło).
"Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?"

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 15:02

Barthol, będzie temat będzie tylko teraz na razie niewiele zdziałaliśmy (permanentny brak czasu :wall: ) i kompletowanie części potrzebnych do przebudowy. Mam nadzieję że prace ruszą trochę od pierwszego lipca bo urlopik się zaczyna :thumb: :thumb: po wyjeździe będzie kilka dni to coś się ruszy i jak coś będzie to temacik się pojawi :thumb:

Poza tym tak jak piszesz 60- 80 PLNów to dużo za dużo za kanciora nawet pierwszego wypustu sądzę ,że ten nie jest zwykłym i coś Rosiu nas oświeci co z nim jest
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 172 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 15:04

burat, a co ty za maszinu zakupiłeś :idea:

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 15:08

Piter 35, takie coś :arrow:
Obrazek

a ma być coś takiego :arrow:
Obrazek
albo bardziej takie ;-)
Obrazek
ale co wyjdzie to szlak wie :mrgreen:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 172 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 15:18

Klasyk , pięknie :thumb: . A jaki stan techniczny , jaki motor chcesz włożyć :?:

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 16:36

Piter 35, motor zostanie na razie taki z jakim kupiłem czyli Rover 1.4 dlatego kupiłem Caro a nie od razu Borewicza bo łatwiej(i taniej ;-) ) przerzucić blachy niż walczyć z motorem. Coś kole 103 KM na razie starczy ,pierwsza jest zawiecha , heble ,klatka i takie tam pierdoły ,a jak mi zacznie mocy brakować to się pomyśli ;-) Stan techniczny jak pisałem jest nadwyraz dobry (pierwszy właściciel i takie tam :mrgreen: )

i dla purystów tak tak wiem że mam szybkę z tyłu a nie wlot powietrza ale albo się z tym coś zrobi albo zostanie jak w "Akwarium" ;-p
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

barton
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 17:02

burat, czyli celujesz w coś takiego:

Obrazek*

:mrgreen:

btw. ten drugi rajdowy Polonez (którego zdjęcie pokazałeś) ma przednie lampy z Autosana ;-) (kiedyś trafiem na takie info)...

a jak Ci mocy braknie to rozważ/zrób SWAP'a na silnik z Hondy S2000: wysokoobrotowe NA i fabryczne 200 koni


* foto znalezione w sieci
Ostatnio zmieniony 22 cze 2011, o 17:06 przez barton, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nim cokolwiek napiszesz, pomyśl o swojej matce. Czy byłaby dumna?"

burat
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Bielawa
Auto: Łosiarrii , Baśka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 17:05

Barthol, ot coś z grubsza takiego :evilgrin:
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 172 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 17:19

Barthol pisze: a jak Ci mocy braknie to rozważ/zrób SWAP'a na silnik z Hondy S2000: wysokoobrotowe NA i fabryczne 200 koni
To może lepiej ze Sti-ja :mrgreen:

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: dlaczego media mają wpływ?

Post 22 cze 2011, o 17:20

Barthol pisze:200
240.

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

ODPOWIEDZ