kradna... :(

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

kradna... :(

Post 26 mar 2008, o 08:53

dzien dobry forum.
przysmuce z rana:

W piatek stracilem obydwa lustra w Lodzi :(.
Obk stal na zamknietym terenie, widac niedosc...
Teraz zabawa z ubezpieczycielem. W serwisie w Lodzi uslyszalem, ze to czesta akcja, ze dopiero co zakladali nowe lustra do Tribeki.
Po jaka cholere oni to kradna? Kupuja nowe mocowania i sprzedaja jako sprawna calosc?
Autko mam na niemieckich blachach, nie ma DNA... moglo to miec wplyw? Jak myslicie?



Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: kradna... :(

Post 26 mar 2008, o 09:19

Nie naraziłeś się komuś? W Gdańsku na przykład masowo giną lusterka, wycieraczki i wszystko inne co wystaje, w okolicach stadionu Lechii tuż po meczu.

Inna sprawa, że na Allegro innych części może nie być, ale lusterek do Subaru to zawsze są ze dwie strony...

AMI
5 gwiazdek
Lokalizacja: Dublin
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: kradna... :(

Post 26 mar 2008, o 09:57

NIestety taka norma - moj brat w Hondzie Civic tracil lusterka co pol roku.
Potem kazal wygrawerowac numery na lusterkach i oslonach. Poprawilo to sytuacje o tyle, ze kolejnym razem ostalo mu sie chociaz jedno, bo sie
przy pierwszych lajzy nie zorientowaly jeszcze, ze sa numery.
Oczywiscie problem sie potem pojawia przy sprzedazy samochodu ewentualnej, a i na grawerke sa rozwiazania, ale zawsze to jeden klopot dla zlodzieja wiecej,
wiec po co sie meczyc...
Jacek "AMI" Rudowski

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: kradna... :(

Post 26 mar 2008, o 10:24

Bergen pisze:Nie naraziłeś się komuś?
ta wersja byla by wygodna, ale niestety/na szczescie nie :-)

autko bylo dobrze widoczne z ulicy niestety, a praking (nie strzezony, tylko brama na pilota) czesto gosci dobre autka wiec pewnie jest monitorowany przez zlodziei.
tego wieczoru stalo tam jeszcze evo eq340(nie moje niestety) i nowy outlander w skorze citroena :))
arcyciekawy wynalazek :)) (nie moj, stety)

bociek_krakow
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: z Galicji
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: kradna... :(

Post 29 mar 2008, o 21:34

Jakieś 3 tyg wstecz ktoś mi zajumał wkładkę do lusterka w ducato firmowym. Wszystko w ciągu 15 min. A samochód stał przed firmą. Teraz wkładki oznaczyłem także jakby coś to pewnie na alledrogo sie pojawią, będę wiedział że to moje
foto-rajdowo.pl
RallyWear.pl

gregski
6 gwiazdek
Lokalizacja: inąd
Auto: Mammut
Polubił: 0
Polubione posty: 5 razy

Re: kradna... :(

Post 29 mar 2008, o 22:11

bociek_krakow pisze:Jakieś 3 tyg wstecz ktoś mi zajumał wkładkę do lusterka w ducato firmowym. Wszystko w ciągu 15 min. A samochód stał przed firmą. Teraz wkładki oznaczyłem także jakby coś to pewnie na alledrogo sie pojawią, będę wiedział że to moje
poznasz je na focie?
a jak ktos wystawi fote podobnego lustra? :)

jak juz poznasz, to co zrobisz?

bociek_krakow
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: z Galicji
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: kradna... :(

Post 29 mar 2008, o 22:28

Przed założeniem zaznaczyłem w sposób dla siebie wiadomy przy pracowniku fiata i zrobiłem fotki.
Sprzedającego poproszę o dokładne fotki wnętrza wkładki i mamy cię!!! :-p
foto-rajdowo.pl
RallyWear.pl

ODPOWIEDZ