nasza-klasa

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

nasza-klasa

Post 16 sty 2008, o 01:57

Jako że może niektórzy nadal nie wiedzą o istnieniu takiej klasy: Klasa SUBARU zakładam owy temat :-P



AMI
5 gwiazdek
Lokalizacja: Dublin
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 16 sty 2008, o 13:09

Jeszcze Wam sie nie znudzilo? :)
Jacek "AMI" Rudowski

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Post 16 sty 2008, o 13:58

AMI pisze:Jeszcze Wam sie nie znudzilo? :)
Tja... jestem coraz bliższy zaorania swojego profilu tamże.

pzdr/m

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 16 sty 2008, o 14:43

michal pisze:Tja... jestem coraz bliższy zaorania swojego profilu tamże.
Nie rób tego! Nie wszędzie mogę obejrzeć list gończy z Twoją facjatą :P Tylko stawki nie podali...

r.

PS. A po co nam nasza-gąbka, jak mamy Nasze Forum? :)
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 16 sty 2008, o 17:34

ky pisze: PS. A po co nam nasza-gąbka, jak mamy Nasze Forum? :)
Jakby SIP zrobił na nas nalot i nas steroryzował, będziemy mieli się ustalić plan pospolitego ruszenia :mrgreen: :-P

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Post 16 sty 2008, o 17:45

radekk pisze:
ky pisze: PS. A po co nam nasza-gąbka, jak mamy Nasze Forum? :)
Jakby SIP zrobił na nas nalot i nas steroryzował, będziemy mieli się ustalić plan pospolitego ruszenia :mrgreen: :-P
Zapomniałeś jeszcze o innych organizacjach nalotnych: PIP, NIK, IRCh, ABW, CBA...

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 16 sty 2008, o 18:17

michal pisze:Zapomniałeś jeszcze o innych organizacjach nalotnych: PIP, NIK, IRCh, ABW, CBA...
Oni są nie groźni :mrgreen:

michal
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Radom
Polubił: 57 razy
Polubione posty: 13 razy

Post 16 sty 2008, o 23:45

radekk pisze:
michal pisze:Zapomniałeś jeszcze o innych organizacjach nalotnych: PIP, NIK, IRCh, ABW, CBA...
Oni są nie groźni :mrgreen:
Czy jest tu jakiś cwaniak?

hogi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Kona Stinky
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 17 sty 2008, o 01:20

Mnie CBŚ nie zatrzymał :roll: :mrgreen:
Doradca Finansowy
http://www.greatpe.pl

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 17 sty 2008, o 05:52

michal pisze:Czy jest tu jakiś cwaniak?
Czy to jest jakaś zorganizowana akcja?

MSK
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Ostrołęka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 17 sty 2008, o 10:19

Czy to jest jakaś zorganizowana akcja?
Yyy... taka akcja, żebyś dał piątaka.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Post 17 sty 2008, o 12:27

Powiem szczerze, że zacząłem się zastanawiać po tych alarmach telewizyjnych co mi może grozić na naszej klasie. No i nie za bardzo widzę. Wrogów nie mam. Żadnych danych kontaktowych nie zostawiłem. Usunąłem zdjęcia dzieciaków, bo fakt - nie chcę, żeby jakiś pedofil się przy nich brandzlował.

Ale poza tym? W cv zawsze piszę jakie szkoły skończyłem. Można się przyczepić do tego, że moje klasowe wspominki na klasowych forach może oglądać każdy, a nie tylko moi znajomi. No ale podobno mają to zmienić.

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 17 sty 2008, o 12:39

Konto usunięte pisze:zacząłem się zastanawiać po tych alarmach telewizyjnych co mi może grozić na naszej klasie.
Po licznych alarmach prasowych i telewizyjnych zacżąłem się zastanawiać, kto za tym stoi i po co.
Mam parę koncepcji... a Państwo? ;-)

Co do strachów na lachy, najbardziej wzrusza mnie związek przyczynowo skutkowy pomiędzy wlepianiem zdjęć z egzotycznych wakacji, a ryzykiem bycia okradzinym (a tak sugerowała jakaś pani ziennikarka prasowa).
Przecież jak starszy referent Malinowski jedzie z żoną na Jamajkę, to wiadomo, że nie ma sensu go okradać. Wszystko wydał na bilet, nie?

hogi
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Kona Stinky
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 17 sty 2008, o 12:59

Ja mam aktualne zdjęcie Naszej-Klasy :mrgreen:
Obrazek
Doradca Finansowy
http://www.greatpe.pl

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 17 sty 2008, o 16:01

MSK pisze:Yyy... taka akcja, żebyś dał piątaka.
Dzięęki staaary :mrgreen:

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 17 sty 2008, o 17:09

http://nasza-klasa.pl/profile/4698377

Biedny Gosiewski ma "sztuczny" profil na Naszej Klasie, a niektórzy politycy jak najbardziej prawdziwe, acz nieco anonimowe 8-)

W sumie, sprytny numer - tłum obcych się nie zwali, a prawdziwe koleżeństwo z klasy swoje wie ;-)

Przypadkiem zauważyłem :-D

Doxa
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z krzesła
Polubił: 151 razy
Polubione posty: 121 razy

Post 17 sty 2008, o 17:24

Konto usunięte pisze:Powiem szczerze, że zacząłem się zastanawiać po tych alarmach telewizyjnych co mi może grozić na naszej klasie. No i nie za bardzo widzę. Wrogów nie mam. Żadnych danych kontaktowych nie zostawiłem. Usunąłem zdjęcia dzieciaków, bo fakt - nie chcę, żeby jakiś pedofil się przy nich brandzlował.

Ale poza tym? W cv zawsze piszę jakie szkoły skończyłem. Można się przyczepić do tego, że moje klasowe wspominki na klasowych forach może oglądać każdy, a nie tylko moi znajomi. No ale podobno mają to zmienić.
Fido, a czy wiesz, czym zajmują się obecnie Twoi dawni klasowi znajomi? ;-)

Jedni boją się bandziorów, inni policji, a jeszcze inni UKS-u :lol: . Zauważyłam też wśród moich znajomych, że kilka osób pozmieniało imię i nazwisko na szkolną ksywkę, hmmm... interesujące :mrgreen:

A o dzieciaki to chyba nie ma się co martwić, pedofile mają szeroką gamę portali do wyboru, nie koniecznie Naszą Klasę. Nie znam małolata który nie miałby konta na fotka.pl, jakaś taka moda nastała :roll:
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..y, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 17 sty 2008, o 17:37

Doxa pisze:Zauważyłam też wśród moich znajomych, że kilka osób pozmieniało imię i nazwisko na szkolną ksywkę, hmmm... interesujące
Ludzi jest bardzo łatwo postraszyć 8-)

Nie widzę żadnego związku pomiędzy figurowaniem w Naszej Klasie a zwiększonym ryzykiem napadu / wyśledzenia przez UKS, etc.

Owszem,dzieki temu portalowi odnalazłem kilka dawno zagubionych znajomości, nie tylko szkolnych zresztą - ale też z jakichś dawnych zakładów pracy, znikniętych for internetowych i tak dalej... i bardzo sobie chwalę.

Doxa
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: z krzesła
Polubił: 151 razy
Polubione posty: 121 razy

Post 17 sty 2008, o 17:54

WiS pisze:Nie widzę żadnego związku pomiędzy figurowaniem w Naszej Klasie a zwiększonym ryzykiem napadu / wyśledzenia przez UKS, etc.
No pewnie :-) , ja również. Ale poszło w eter, że to niebezpieczne i niektórzy wzięli pod rozwagę swoje naszo-klasowe "jestestwo".
Człowiek do kresu życia powinien się dotoczyć z kieliszkiem Chardonnay w jednej ręce,
tabliczką czekolady w drugiej, narąbany w trzy d..y, krzycząc : "ALE TO BYŁA JAZDA!"
:)

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Post 17 sty 2008, o 17:59

WiS pisze:Po licznych alarmach prasowych i telewizyjnych zacżąłem się zastanawiać, kto za tym stoi i po co.
Dokladnie. Komuś się nie podoba, ze 'dzieciaki' zgarnely niezly kawalek torta (internetowego) i maja szanse na jeszcze więcej.
Czysta kasa...

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 17 sty 2008, o 18:11

remek pisze:Dokladnie. Komuś się nie podoba, ze 'dzieciaki' zgarnely niezly kawalek torta (internetowego) i maja szanse na jeszcze więcej.
Czysta kasa...
Jest to genialnie przeszczepiony stary pomysł na grunt lokalny, gdzie ta część usług czekała po prostu na to, aż wreszcie ktoś łaskawie się nad nią pochyli. To takie gadugadu serwisów społecznościowych. Niestety projekt od strony technicznej jest prowadzony przez totalnych amatorów, co widać, słychać i czuć.

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

zofija
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice/Warszawa
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Post 18 sty 2008, o 00:23

Klasa SUBARU na nasza-klasa.pl.... trochę średni pomysł biorąc pod uwagę, że:
- mamy już klika miejs gdzie możemy sobie pogadać
- chodzi ona jeszcze lepiej od naszego nowego TheForum...

trochę się odechciewa tam nawet zaglądać, ale, cytując słwa piosenki dla dzieci, "każdy lubi co innego i to sprawa jego".

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

Post 18 sty 2008, o 00:27

ky pisze:Jest to genialnie przeszczepiony stary pomysł na grunt lokalny, gdzie ta część usług czekała po prostu na to, aż wreszcie ktoś łaskawie się nad nią pochyli.
Wiem, że to przeszczep. Niemniej jakoś nikt z wielkich polskiego netu na to nie wpadł. ;-)

ky
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Boat City
Auto: die Pflaume
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 18 sty 2008, o 00:31

Nie ma nic złego w przeszczepianiu dobrych pomysłów, ale trzeba mieć pomysł na dalsze rozwijanie go i mieć pojęcie, jak to dobrze zrobić. A z przypadków naszej-klapy można się dowiedzieć, że chłopaki chyba po raz pierwszy zrobili jakikolwiek serwis :) Ja bym np. nie wpadł na to, żeby zmieniać adresację bez uprzedniego skrócenia czasów życia rekordów :)

r.
Wieśniak w trójce. Dla przyjaciół Rufjan.

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 18 sty 2008, o 01:30

zofija pisze:Klasa SUBARU na nasza-klasa.pl.... trochę średni pomysł biorąc pod uwagę, że:
- mamy już klika miejs gdzie możemy sobie pogadać
- chodzi ona jeszcze lepiej od naszego nowego TheForum...

trochę się odechciewa tam nawet zaglądać, ale, cytując słwa piosenki dla dzieci, "każdy lubi co innego i to sprawa jego".
Jak dla mnie bardzo fajna rzecz, znalazłem dzięki temu parę osób z którymi straciłem kontakt, dowiedziałem się o wspólnych znajomych niektórych znajomych i dowiedziałem się jak część z was wygląda :-P a których raczej nie miałbym okazji raczej spotkać. A jakbym spotkał to mógłbym o tym nie wiedzieć. Nie traktuje tego jako miejsca do pogawędek, do tego mam forum :-D

ODPOWIEDZ