Piękny dzień dziś mamy

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
carfit
3 gwiazdki
Lokalizacja: nowy sącz
Auto: RS6 MY17, JAG E-PACE, WRX by Carfit i inne
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 5 lut 2008, o 23:41

Paweł_BB pisze:Ło kurde, ale fuksa dzisiaj miałem - tak mi się przynajmniej wydaje:
Dojeżdżam z kumplem do mojego pięknego miasta od strony Katowic (słynna DK-1) dwoma autami służbowymi, na rogatkach miasta jest znak 70, kumpel zwalnia do 75-80 a ja do niego dojeżdżam w zakręcie - na budziku ok. 90-100 km/h a za mną full aut, no i za zakrętem nasi lokalni policjanci stoją z radarem, nagle pan policjant wylatuje na drogę z czerwoną kukurydzą i coś tam macha :shock: w/g kumpla on machał do mnie, ja nie byłem co do tego przekonany i pojechalśmy dalej - na szczęśćie nie było pościgu, nie widziałem też żeby ktoś inny się zatrzymywał (chyba za szybko jechałem a ciemno było) więc to mogło jednak chodzić o mnie :-( zeby tego było mało jakiś kilometr dalej stał kolejny patrol :shock: :shock: :shock: ale nie zatrzymał mnie więc raczej nie mieli informacji że ktoś nie zatrzymał się do kontroli - może więc nie chodziło o mnie :-D


Kurde wkurza mnie że nasi lokalni policjanci zawsze łapią swoich mieszkańców wracających do miasta czy to z wyjazdu czy to z pracy na Śląsku (90% patroli jest właśnie od strony Katowic a nie Szczyrku) zamiast kasować przyjezdnych wracających do siebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Z kolei innego kumpla jadącego szybkim autem złapali dzisiaj na radar - przekroczenie o 29 km/h, już się z nimi dogadywał (mili policjanci zrozumieli powody pośpiechu) ale po chwili stara astra leciała 150 km/h na 80-tce i nie zatrzymała się do kontroli - olali kumpla i ruszyli w pościg :-D

Innego kumpla złapali w piątek - panowie policjanci jechali nieoznakowaną srebrną Kią Sportage !!!!! też jechał szybkim autem i po wyjaśnieniu sprawy puścili go.
Uważajcie na podbeskidziu na srebrne Kie (Sportage i Ceed) - policja u nas dostała trochę tych aut.





gratki radekk ;-)

No to sem chyba pojechał :evil: w niedziele wracałem z Bielska w stronę Kęt , i patrze w lusterku jakiś syf chce mnie dogonić, pomyślałem no trudno jego problem, ale jak sie zbiżył widziałem srebrą KIA CEED. wpadł we mnie "szał" :evilgrin: i pomyślałem chodź robaczku zabawimy się po zakrętach :evilgrin: , może mineła minuta, dwie po Kia nie było śladu, mam nadzieje że to nie był radiowóz :evil:



Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 00:04

carfit pisze:mam nadzieje że to nie był radiowóz :evil:
Oby nie :-/

A propos Kii:
Te srebrne byle jakie auta w ogóle nie rzucają się w oczy, jadę sobie spokojnie kilka godzin temu do Szczyrku i nagle jakiś kogut z sygnałem koło mnie przeleciał (z przeciwka) aż się przestraszyłem a byłem trochę zamyślony, myślę sobie "co to kurde było", patrzę w lusterko a to Sportage kogoś goni :-x

Jak ktoś z Was wybiera się do Szczyrku lub Korbielowa to niech na maxa uważa, w CB pewnie za wiele się nie dowiecie bo mało ludzi wie o nowych autach.

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 01:01

Konto usunięte pisze:radekk, brawo! Ale się szybko uwinąłeś, łapówa jakaś? :mrgreen:
Nie. Tak sami z siebie w sumie pierwszą rozprawę przegrałem, ale dzisiaj uznali że pomimo rażącego niedbalstwa z mojej strony, czy coś takiego, sąd orzeka że należy mi się odszkodowanie. Szkoda że sam nie mogłem być i usłyszeć tego na własne uszy. Jejku jak się cieszę.

P.S. Nienawidzę pier***j Warty :evilgrin:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 01:31

radekk pisze:Tak sami z siebie w sumie pierwszą rozprawę przegrałem
Interesujące :shock: może o instancję chodzi?
radekk pisze:Nienawidzę pier***j Warty
Łączę się w uczuciach, raz się tam ubezpieczyłem, chyba 12 lat temu i nigdy więcej... :evil:

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 6 lut 2008, o 01:37

Czepiasz się :-P Słów mi brakuje dzisiaj

W sumie to trzeba by otworzyć własną ubezpieczalnię, taką Subarową, przynajmniej nikt by mnie nie chciał porobić :mrgreen:

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 18:22

Cieszę się bo udało mi się napisać posta nr 10000 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Post 7 lut 2008, o 18:25

pawka35, no właśnie :-) nawet mam ładnego screenshota :)

Gratulacje :-D

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 18:27

No myślałem że jaki medal dostanę a tu nic :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:


FIDO_ a TY to normalnie czujny jesteś jak Milicja Obywatelska :-P :lol:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Post 7 lut 2008, o 18:29

pawka35, jak chcesz, to powiem "Magda, pocałuj pana" :mrgreen:

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 18:33

Dobra ,może być ,będę Ci dzwięczny :lol: :lol: :lol: :lol:

Zapalam już światło na korytarzu w oczekiwaniu na Magdę bo na forum to wszystko bardzo szybko idzie i kto wie może już stoi pod drzwiami? :roll:

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 7 lut 2008, o 18:36

Konto usunięte pisze:nawet mam ładnego screenshota :)
Wklejaj gdzieś na pamiątkę - możnaby zrobić "Forumową Izbę Pamięci" :-)

A "Magdę" wybierze się spośród członków Rady Starszych... 8-)

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 18:41

A tam zaraz z Rady Starszych :-D osobiście to wolę jakąś młodszą :-> :lol: :lol: :lol: ale jak forum nie dysponuje .....no cóż nie będę wybrzydzał :roll:

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 7 lut 2008, o 18:50

pawka35 pisze:wolę jakąś młodszą ale jak forum nie dysponuje .....
Dysponuje - ale nie po to, żeby się tak od razu dzielić... :evilgrin:

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 7 lut 2008, o 19:18

Odnośnie 'Magdy" to przypomniał mi się dowcip o księdzu który napisał podanie do Kurii Biskupiej coby mu zabrali gosposię 40-letnią i dali dwie po 20 lat,wiek i tak się zgadza ale możliwości Panie ho ho :-P

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Post 8 lut 2008, o 18:03

Koniec z Top Gear!



Czwartek, 7 lutego (09:30)
Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że pierwszą polską stację telewizyjna o tematyce motoryzacyjnej - TVN Turbo - czekają ciężkie czasy.

Kultowy brytyjski Top Gear, dzięki któremu TVN zjednał sobie sympatię widzów zniknie z anteny! Specjaliści od pozyskiwania treści polegli w bojach z BBC, która, najprościej mówiąc, nie ma zamiaru udostępniać polskiemu nadawcy najnowszych odcinków Top Gear.

To niewątpliwy cios dla TVN Turbo, którego własne produkcje cieszą się raczej umiarkowaną popularnością. Chociaż ich poziom z każdym dniem wydaje się być lepszy, rażące wpadki (np."12-cylindrowy silnik V8") trudno jest przeoczyć.

Powód nieobecności nowych odcinków Top Gear na antenie TVN Turbo jest prosty. BBC uruchomiło właśnie nowy program BBC Knowledge, jeden z czterech kanałów tematycznych, który w Polsce zastąpił BBC prime. Nowa seria Top Gear trafi właśnie do ramówki BBC Knowledge, a nie do konkurencji w postaci TVN Turbo. Niestety, dostęp do nowego kanału BBC jest mocno ograniczony. Na razie, odbierać go mogą jedynie abonenci cyfrowego Polsatu (muszą mieć wykupiony, co najmniej pakiet familijny) oraz nielicznych telewizji kablowych.

Wygląda wiec na to, że oglądalność TVN Turbo wystawiona jest na ciężką próbę. Swoją popularność stacja w dużej mierze zawdzięcza właśnie Clarksonowi i jego oryginalnemu podejściu do tematyki motoryzacyjnej.

Już raz podjęto próbę stworzenia "polskiego Top Geara". Program nosił nazwę "Testosteron" i zakończył się kompletną klapą. Prezenterami byli Grzegorz Miecugow, Marcin Meller i Jacek Polkowski, z czego tylko ten ostatni, miał jakieś pojęcie o tematyce motoryzacyjnej. Większość widzów odebrała magazyn jako tanią rozrywkę dla półgłówków i program zniknął z anteny, jeszcze szybciej, niż się pojawił.

W TVN Turbo mają więc twardy orzech do zgryzienia. O sympatię widzów zawalczyć ma podobno nowy program, który zastąpić ma zdjętego z anteny "Automaniaka". Wiadomo, że zmieni się formuła, z anteny na jakiś czas zniknie też Martyna Wojciechowska, która będzie się musiała zająć wychowywaniem dzidziusia (gratulujemy!).

Na otarcie łez pragniemy Was poinformować, że już 14 lutego, w Walentynki, w kioskach pojawi się polska wersja papierowego magazynu "Top Gear". Wprawdzie jego premierę odkładano już kilkukrotnie, ale tym razem to już pewne.

Podobnie jak w oryginale, redakcja polskiego "Top Gear" również składa się z samych gwiazd. Naczelnym jest Piotr Frankowski, zastępcą znany do niedawna z Motoru Jacek Pieśniewski.

Pytanie tylko czy styl, zwłaszcza tego pierwszego, odpowiadać będzie polskim czytelnikom, którzy niekoniecznie lubią być traktowani z góry... Co ciekawe, naczelny raczej nie będzie się też już pojawiać na dziennikarskich prezentacjach. Dlaczego? To tajemnica poliszynela, i tak wszyscy wiedzą...

Może ktoś moje wytłuszczenie rozwinąć?




link do strony

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 8 lut 2008, o 23:52

A mnie to rybka, ja i tak ściągam sobie Top Gear z torrenta ;-)


Jeśli chodzi o następcę AutoManiaka to jak prowadzącym zostanie Maznas to sie chyba załamię :evil: :evil: :evil:

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 10 lut 2008, o 21:32

kupiłem se rover :mrgreen:

a właściwie to małżonka ma :mrgreen:

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 10 lut 2008, o 22:06

esilon pisze:kupiłem se rover :mrgreen:

a właściwie to małżonka ma :mrgreen:
...za jakis czas przyjdzie pora na siodełko... :mrgreen: ;-)

esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Post 10 lut 2008, o 22:07

WiS pisze:...za jakis czas przyjdzie pora na siodełko...






:mrgreen:

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 10 lut 2008, o 22:48

esilon pisze:rover :mrgreen:
Co ostatnio wszyscy na te rowery się uwzięli. Rozumiem globalne ocieplenie, ale bez przesady :mrgreen:

Zubi
3 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 11 lut 2008, o 00:20

radekk, wiosna idzie ;-)
Amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści Titanica...

radekk
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Zmysłowo/Poznań
Auto: Forester, MX5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 11 lut 2008, o 18:59

radekk, wiosna idzie ;-)
Tzn. że wtedy samochód ma większy wpływ na ocieplanie klimatu :?: ;-)

Paweł_BB
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Auto: Evo VIII GT340
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 14 lut 2008, o 06:24

wczoraj był piękny dzień, nie dość że odwiedziliśmy grób Janusza to jeszcze pierwszy raz jechałem Evo za kierownicą :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

pawka35
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Dębno
Auto: legacy MY 96 kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 14 lut 2008, o 11:12

Dzisiaj jet piękny bo w końcu oddaję auto do warsztatu i jutro ma być jeszcze piękniej bo odbieram!!!

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Post 15 lut 2008, o 20:09

Dowiedziałem się, że dziś mamy Dzień Służby Więziennej.


W takim razie, z okazji ich święta, wszystkim klawiszom świata... klik :evilgrin:

ODPOWIEDZ