Powitanie

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
Rozyk88
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kępno
Auto: W124 coupe
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 19 sty 2017, o 21:28

Witam wszystkich :) nazywam się Michał mieszkam w Kępnie i na chwile obecna przemieszczam się moim oczkiem w głowie MB 124 coupe, a że każda głowa ma dwa oczka drugim będzie Subaru :D
Pozdrawiam.



piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6 / był Forester 2,5XT
Polubił: 317 razy
Polubione posty: 202 razy

Re: Powitanie

Post 19 sty 2017, o 22:55

Rozyk88 pisze:Witam wszystkich :) nazywam się Michał mieszkam w Kępnie i na chwile obecna przemieszczam się moim oczkiem w głowie MB 124 coupe, a że każda głowa ma dwa oczka drugim będzie Subaru :D
Pozdrawiam.
Cześć Michał! Witamy w gronie zainfekowanych. Każde kolejne Subaru mile widziane w Kępnie. Jak już kupisz pamiętaj o pozdrowionkach zza kółka. Powodzenia ;-)

adamcio432
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 20 sty 2017, o 12:04

Witam wszystkich ! Adam 21 lat ! Wawa :D

Trociniarz
0 gwiazdek
Auto: w trakcie poszukiwań
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 22 sty 2017, o 20:38

Witam maniaków Subaru !

O mnie krótko, na imię Kuba ze Szczecina - od lat pasjonat motoryzacyjny. Kilka lat temu spełniłem jedno z marzeń i w garażu stoi E24 628Csi na ciepłe dni ,od zawsze głowa obracała mi się za Imprezą pierwszej generacji i taką też chciałbym "do pary" nabyć, aby także w zimę cieszyć się prawdziwą motoryzacją. Liczę na Waszą pomoc, może znajdzie się ktoś z moich okolic ...

Pozdrawiam !

marivip
0 gwiazdek
Auto: Legacy '06
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 26 sty 2017, o 10:07

Witam wszystkich serdecznie!

Wszędzie, gdzie jestem jestem marivip...

Pozdrawiam Całą społeczność ;) :-d

mundek1985
0 gwiazdek
Auto: VW Golf V
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 28 sty 2017, o 08:22

Cześć wszystkim.
Mam na imię Marcin, jestem z małej miejscowości pod Olsztynem, bulgota jeszcze nie posiadam, ale trafiłem tutaj, bo szukam jakiegoś fajnego auta i bardzo liczę na Waszą pomoc.

sokoleucho
0 gwiazdek
Auto: Legacy/Outback
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 28 sty 2017, o 22:10

Dziś rejestracja więc tradycyjnie 1 post w powitalni :D

A więc witam wszystkich fanów marki !!!

mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 1 lut 2017, o 17:16

Witam. Mam na imię Paweł, mieszkam w okolicach Białej Podlaskiej. Od trzech lat jeżdżę Outbeckiem z 2004r, którego aktualnie sprzedaję z zamiarem zmiany na nowszego Outbecka. Pozdrawiam wszystkich

Bambrush
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 6 lut 2017, o 22:38

Witam wszystkich, na imie mam Patryk mieszkam w Olsztynie. Od wielu lat przymierzam sie do kupna mojego marzenia FXT i moze niedlugo sie zisci ;) Pozdr :-)

Cudak
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 8 lut 2017, o 20:16

Cześć! Paweł z Warszawy, obecnie jeżdżę Mazdą 6 kombi z 2006, a niebawem będę kupował Levorga :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

habeer
0 gwiazdek
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Auto: Subaru Forester 2002
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 12 lut 2017, o 21:35

Czołem, nazywam sie Bartek, mieszkam pod Wrocławiem. Od dwóch lat mam na stanie Forestera z 2002 roku. Motor wolnossący 2,0 benzyna. Bardzo jestem z tego auta zadowolony, zwłaszcza, że poprzednio przez naście lat miałem francuzy i myślałem, że nic fajniejszego w życiu mnie nie spotka. Otóż nie, myliłem się i to grubo :) Forek jest drugim autem, zatem nie trzaska kilometrów, bardziej użytkuję go poza asfaltem i tu nie ma sobie równych.
Pozdrawiam serdecznie
Habeer

Gismoo1
0 gwiazdek
Lokalizacja: Świdnica
Auto: Insignia
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Post 13 lut 2017, o 21:19

Witam, jestem Łukasz i już kiedyś byłem forumowiczem. Miałem Forestera SG 2.0 NA ale rozstałem się z nim jakieś 3 lata temu na rzecz Opla Insignii w dieslu (całkiem nieźle auto ale to nie subek). Teraz czas wrócić do porządnych samochodów, więc szukam fajnego Forestera albo Outbacka po 2009 roku. Oczywiście benzynka. O ile uda się coś znaleźć przyzwoitego. Mieszkam w Świdnicy na dolnym Śląsku.
Pozdrawiam

Wretched
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 14 lut 2017, o 23:01

Siema jestem Łukasz i właśnie kupiłem pierwsze subaru, więc pewnie będę terroryzował forum laickimi pytaniami.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 82 razy
Polubione posty: 6 razy

Re: Powitanie

Post 14 lut 2017, o 23:28

Ptaszki śpiewają, że Anonymous, będzie na rajdzie polski i postawi dużą flaszkę. :mrgreen:


Witajcie wszyscy. :roll:

habeer
0 gwiazdek
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Auto: Subaru Forester 2002
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 10:37

Konto usunięte pisze:Ptaszki śpiewają, że Anonymous, będzie na rajdzie polski i postawi dużą flaszkę. :mrgreen:


Witajcie wszyscy. :roll:
Konto usunięte pierwsze słysze, ale kto wie co się wydarzy w przyszłości :)

Wretched
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 10:45

Aż spojrzałem w regulamin i chyba nic na starcie nie przeskrobałem co ?

habeer
0 gwiazdek
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Auto: Subaru Forester 2002
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 11:16

Wretched,
też nie wiem o co chodzi, chyba że Konto usunięte zna mnie z innych forów . Z Konto usuniętemi nigdy nic nie wiadomo :)

piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Lokalizacja: Wielkopolska
Auto: Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance / Ioniq 6 / był Forester 2,5XT
Polubił: 317 razy
Polubione posty: 202 razy

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 15:36

Konto usunięte pisze:Ptaszki śpiewają, że Anonymous, będzie na rajdzie polski i postawi dużą flaszkę. :mrgreen:


Witajcie wszyscy. :roll:

Konto usunięte, Ty to masz nieustającą satysfakcję we wrabianiu świeżynek :-d
Tyle lat, a to ciągle działa i się nie nudzi .... :thumb: :giggle: :lol:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 82 razy
Polubione posty: 6 razy

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 16:24

piotruś, nie wiem o czym piszesz... :razz:

habeer
0 gwiazdek
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Auto: Subaru Forester 2002
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 19:01

Konto usunięte to wkręt by?? Szkoda, bo już upatrzyłem sobie pustą dwuipół litrówke z zamiarem napełnienia jej przednim przepalanym bimbrem :( A i na Mazurach lat całe nie byłem..

Wretched
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 19:25

W sumie jak będzie okazja to i flaszkę postawić mogę ;)

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 82 razy
Polubione posty: 6 razy

Re: Powitanie

Post 15 lut 2017, o 19:30

habeer pisze:Konto usunięte to wkręt by?? Szkoda, bo już upatrzyłem sobie pustą dwuipół litrówke z zamiarem napełnienia jej przednim przepalanym bimbrem :( A i na Mazurach lat całe nie byłem..
No co Ty!
Żaden wkręt, Piotruś jest po prostu zazdrosny. :roll:

knowaksen
0 gwiazdek
Auto: Forester SH 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 16 lut 2017, o 00:16

Dobra, dobra!
Aluzju paniał i jak się spotkamy (z Rozrabiarą i nie tylko) to i flaszka się znajdzie.
Tym czasem spóźnione przywitanie. Jestem ze wsi to może wiele tłumaczy. Od początku roku stałem się właścicielem Forestera 2.0 SH 2010, co było kiedyś moim wielkim marzenim ale o tym zapomniałem. Tego kupiłem trochę przez przypadek. Jest trochę poobijany i zapuszczony w środku ale motor pracuje pięknie a jazda to czysta frajda. wcześniej woziłem się volvem v70 i o dziwo w Foresterze wcale nie brakuje mi komfortu, chociaż moja wersja to straszny golas, ekomatic czy jakoś tak. Poprzedni właściciel o niezbyt europejskim nazwisku wyrzucił z niego wszystko co mu jakoś przeszkadzało np. zagłówek czy roletę z bagażnika, podnośnik i jeszcze kilka drobiazgów. Tem model ma też od nowości holenderską instalację gazową która też działa ok. Generalnie na razie jestem bardzo zadowolony i cieszę się każdym przejazdem.
pozdrawiam wszystkich :)

gross
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Suzuki GV1
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Powitanie

Post 16 lut 2017, o 12:33

Witam,

Przylazłem tu bo interesuję się Forkiem jako kolejnym lub dodatkowym samochodem :)

pozdr.!

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Powitanie

Post 16 lut 2017, o 14:11

gross pisze:Witam,

Przylazłem tu bo interesuję się Forkiem jako kolejnym lub dodatkowym samochodem :)

pozdr.!
Witaj!

http://www.polskatimes.pl/artykul/56349 ... ,id,t.html

ODPOWIEDZ