Każda Polka kocha Hołka

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
jarmaj
6 gwiazdek
Lokalizacja: Gliwice
Auto: japońskie, ale nie bokser + bokser, ale nie japoński ;-)
Polubił: 74 razy
Polubione posty: 425 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 2 mar 2018, o 17:51

Remek, ale co da maluczkiemu i na co dzień niewiele znaczącemu służbiście więcej dumy, niż coś takiego? I nawet w mediach o nim napiszą.



stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 2 mar 2018, o 17:52

Remek pisze:Prawo dla wszystkich powinno być równe, ale Ci policjanci mogli odpuścić. Kto jak kto, ale Hołek coś tam ogarnia. ;)
Idę o zakład, że przy stówce w razie problemów lepiej niż 99% kierowców przy 50.
Drobny szczegół, obszar zabudowany.
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 2 mar 2018, o 18:10

jarmaj pisze: co da maluczkiemu i na co dzień niewiele znaczącemu służbiście więcej dumy, niż coś takiego? I nawet w mediach o nim napiszą.
Jak trafił na młodego służbistę, to mogło tak być.
Ale bardziej obstawiam, że zachowywał się arogancko i gwiazdorzył. I to ich mogło wkurzyć, więc mu nie popuścili.

Kiedyś złapali mnie na podobnym przekroczeniu i było:
- Panie kierowco, co tak szybko?
- Aaa, żona mnie wkurzyła, myślałem o tym i chyba trochę przycisnąłem...
- Jedź pan.
:mrgreen:
stach22 pisze: Drobny szczegół, obszar zabudowany.
Wiesz dobrze, że to tylko termin z "Prawa o ruchu drogowym", a nie określenie odcinka drogi na którym istnieje szczególne niebezpieczeństwo poruszania się z wyższą prędkością. Na dwupasmówce do Konstancina jest też teren zabudowany, a wokoło szczere pola. Nie sądzę by Hołek specjalnie patrzył na znaki, raczej stosuje "prędkość bezpieczną" w/g definicji Zasady. I ma ku temu podstawy. Ale łamie prawo.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

Remek
2 gwiazdki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 2 mar 2018, o 19:13

stach22 pisze: Drobny szczegół, obszar zabudowany.
przecież o tym napisałem ;-)
Gal pisze: Ale bardziej obstawiam, że zachowywał się arogancko i gwiazdorzył. I to ich mogło wkurzyć, więc mu nie popuścili.
Niekoniecznie. W tej okolicy jest paru ciętych ;-)

Godlik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GT'99 jest i zawsze będzie; OBK był, Legacy było, była Skoda, jest BMW :)
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 83 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 2 mar 2018, o 22:11

Podpatrzone na FB, hłe, hłe


Link: https://www.youtube.com/watch?v=FFCCWstDbQk

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 2 mar 2018, o 23:19

Gal pisze:
stach22 pisze: Drobny szczegół, obszar zabudowany.
Wiesz dobrze, że to tylko termin z "Prawa o ruchu drogowym", a nie określenie odcinka drogi na którym istnieje szczególne niebezpieczeństwo poruszania się z wyższą prędkością. Na dwupasmówce do Konstancina jest też teren zabudowany, a wokoło szczere pola. Nie sądzę by Hołek specjalnie patrzył na znaki, raczej stosuje "prędkość bezpieczną" w/g definicji Zasady. I ma ku temu podstawy. Ale łamie prawo.
Raczej nie jestem za relatywizacją prawa, choć obecnie to jest w modzie. Zbudowany to zabudowany, koniec kropka.
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 01:45

Gal pisze:
stach22 pisze: Drobny szczegół, obszar zabudowany.
Wiesz dobrze, że to tylko termin z "Prawa o ruchu drogowym", a nie określenie odcinka drogi na którym istnieje szczególne niebezpieczeństwo poruszania się z wyższą prędkością. Na dwupasmówce do Konstancina jest też teren zabudowany, a wokoło szczere pola. Nie sądzę by Hołek specjalnie patrzył na znaki, raczej stosuje "prędkość bezpieczną" w/g definicji Zasady. I ma ku temu podstawy. Ale łamie prawo.
Raczej nie jestem za relatywizacją prawa, choć obecnie to jest w modzie. Zabudowany to zabudowany, koniec kropka.[/quote]
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

Gal
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Auto: XC 70
Polubił: 85 razy
Polubione posty: 316 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 02:13

stach22 pisze: Raczej nie jestem za relatywizacją prawa, choć obecnie to jest w modzie. Zabudowany to zabudowany, koniec kropka.
Gal pisze: Ale łamie prawo.
I dalej wolę Hołka z 116 niż Janusza z 60 km/h.
A prawo jazdy stracił.
A jak "pomroczność jasna" vel "niskie ciśnienie w oponach radiowozu" nie zadziała, to będzie tak, jak być powinno.
Jego prawo do naruszania prawa - jego ryzyko.
Wysłane z mojego komputera przy użyciu klawiatury.

stach22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Impreza, Beema i jeszcze Suzuki
Polubił: 203 razy
Polubione posty: 479 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 02:21

Gal pisze:Jego prawo do naruszania prawa - jego ryzyko.
A nasze prawo to ocenić ;-)
:drunk: KONIEC PISLANDU :thumb:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 4 razy
Polubione posty: 7 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 03:19

I tracić wizerunek ...

Kruszyn
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Czeczenia
Auto: KARAWAN
Polubił: 111 razy
Polubione posty: 95 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 09:53

Konto usunięte pisze:I tracić wizerunek ...
Od razu powinien powiedzieć że przykro przekroczył a nie pierdzielic o ciśnieniu. Słabe strasznie...
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy...

Adi74
3 gwiazdki
Auto: WRX
Polubił: 16 razy
Polubione posty: 18 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 10:22

Dziwne nie jest to, że Hołek przekroczył prędkość, ani że w dość specyficzny sposób próbuje się z tego wymigać.
Mnie bardziej dziwi ta cała "pudelkowatość" .
Na forum w wątkach rajdowych raczej cisza, czasami wydarzenia na skale światową przechodzą bez jednego wpisu.
Aż tu nagle wiadomość z pierwszych stron Faktu, czy innego szmatławca...i wątek żyje, aż gorący. :o :mrgreen:

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 10:22

Kruszyn pisze:
Konto usunięte pisze:I tracić wizerunek ...
Od razu powinien powiedzieć że przykro przekroczył a nie pierdzielic o ciśnieniu. Słabe strasznie...
Ależ to jest celowy zabieg i urabianie pola pod sąd. Nie może nikomu nigdzie powiedzieć, że przekroczył, bo ktoś to wykorzysta. Jak było wie tylko on sam. A on w sądzie wykorzysta wszystko. Ciśnienie, błąd pomiaru, złą wolę policjantów itd.
On zresztą nie przeczy, że jechał za szybko, twierdzi tylko, że mniej niż 100 (bo za to mu nie zabiorą prawka).
Taka tam medialna wojenka.
A że niektórzy policjanci w regionie są średnio przychylni rajdokom, to niestety mu się oberwało.
Myślę, że obce blachy mu nie pomogły, a jak zobaczyli kto to, to już łoj! ;-)

Mnie go żal, bo to taki głupi mandat. Myślę, że nie raz i nie dwa jeździł na tyle nieprzepisowo, że było za co karać. A tu takie cuś.
Kiedyś dostałam identyczny mandat, też w okolicy. Byłam pewna, że już wyjechałam z zabudowanego, bo jechałam przez las i nic po żadnej stronie. Tym czasem tablicę ktoś postawił kilkaset metrów dalej i za zakrętem, a że rozmawiałam przez telefon to koncentracja delikatnie obniżona. Dobrze, że jechałam dieslem, zdążyłam się rozpędzić tylko do ~90 :-)

barbie
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jarne City
Auto: Subarbie Impreza WRX
Polubił: 34 razy
Polubione posty: 87 razy

Re: Każda Polka kocha Hołka

Post 3 mar 2018, o 10:23

Adi74 pisze:Dziwne nie jest to, że Hołek przekroczył prędkość, ani że w dość specyficzny sposób próbuje się z tego wymigać.
Mnie bardziej dziwi ta cała "pudelkowatość" .
Na forum w wątkach rajdowych raczej cisza, czasami wydarzenia na skale światową przechodzą bez jednego wpisu.
Aż tu nagle wiadomość z pierwszych stron Faktu, czy innego szmatławca...i wątek żyje, aż gorący. :o :mrgreen:
No to zagadaj na temat jakiegoś rajdu, a nie narzekasz ;-)

ODPOWIEDZ