Poradnik młodego komputerowca

Rozmowy o Subaru i nie tylko. Dział pełen offtopicu i rozmów niemotoryzacyjnych.
ODPOWIEDZ
ptk22
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza 2.0 GX blobeye LPG
Polubił: 1864 razy
Polubione posty: 109 razy

Post 9 wrz 2021, o 18:58

inquiz, a może na jednym urządzeniu masz personalizowanie reklam a na drugim nie?

#ZawszeGratem

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 314 razy
Polubione posty: 320 razy

Post 9 wrz 2021, o 19:43

ptk22, nie, bez personalizacji są też długie reklamy.
Użytkownicy, którzy polubili ten post :
ptk22 (10 wrz 2021, o 05:13)
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: TriBeca powered by Jako
Polubił: 35 razy
Polubione posty: 88 razy

Post 22 paź 2021, o 09:41

"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

Grzegorz
5 gwiazdek
Auto: Peżot
Polubił: 20 razy
Polubione posty: 33 razy

Post 25 paź 2021, o 08:38

Polecicie jakąś kamerę - videorejestrator do auta? Właśnie po 6 latach przestała mi działać, miałem jakąś Novatek G1WH. Nie byłem z niej zadowolony przede wszystkim z powodu kiepskiego mocowania; bywało że kamera spadała mi w trakcie jazdy.
pozdrawiam
Grzegorz

Chloru
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: XU10J4RS
Polubił: 184 razy
Polubione posty: 392 razy

Post 25 paź 2021, o 08:57

Grzegorz, pytałem o kamerę jakiś czas temu na forum. Bilex polecił Garmina. Kupiłem szwagrowi w prezencie GARMIN Dash Cam 56 - z tego co wiem jest zadowolony.
"Understeer is a crime" (C) Colin McRae

piotruś
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: Forester 2,5XT / Giulietta Veloce / Hyundai I30N Performance
Polubił: 261 razy
Polubione posty: 171 razy

Post 25 paź 2021, o 11:48

Grzegorz pisze:
25 paź 2021, o 08:38
Polecicie jakąś kamerę - videorejestrator do auta? Właśnie po 6 latach przestała mi działać, miałem jakąś Novatek G1WH. Nie byłem z niej zadowolony przede wszystkim z powodu kiepskiego mocowania; bywało że kamera spadała mi w trakcie jazdy.
Grzegorz, mi po tygodniach "doktoryzowaniu się" w tym temacie wyszło, że VIFO 129G DUO PLUS. Ale jeśli chcesz tylko na przód, dobrej jakości i jak najtaniej, to starszy model VIOFO A119 V3 lub też z GPS z oznaczeniem G. Bardzo solidne mocowanie, niewielkie, dyskretne, można zdjąć w każdej chwili, no i mocno polecane ;-) .

Poczytaj na tej stronie. Mają tam mnóstwo poradników i wideoporad. Śmiało dzwoń na infolinię, bo bardzo cierpliwie i kompetentnie wszystko tłumaczą, pomogą dopasować itd....
https://www.wideorejestratory24.pl/pole ... amochodowe

Edit: A gdybyś potrzebował do wybranego przez Ciebie zestawu Adapter zasilania Viofo Hardwire Kit ACC (HK3) , to nie kupuj. Został mi taki jeden nowy, więc za "czapkę śliwek" Ci oddam ;-)

Jaca68
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: RX 450h, IS 200t
Polubił: 273 razy
Polubione posty: 301 razy

Post 25 paź 2021, o 13:12

Potwierdzam Viofo są spoko, takie cichociemne bardzo dyskretne, ciężko zauważyć z zewnątrz.
KOT MOŻE ZOSTAĆ

ODPOWIEDZ