Sprzedam Legacy IV sedan 2.0 LPG + benz

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
QBK Sub
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy IV 2.0 manual sedan
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Legacy IV sedan 2.0 LPG + benz

Post 12 cze 2017, o 11:55

Dzień dobry!
To pierwszy post na forum, z którego korzystałem przez ostatnie 3 lata, ale zawsze jako niezalogowany gość, no i przyszedł czas na pierwszy (i ostatni chyba) post. Sprzedaję mojego Subaru Legacy. Aukcja jest tutaj:
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-le ... yVuR7.html

Oprócz rys i odprysków zbliża się termin wymiany wiskozy, ale do tej pory jeżdżę nim wszędzie i auto jakoś nie zastrajkowało. Jedyny strajk w trasie ogłosiło 1,5 roku temu z powodu sprzęgła - zostało wymienione w Auto Plejady we Wrocławiu. Zastanawiałem się też ostatnio nad przeprogramowaniem częstszego dotrysku benzyny do gazu zamiast montażu lubryfikacji, ale to zostawiam już ewentualnemu nowemu właścicielowi. W aucie są zamontowane głośniki Swans grające pięknie - za dopłatą 600 PLN mogę je zostawić, jeśli nowy właściciel będzie chciał fabryczne, to robię przeszczep i zabieram Swansy. Przydadzą się ;-).
Pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia auta w Szczecinie.



QBK Sub
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy IV 2.0 manual sedan
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Cena obniżona do 26900

Post 25 cze 2017, o 22:58

Cena została obniżona do 26900 PLN :-). Pierwsze ogłoszenie w sumie wygląda dość dramatycznie - nic tylko same rysy i odpryski :D. Żeby nie było tak strasznie - zawory są wyregulowane, samochód śmiga aż miło, gdyby Wam się nie chciało wchodzić na ogłoszenie otomoto, to napiszę co w nim wymieniłem przez ostatnie 100 tys. km. Są to:
sprzęgło
rozrząd
klocki
piasty przód
sworznie
ksenony
świece
akumulator

Chciałbym, żeby auto trafiło w ręce kogoś, kto będzie miał dużą frajdę z jazdy, więc na hasło "forum subaru" daję dodatkowe 500 PLN rabatu :-).
Pozdrawiam!

QBK Sub
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy IV 2.0 manual sedan
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Sprzedam Legacy IV sedan 2.0 LPG + benz

Post 20 lip 2017, o 22:53

Nowa cena: 24900 PLN

ODPOWIEDZ