Sprzedam Subaru Imprezę 2.0 kombi

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
bronx
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: 900 m n.p.m.
Auto: OBK MY'06US
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Imprezę 2.0 kombi

Post 14 maja 2019, o 14:06

Sprzedam Subaru Imprezę 2.0 kombi z 160 km silnikiem typu bokser. Samochód od zagorzałego fana marki, czwarte z kolei Subaru w rodzinie. W moim posiadaniu od ponad 3 lat. W tym czasie zrobiłem nim ponad 50 tysięcy i oczywiście jak to Subaru przez ten czas nigdy nie zawiodło. Subaru posiada drobną obcierkę (prawy tylny błotnik) i parę drobnych odprysków. Mechanicznie auto jest we wzorowym stanie, olej wymieniany zawsze co 10 tys. (głównie Eneos 5W30 – fani marki wiedzą dlaczego), serwisowany wyłącznie w warsztatach specjalizujących się w Subaru (Wrocław i Zakopane). Przy przebiegu 205 000 wymieniony rozrząd wraz z pompą wody. Oczywiście posiadam wszystkie faktury. Komplet opon zimowych (R15 – stan opony bardzo dobry, felga stalowa w bardzo dobrym stanie) oraz letnich (R16- stan dostateczny, felgi aluminiowe oryginalne w bardzo dobrym stanie). Samochód wyposażony w hak.
Subaru przez ostatnie dwa lata użytkowałem w Szwajcarii. Przeszyło bez problemu chyba najbardziej rygorystyczne na świecie szwajcarskie badanie techniczne, co świadczy samo za siebie (w odróżnieniu od większości „okazji” ze Szwajcarii). Oczywiście auto sprzedaję na polskich blachach.
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... fcf348caf0bronx
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: 900 m n.p.m.
Auto: OBK MY'06US
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Imprezę 2.0 kombi

Post 18 maja 2019, o 16:09

sprzedana

ODPOWIEDZ