Sprzedam Subaru Forster 2,0 S-turbo MT

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
ajax
1 gwiazdka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Forster 2,0 S-turbo MT

Post 7 sty 2021, o 22:41

Sprzedam Subaru Forester 2,0 S turbo, ręczna skrzynia biegów, LPG, przebieg 366600 km. Auto po kompletnym remoncie silnika i okolic przy przebiegu 320.000. Remont silnika na gratach z WRX`a.
Do tego fabryczne spowalniacze zastąpione hamulcami od Forestera 2,5XT SG oraz dokonane jakieś cuda w układzie chłodniczym dzięki czemu na Subariadzie w Albanii (nie licząc przewodnika) było to jedyne auto które nie miało żadnych problemów z przegrzewaniem się.
Przednie fotele zmienione na welurowe bo nie lubię skóry.
Auto do poprawek blacharsko lakierniczych. Przednia szyba uszkodzona przez kamień (nie ma pęknięcia ale i tak trzeba by wymielić)
Cena 9000 PLN do negocjacji umowa kupna sprzedaży.
Auto odkupiłem od współwłaściciela serwisu JR Auto w Poznaniu, który remontował je pod siebie. Przez lata składał silniki w ASO w Poznaniu, oraz tym najbardziej znanym nieASO w poznaniu;)

Tablice to zmyłka auto stoi w Poznaniu :)

Ruda niestety zaczyna już chrupać nadkola, kielichy ok. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego 601 cztery osiem cztery sto czy :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Więcej zdjęć tutaj https://drive.google.com/drive/folders/ ... sqE1-9mLv3ajax
1 gwiazdka
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Sprzedam Subaru Forster 2,0 S-turbo MT

Post 13 sty 2021, o 23:37

sprzedany

ODPOWIEDZ