[S] Subaru Impreza GD sedan 2.0 n/a z LPG 2001r - red sedona

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Piter91
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD 2001 2.0 n/a
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Impreza GD sedan 2.0 n/a z LPG 2001r - red sedona

Post 23 sty 2022, o 20:02

Sprzedam Subaru Imprezę 2.0 n/a rok 2001.
Auto mam od 6 lat i po dziś dzień jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Sprzedaję bo potrzebowałem czegoś większego – historia jak w większości przypadków – powiększenie rodziny :) Padło na Imprezę 2007 w kombi. Z chęcią zostawiłbym i sedana ale ze względu na brak miejsca przed blokiem, trzymanie 2 aut to jakiś dramat a na dodatek żona woli małego hatchbacka.

Wyposażenie/specyfikacja:
- klimatyzacja (niedawno serwisowana)
- el szyby, lusterka (podgrzewane), centralny zamek
- światła LED do jazdy dziennej z przełącznikiem dla doświetlenia
- radio JVC USB/BT głośniki przód BOSE
- podgrzewane fotele
- układ wydechowy - przerobiony kolektor wydechowy - równo odległościowy schodzący się w "Y" bez kata a na końcu oryginalny komorowy ze
zwężką w końcówce.
- układ dolotowy – zmodyfikowany względem serii (celem było poprawienie osiągów przez wywołanie doładowania dynamicznego co na hamowni
wskazało wraz z przerobionym wydechem + 10km – (mam wykresy) – obudowa filtra z Citroena Berlingo + filtr walcowy oraz trąbka z Alfy
Romeo. Powietrze zasysane z wlotów w zderzaku.
- akumulator Varta 2 letni
- zawieszenie bez luzów – auto prowadzi się bardzo dobrze i stabilnie. Amortyzatory tył Kayaba wymienione w 2018r, sprężyny oryginalne
- hamulce przód serwis 5tys km temu – tarcze Rottinger nacinane i nawiercane, klocki Textar
- hamulce tył serwis przy 220tys km TRW a ostatnio nowe okładziny szczęk hamulcowych Zimmermann
- lapy przód odświeżone - pomalowane ramki wew na czarno, polerka + ceramika (2021)
- dorzucam dodatkowo bagażnik dachowy z deflektorem
- koła na oponach zimowych (ok 8mm bieżnika) felgi BBS R16 – proste
- kierownica MOMO (mam jeszcze seryjną w stanie bdb)
- przyciemnione tylne szyby

Trochę historii:
- Montaż LPG STAG-4 QBOX Basic - 17.06.2016 przy 177000km
- regulacja zaworów – 210 tys km
- Świece zapłonowe wymienione przy 230 tys km BKR6E-11
- Przewody wys napięcia wymieniane przy 200tys km
- Sondy Lambda 1 oraz 2 wymieniona przy 215tys km (oryginał) mimo to czasami wyskakuje check engine (2 sonda za mały przepływ – brak kata
no i pewnie trzeba wymienić lub dołożyć kolejny emulator – standard przy LPG)
- konserwacja podwozia 2019r
- Serwis LPG: Filtry były 240tys.
- Rozrząd: wymieniony przy 170tys
- Badanie techniczne: 03.07.2022
- OC: 28.06.2022
- W styczniu 2021 wymieniony kpl napęd od Forestera 2.0T – skrzynia TY755VN2AB (z pompą hydr) ) - przełożenie główne 4:11 co sprawia, że auto
lepiej przyspiesza. Skrzynia jest dość wartościowa zwłaszcza ostatnio. Jest poszukiwana zwykle do WRX ze względu na wyższą trwałość względem
seryjnych w WRX. (skrzynia, wał, kpl sprzęgło o odwrotnym działaniu niż seria w GD 2.0 n/a oraz tylny dyfer z półosiami) zalane wszystko świeżym
olejem
- w sierpniu 2020 auto odświeżone lakierniczo (całe) – powodem była korozja (standardowo nadkola oraz dach przy szybie czołowej) oraz
elementy innego koloru tj maska i błotniki przód + jakieś tam otarcia. Minęły 2 lata od malowania i z tylnymi nadkolami dzieje się niestety to
samo co wcześniej. Przy okazji malowania wpadła maska od WRX (jak się bawić to się bawić) :] Kielichów z tyłu nie ruszałem bo nie było takiej
potrzeby. Wyglądały OK

Silnik zalewany 5W40 Valvoline średnio co 12tys km. Oleju nigdy nie dolewałem. Regulacja zaworów wykonywana co 50tys km.
Ogólnie rzecz biorąc dbałem jak mogłem i na ile pozwalały finanse. Spędziliśmy razem wiele fajnych chwil. Subaru nigdy mnie nie zawiodło a daje dużo frajdy zwłaszcza zimą :) Wiem o nim chyba wszystko więc odpowiem na każde pytanie.

Cena: 15tys PLN do niewielkiej negocjacji

https://sprzedajemy.pl/subaru-impreza-g ... nr65385585
dla chętnych udostępnię link do zdjęć na dysku google
tel 664 684 855

Zapraszam do oględzin w Lublinie



kriskristoffers
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: Forester E-Boxer Special Edition Black Bandit
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 3 razy

[S] Subaru Impreza GD sedan 2.0 n/a z LPG 2001r - red sedona

Post 26 sty 2022, o 22:20

Aktualne, bo kolega szuka

Piter91
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD 2001 2.0 n/a
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Impreza GD sedan 2.0 n/a z LPG 2001r - red sedona

Post 27 sty 2022, o 14:17

tak, aktualne

Piter91
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD 2001 2.0 n/a
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Impreza GD sedan 2.0 n/a z LPG 2001r - red sedona

Post 29 sty 2022, o 23:14

SPRZEDANY !!!

ODPOWIEDZ