[S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
underdog
0 gwiazdek
Auto: IMPREZA GT'95
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 29 gru 2012, o 18:33

Witam, z wielkim bólem serca musze pozbyć się mojego GTka, a raczej tego co z niego zostało 
Jestem jedynym właścicielem , auto jest nadal zarejestrowane na mnie. W wyniku niefortunnych okoliczności, przodem skosiłem kilka słupków przy ulicy i bokiem zaliczyłem latarnię, efekt widać na zdjęciach. Długo zwlekałem ze sprzedażą, ponieważ ślepo wierzyłem, że uda mi się kupić anglika i odzyskach chociaż częściowo to co wsadziłem w to auto… niestety koszty leczenia i toczących się spraw sądowych mnie przerosły i nie mam innej opcji.
Ciężko w tej chwili opisywać obecny stan auta, na pewno przed wypadnie było igła, więc wymienię tylko to co mogę potwierdzić dokumentami i rachunkami: auto stoi na 4tech seryjnych 15stkach, z czego 3 z nich są jak nowe – pomalowane proszkowo na biało (renowacja felg.pl) na kołach założone są NOKIANy WR G2, które mają przejechany niecały sezon- ok. 3tys. km, stan jednej pozostaje pod znakiem zapytania, pozostałe trzy, można powiedzieć, że są prawie nowe. Amortyzatory z tyłu mają przejechany ok. rok czasu (seryjne KAYABY) – stan jednego pod znakiem zapytania, drugi – stan idealny, przed wypadkiem robiłem test przednich amortyzatorów- stan bardzo dobry 83 i 81 % (posiadam wykres). W 4turbo, zostały wymienione ściece na NGK, uszczelki pokrywy zaworów i pompa paliwa na WALLBRO – zwykły kaprys, mogę dorzucić seryjną pompę w idealnym stanie.
No i największy ból: 5miesięcy przed wypadkiem na bajecznej zostało wymienione sprzęgło na nowe od WRXa 99r +planowanie koła zamachowego, 2 sworznie zwrotnic, zrobione zostało uszczelnienie wału korbowego itd, na przodzie nowiutkie seryjne klocki hamulcowe (posiadam książeczkę serwisową).
Co tu mogę napisać więcej? W moim odczuciu to doskonała opcja do projektu ,,przekładka” + bonusowo kilka fajnych części, jak chociażby skórzana kierownica MOMO, za którą dałem prawie 500zł, lewa szyba kierowcy jest nowa, orginał sprowadzany z Japonii – (mam na to rachunek) końcowy tłumik SuperSprinta + mogę dodatkowo dorzucić .2,5 calowy przelot. Przed wypadkiem wszystko działało bez zarzutu: na pewno sprawna będzie turbina, przepływomierz, sprzęgło, co do samego silnika – wielki znak zapytania, uszkodzona została chłodnica i zerwany pasek rozrządu, jak silnik to zniósł? Nie mam pojęcia, do póki się go nie sprawdzi - można jedynie teoryzować.
Licznik 274 tys. – zapewniam, że nigdy nie był rozbierany, a tym bardziej kręcony, całe auto to seria, kompletne, nic nie było wyciągane, typu koło zapasowe, lewarki, zaślepki, roleta itd. poza częściami wymienionymi wyżej, nic nie było zmieniane, dodawane ani kręcone, w komplecie oczywiście dowód rejestracyjny, książka serwisowa (wpisy zakończone dawno temu w Szwecji) karta pojazdu i pełno szwajcarskich papierów.
Na chwilę obecną jedyna forma sprzedaży jaka mnie interesuje to umowa kupna-sprzedaży pojazdu, jeśli nie będzie zainteresowania to będę zmuszony ogłosić wyprzedaż części ale jeszcze raz podkreślam zależy mi na sprzedaży całości, a to z prostego powodu – auto na chwile obecną stoi u mojego przyjaciela pod Warszawą (Janki) i dojazd tam wiąże się dla mnie z 30Km podróżą, niemniej jednak oczywiście jest możliwość oględzin – z tym, że jedynie dla konkretnie zdecydowanych .
Kontakt do mnie: 720 118 889
Arek.

Wszystkie zdjęcia na ImageShack: http://imageshack.us/photo/my-images/201/28724126s.jpg/



Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 29 gru 2012, o 20:15

grubo :wall:

j33mbo
5 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 29 gru 2012, o 20:57

underdog pisze:Co tu mogę napisać więcej?
np. można podać cenę

underdog
0 gwiazdek
Auto: IMPREZA GT'95
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 29 gru 2012, o 22:15

no to np. 5000 pln za całość.

Jaco46VR
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Giżycko
Auto: Impreza GT wagon '97
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 30 gru 2012, o 11:49

troche drogo za taki stan

Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 3 sty 2013, o 09:38

Bardzo drogo, za tyle to Malina555 sprzedaje całego JDMa.

underdog
0 gwiazdek
Auto: IMPREZA GT'95
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 5 sty 2013, o 18:31

ja wiem, że jakiej kwoty bym nie podał to będzie za drogo... fajnie, gdyby cenę opiniowały osoby zainteresowane kupnem, bo tylko z takim jestem skłonny do podejmowania konstruktywnej dyskusj i negocjacji. To nie jest auto wyłowione z Wisły na papierach wójka Hanza z Denmarku, tylko niefortunnie rozbite autko, w które było wsadzone mnóstwo kasy i serca. Uważam, że jesli ktoś ściągnie sobie jakąś padline z UK za cene złomu i będzie chciał sobie zrobić transplantację kilku organów to jest to bardzo ciekawa propozycja, napewno nie dla teoretyków, których wiedza techniczna kończy się na umiejętności dojazdu do 4turbo.

Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 5 sty 2013, o 23:04

underdog, cool story bro.

Tylko że na tej samej stronie co Twoje ogłoszenie, za identyczną kwotę ktoś chce sprzedać samochód o lepszych parametrach, który nie jest rozbity w trzy dupy (ot taka moja o nim opinia, jako "teoretyka").

Zatem żeby stwierdzić że Twoja oferta cenowa jest delikatnie mówiąc "nieatrakcyjna" wystarczy mieć wiedzę techniczną która kończy się na umiejętności dojazdu do 4turbo.

underdog
0 gwiazdek
Auto: IMPREZA GT'95
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 6 sty 2013, o 21:07

ok, z opisu tamtego ogłoszenia wynika jedynie że silnik odpala i skrzynia ,,działa" auto nie ma kół i wydechu, faktycznie - parametry nieporównywalnie lepsze. Dla ścisłości samochód jest robity w dwie dupy; przednią i boczną.
Ja się sztywno nie upieram przy tej cenie, jestem otwarty na propozycje. Tak z ciekawości zapytam, jaka oferta cenowa byłaby atrakcyjna ?

BelegUS
2 gwiazdki
Auto: CXW
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 6 sty 2013, o 22:28

O Twoim silniku nawet nie wiadomo, czy działa. Zerwany pasek rozrządu - to ma być dobry znak? Koła masz co najwyżej trzy - jedno jest zmielonym kotletem. Trzy opony w 4WD to w praktyce zero sprawnych opon. Idąc tym tokiem rozumowania, nie ma też zawieszenia, bo prawa strona w praktyce przestała istnieć.

Współczuję - jak i całe Forum - wypadku, ale rzucanie się o to, że Twoja oferta jest uznawana za nieatrakcyjną jest IMO bez sensu. malina555 faktycznie w tej cenie sprzedaje kompletne auta... i nieraz z jego usług korzystaliśmy. Części bez zarzutu, a kilka aut już na Forum sprzedał.

Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 6 sty 2013, o 23:08

underdog pisze: jaka oferta cenowa byłaby atrakcyjna ?
Dam flaszkę i wiatę przystankową "Bartoszowice Pętla" - stan bardzo dobry (odbiór tylko osobisty) :giggle: ;-)

underdog
0 gwiazdek
Auto: IMPREZA GT'95
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 6 sty 2013, o 23:22

O boszz... o nic się nie rzucam, to po pierwsze, z kołami się zgodzę, jako 4te mogę zaliczyć zapas w fabrycznym stanie, a jeśli ktoś będzię zainteresowany tą pozycją dla samych kół to w cenie dorzucę komplet białych 16stek z oponami 70%.
Zawieszenie przód ma się dobrze jak i cały układ kierowniczy, odnośnie tyłu nie wypowiadam się, wiem tylko, że wyłamany jest stabilizator, skoro już teoretyzujemy to półosie powinny być spoko, amortyzatory prawie napewno , przejechane mają tyle co nic i na domiar złego mam na to papiery. Jeszcze raz podkreślam, że ,,cena" to szybkie zsumowanie sprawnych, wartościowszych części z auta po cennach z bazaru, więc nie wiem co jej się tak kurczowo trzymać i stosować jako wyznacznik porównawczy do innych ofert, jesli ktoś będzie poważnie zainteresowany i będzie wiedział co z tym zrobić to napewno się ze mną dogada.

underdog
0 gwiazdek
Auto: IMPREZA GT'95
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Rozbite Subaru Impreza GT 95 Warszawa

Post 12 sty 2013, o 11:45

Zapomniałem dodać, że z przodu zamontowane sa nowiutkie pióra wycieraczek bosha, i dolany płyn zimowy spryskiwaczy pod sam korek :]

Ogłoszenie wystawiłem dodatkowo na edor.pl --> http://www.edor.pl/auction_details.php? ... _id=100646

Aktualna cena forumowa to 4.ooo pln.

ODPOWIEDZ