[S] 2011 Subaru WRX Limited

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 9 sty 2013, o 22:02

Czesc. Troche to na szybkiego napisalem.

Dopiero dzisiaj dalem na rynek muj 2011 Subaru WRX Limited. Chcial bym go sprzedac prendzej niz puzniej bo mam cos innego na oku a trzy auta nie moge miec.

Auto bylo kupione prze zemnie w USA gdzie jezdzilem nim przez ponad rok czasu przed przeprowadzeniem sie do Polski 6 miesiency temu. Olej zmieniany u dealera Subaru co 5000km.

bezwypadkowy
bardzo dobry stan
navigacja
skurzane ocieplane siedzenia
Immobilser/alarm
letnie opony i nowe zimowe opony
28000 km

Cena: 129,000.00 PLN do negocjaci
Kontakt: Grzegorz 795 152 499 lub [email protected]

Wiencej informacji i zdjenc tutaj: http://otomoto.pl/su...-C27529635.html

Dziekuje.

15/1/12... zmiana ceny.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2013, o 15:29 przez scrmnwrx, łącznie zmieniany 1 raz.


Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 10 sty 2013, o 02:53

scrmnwrx pisze: Wiencej informacji i zdjenc tutaj: http://otomoto.pl/su...-C27529635.html

Tak chyba będzie nieco lepiej ;-)
Cena do negocjacji.

Sprzedam Subaru Impreza WRX Limited, rocznik 2011
Kupiony w salonie Subaru w USA i sprowadzony dla osobistego użytku.
Pierwszy właściciel
Bezwypadkowy
Skórzane, podgrzewane siedzenia
Nawigacja
Kierownica wielofunkcyjna
Garażowany
Kola letnie/i zimowe (nowe założone 2 tygodnie temu)
Olej zmieniany przez Subaru co 5000 km
Układ wydechowy Nameless Performance
COBB Accessport

Auto jest bardzo zadbane. Sprzedaje bo mam inne ważniejsze wydatki. Auto mogę pokazać w Lodzi.

Samochód jest sprowadzony i zarejestrowany w Polsce.

Z chęcią mogę zrobić więcej zdjęć i wysłać na email.

Po więcej informacji proszę dzwonić na komórkę 795 152 499 lub email na [email protected]

Dziękuję.

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 10 sty 2013, o 17:48

A tak z ciekawości, czego brakuje w wersji "limited"? :-)

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 10 sty 2013, o 18:54

So What! pisze:A tak z ciekawości, czego brakuje w wersji "limited"? :-)
STI. On jest calkowicie zaladowany jako WRX. :)
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 10 sty 2013, o 19:09

Oh, jak znajdziesz mi kupca na auto, dam tobie 500 PLN. :)
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 13 sty 2013, o 23:01

Szukalem tego zdjenciz i znalazlem. Nie chcialem nic pisac przed pokazaniu zdjencia. Jestem 100% utrzciwy i chcem wszystko pokazac. :)

W jeden wieczur pojechalem do Chicago do klubu. Zaparkowalem na platnym i chronionym parkingu. Jak przyszlem do auta to tak wyglondala maska. Tak sie zdarzylo dlo mojego Subaru, 2 Audi, 1 MB i 2 BMW... my wszyscy bylismy zaparkowani w tym samym zendzie. Ktos cos ciongnol po naszych maskach i tak nam porobil.

Obrazek

Kupilem drugom maske i zawiozlem do naprawy za pare dni. Zaklad malowania powiedzial ze nie potrzebujom nowej maski i naprawili oryginalnom. Naprawa wyglonda jak nuwka. jedyny slad ktury zostal to na lampie gdzie bedzie morzna papierem sciernym zrobic.

A TERAS TO SAMO CO JA NAPISALEM ALE TERAS URZYWALEM GOOGLE TRANSLATE, WSZYSTKO COS DLA WSZYSTKICH. :)

Szukałem tego obrazu przed wysłaniem, a teraz znalazłem go. Szukałem tego obrazu przed wysłaniem, a teraz znalazłem go. Nie chcę wspomnieć coś przed pokazaniem zdjęcia. Jestem w 100% uczciwy i chcę ujawniać wszystkiego.

Jedna noc w Chicago poszedłem do klubu. Zaparkowałem w bezpiecznym partii płatnego parkowania. Po imprezie, kiedy przybył do mojego samochodu to jest jak mój kaptur wyglądał. To stało się z moim Subaru, 1 Audi, 1 MB oraz 2 BMW ... że były zaparkowane w tym samym rzędzie. Ktoś wyciągnął coś we wszystkich naszych kapturami.

Kupiłem nową maskę i wziął go do naprawy się kilka dni później.Body shop auto powiedział, że nie potrzebuje nowego kaptur i naprawiane oryginalny.Tylko znakiem tej lewej scrathc na reflektor, który może być wybuffowanemu się.


Cena dalej do negocjacji. :)
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 14 sty 2013, o 11:38

Dzien dobry.

Dzisiaj Subaru miaj olej i filtr zmieniony.

Jak ja sprawdzalam ostatnio olej, to olej jeszcze byl czysty, przezroczysty. Nic nie spala, nigdzie nie cieknie. Dobrze byly tloki dotarte do scian silnika.

Chcial bym tez dodac ze auto nigdy nie bylo mye przez innego kogos tylko prze ze mnie rencznie. Zadna szczotka farby nie dotchnela i mylem go co tydzien.
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

H4lik
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Silver Esprit
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 14 sty 2013, o 12:44

Swietnie sie to czyta. Zdecydowanie bardziej sensownie piszesz, niz google tlumaczy. :thumb:

scrmnwrx
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Chicago - Lodz
Auto: 2011 Subaru WRX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] 2011 Subaru WRX Limited

Post 15 sty 2013, o 15:29

15/1/12... cene obnizona. Lepiej?

129,000 PLN
Używam Google Translate przez większość mojego komunikacji na tym forum. Prosimy o wyrozumiałość w przypadku błędów gramatycznych.

ODPOWIEDZ