( s ) Outback M/T '01

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
Dido
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Z tej samej wsi
Auto: To samo stado
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 26 lip 2014, o 23:47

WiS, ja zdążyłam wyjść ze szpitala w piątek, tylko mąż mnie nie chciał zabrać ze sobą :roll:



WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 27 lip 2014, o 00:07

Zawsze myślałem, że do szpitala to PO chlejadach, a nie PRZED... :roll: :evilgrin:

A tak serio, to - zdrowia 8-)

PS. temu outbacku też ;-)

leon
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: Kąąbi 3 i Niepsujące się.
Polubił: 206 razy
Polubione posty: 282 razy

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 27 lip 2014, o 00:25

WiS pisze: Zawsze myślałem, że do szpitala to PO chlejadach, a nie PRZED... :roll: :evilgrin:

Mały serwis przed imprezowy, stara wątroba może nie wyczymieć. :whistle:
Walcz z globalnym ocipieniem - zjedz ekologa.

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 27 lip 2014, o 00:41

leon, racja - poza tym płyny wymienić, gumki sprawdzić, to i owo przesmarować...

khsokolowski
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 29 lip 2014, o 17:24

Dido pisze:
WiS pisze: Panie i Panowie, oto kolejny desperat, który nabył auto od Piotrka. Jego zdrowie :evilgrin: :thumb:
A tak w ogóle, to Krzysiek - serdecznie witam na TheForum, baw się z nami dobrze, mam nadzieję, że nie tylko wirtualnie 8-)
OK. Piotr, dzięki, dokumenty wszystkie były jak trzeba, samochód przeszedł dziś badania kontrolne śpiewająco, czuję się obsłużony "jak nie w Polsce" :-) Chociaż tu jestem niesprawiedliwy, na (warszawskich) Bielanach można zamówić wizytę przez Internet, nic się nie czeka, formalności trwały 20 minut, "Panienka z Okienka" sama wszystko wybrała, uporządkowała, i co trzeba podyktowała nieszczęsnej męskiej sirocie.

Ale to by było nic... gdyby coś czknęło. A nie czknęło. Będziesz potrzebował referencji, do mnie jak w dym. A gdzieś pod koniec roku, jeśli biznes wydawniczy nie zawali się do końca, grzebiąc w swych ruinach biednego tłumacza, poproszę cię o wyszukanie mi pasującego Foresterka. Muszę odzyskać przewagę nad córką :-)

KrzysiekS

PS. Właśnie założyłem roletę bagażnika. Niniejszym ogłaszam Outbacka kompletnym :-)

So What!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: Giulia V Q4
Polubił: 287 razy
Polubione posty: 55 razy

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 29 lip 2014, o 17:28

khsokolowski, gartuluję zakupu :thumb:
khsokolowski pisze:
PS. Właśnie założyłem roletę bagażnika. Niniejszym ogłaszam Outbacka kompletnym :-)
A jednak :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 29 lip 2014, o 17:31 przez So What!, łącznie zmieniany 1 raz.

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 29 lip 2014, o 17:28

khsokolowski pisze: samochód przeszedł dziś badania kontrolne śpiewająco, czuję się obsłużony "jak nie w Polsce"
'Niespodzianka, czyli tak jak myślałem" ;-)
khsokolowski pisze: gdzieś pod koniec roku, (...) poproszę cię o wyszukanie mi pasującego Foresterka. Muszę odzyskać przewagę nad córką
:thumb:
Tylko pamiętaj - koniecznie z wiatrakiem i z dziurą w dachu ;-)

khsokolowski
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( s ) Outback M/T '01

Post 29 lip 2014, o 17:45

khsokolowski pisze: gdzieś pod koniec roku, (...) poproszę cię o wyszukanie mi pasującego Foresterka. Muszę odzyskać przewagę nad córką
:thumb:
Tylko pamiętaj - koniecznie z wiatrakiem i z dziurą w dachu ;-)[/quote]

Dziura w dachu potrzebna mi jak dziura w moście :-) Kajka zaraz by chciała się zamieniać, a ona ma swoje sposoby na dostanie, czego chce, baba jedna!

A bez turbiny, jeśli o tym piszesz, też sobie poradzę. Wolne ssanie - to jest to, co cenią prawdziwi mężczyźni :-)

ODPOWIEDZ