[KS] Impreza GT MY98 Czarna Tanio!

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
MichallD
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Ostrołęka
Auto: FXT 2.5 MY06 AT, Yamaha MT-07
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[KS] Impreza GT MY98 Czarna Tanio!

Post 19 lip 2014, o 21:36

Witam, wystawiam grzecznościowo ogłoszenie kolegi, a więc jest do wzięcia czarna Impreza GT MY98 kombi. Nie ma rdzy, całkiem dobrze wygląda ale...
... jest trochę do dopieszczenia, np wieśniackie lampy przednie które trzeba od razu wywalić na śmietnik :P jedno lusterko jest przedliftowe, ale ogólnie jakby to wymienić prezentuję się nieźle, ma ładne felgi 17" złote Speedline Prodrive, tylne lotki JDM STI, chlapacze JDM ale tylko przednie, zderzak i grill MY99. Jest świeżo po wymianie rozrządu i pompy wody. Wydech od turbo na przelocie 3 cale, short shifter, akcesoryjna mała kierownica Momo, przednie zaciski 4 tłoczki.

Cena czarnej myślę że adekwatna do stanu technicznego, bo jest tam trochę do zrobienia, czyli 13 tyś do negocjacji!

Nr do sprzedającego Marcin 604 201 494, mail [email protected]

Proszę kontaktować się wyłącznie z kolegą, ja tylko wystawiłem ogłoszenie bo kolega jest świeżak na forum.

Obrazek

Link do zdjęć https://www.dropbox.com/sh/knarc00drcvc ... iys9GPAoJa


Obrazek

MichallD
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Ostrołęka
Auto: FXT 2.5 MY06 AT, Yamaha MT-07
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [KS] Impreza GT MY98 Czarna Tanio!

Post 19 lip 2014, o 23:30

Dodam jeszcze że prawdopodobnie zawieszenie jest niestandardowe, bo wanna jest dosyć twarda i sztywna, a kilkoma imprezami jeździłem i mam porównanie.
Obrazek

MichallD
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Lokalizacja: Ostrołęka
Auto: FXT 2.5 MY06 AT, Yamaha MT-07
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [KS] Impreza GT MY98 Czarna Tanio!

Post 24 sie 2014, o 15:37

UP, cena do mocnej negocjacji!!!
Obrazek

ODPOWIEDZ