[K] Forester my11-my12 2.0i benzyna

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Giresse
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: FORESTER MY12 N/A [FB20]
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Forester my11-my12 2.0i benzyna

Post 30 paź 2016, o 18:27

Witam, zdecydowanie potrzebuję kupić Forestera, w skrócie:
- rocznik 2011-2012 (po liftingu - jeżeli będzie miał nowe zegary, to znaczy, że ten -:)),
- silnik FB20 150 KM benzyna raczej bez gazu.
- skrzynia manualna,
- wersja:
2011r - minimum xc,
2012r - minimum comfort
- klima dwustrefowa (od w/w wersji była w standardzie),
- kolor: w grę wchodzą trzy kolory, z tym, że w pierwszej kolejności czarny, potem niebieski (blue marine), na końcu biała perła.
- najlepiej krajowy, serwisowany z papierami, jeżeli jakieś uszkodzenia, to też udokumentowane.
- przebieg przede wszystkim rzeczywisty <100kkm.

Może ktoś chce sprzedać, zna kogoś kto zmienia auto lub komu kończy się lesing itp.
Nie wiem, czy łatwo będzie znaleźć auto spełniające w/w warunki, ale jestem dobrej myśli.



Giresse
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: FORESTER MY12 N/A [FB20]
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester my11-my12 2.0i benzyna

Post 7 lis 2016, o 14:10

Nikt, nic?
Muszę najpóźniej do końca roku kupić auto, bo mi moja żyć nie daje. Już nudzi żebym odpuścił forka bo nie widać szans na pojawienie się interesującej Nas oferty i żebym rozglądał się za rav-ką, crv-ką, czy też innymi bulwarówkami :x
W sumie od miesiąca szukam i praktycznie nie ma żadnych konkretnych ofert. Czy tak trudno w tym kraju kupić używanego już prawie 6 letniego forka? Na pewno orientujecie się jak jest na rynku z dostępnością - faktycznie nie ma, czy też trafiłem na kiepski okres?

WiS
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: z puszcz odwiecznych, z krain mrocznych...
Auto: Forester turbo, zwany Yetim
Polubił: 3 razy
Polubione posty: 2 razy

Re: [K] Forester my11-my12 2.0i benzyna

Post 7 lis 2016, o 14:29

Giresse pisze: jak jest na rynku z dostępnością - faktycznie nie ma, czy też trafiłem na kiepski okres?
Są Forestery na rynku wtórnym, choć zdecydowanie mniej, niż ravek i innych crvów.
Dobrych aut się ludzie mniej chętnie pozbywają ;-)

Problemem mogą być Twoje bardzo szczegółowe wymagania co do wersji i koloru, a także to, gdzie szukasz. Tylko tu, czy jeszcze gdzieś?

W razie czego doradzam kontakt z naszym forumowym dostawcą używek z zagranicy -> Piter35.

Giresse
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: FORESTER MY12 N/A [FB20]
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester my11-my12 2.0i benzyna

Post 7 lis 2016, o 15:05

WiS pisze: Problemem mogą być Twoje bardzo szczegółowe wymagania co do wersji i koloru, a także to, gdzie szukasz. Tylko tu, czy jeszcze gdzieś?
Jak już nie będzie szans na preferowane kolory, to dopuszczam chociaż niechętnie jeszcze grafit i silver, jeżeli chodzi o wersję, to podałem zgodnie ze specyfikacją subaru na dany rok, aczkolwiek ktoś może mieć niższą wersję, ale doposażoną. Ogólnie chodzi, o to żeby była to wersja poliftowa (wiadomo dlaczego) z klimą dwustrefową i nowymi zegarami. Gdzie szukam raczej standardowo: alle..., oto..., gratka..., sprzedaje.., u Was i na kropce.

Giresse
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: FORESTER MY12 N/A [FB20]
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester my11-my12 2.0i benzyna

Post 25 lis 2016, o 20:53

Up :arrow:

Giresse
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Auto: FORESTER MY12 N/A [FB20]
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester my11-my12 2.0i benzyna

Post 17 gru 2016, o 01:03

Do zamknięcia.

ODPOWIEDZ