[K] budę CG8

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
czaro
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] budę CG8

Post 30 lis 2016, o 17:08

Witam,

Powoli przystawiam się do kupna budy imprezy GC. Potrzebuję w nią wrzucić graty z STI99, tak że mile widziane w komplecie elementy, które posłużą do przekładki. Auto docelowo ma mieć klatkę.

Buda musi:

-być EU
-bez rdzy
-prosta
-z papierami
-sedan

Fajnie gdyby:
-miała deskę (najlepiej po lifcie), magiel, wiązkę itd. - wszystko co i tak muszę dokupić składając takie cudo.
-była czarna
-miała klimę
-miała klatkę

Jak komuś zalega proszę o kontakt. Nie spieszy mi się, tak więc jak ktoś planuje rozbierać swoje auto mogę poczekać. Mile widziane wszystkie dobre rady, które ułatwią mi życie podczas takiego projektu.
Z góry dzięki!



Oktan
2 gwiazdki
Auto: Turbodziad Rally Spec MY92 & STI MY15 & S-Turbo MY00 'Overland' & FXT MY03 & WRX MY92 & WRX MY95
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 1 raz

Re: [K] budę CG8

Post 4 gru 2016, o 15:43

mam powypadkową zarjestrowaną gołą budę z kpl przekładką na sprzedaż, raczej dawca, naprawa nieopłacalna. 2,5 tys

czaro
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] budę CG8

Post 5 gru 2016, o 00:25

Wrzuciłbyś fotki?

misiek00781
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: Małopolskie, Gorlice
Auto: Subaru Impreza GT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] budę CG8

Post 8 gru 2016, o 16:47

Mam łądną budę sti V1 - pierwsze sti w historii :) Mam do większosc gratów. Łącznie z przekładką.
Pozdrowienia dla wszystkich miłośników marki SUBARU ;-)

czaro
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] budę CG8

Post 8 gru 2016, o 17:18

Prawdę mówiąc chciałem uniknąć chrzanu z przekładką...

czaro
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] budę CG8

Post 27 gru 2016, o 14:39

Up

WueM
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Lokalizacja: GLIWICE
Auto: Chrupek :P
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 0

Re: [K] budę CG8

Post 29 gru 2016, o 20:30

misiek00781 pisze:Mam łądną budę sti V1 - pierwsze sti w historii :) Mam do większosc gratów. Łącznie z przekładką.

Wysłałem wiadomość


Chyba dotarła...Dawno nie wysyłałem ;-)

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] budę CG8

Post 2 sty 2017, o 17:36

Mam budę z GT 99, ale anglik, czyli do przełożenia. Jest wybebeszona, więc przekładka łatwa, oczywiście z papierami. Znalezienie budy z GC bez rdzy to raczej niewykonalne (chyba że JDMa), ważne żeby nie była zgnita w najistotniejszych punktach. Moja jest uderzona centralnie w tył (do wymiany pas tylny + trochę wyciągnąć wnękę koła, ewentualnie ją też wymienić, podłużnice tył raczej proste). Oprócz tego reperaturka lewy tył do wstawienia, druga raczej ok, i do usunięcia korozja nad krawędzią górną przedniej szyby i lewym słupku. Reszta ok. Jest do niej deska, niestety przedliftowa. Do oddania tanio, bo szkoda jej żeby stała, no i zabiera miejsce. Jak by co to najlepiej dzwoń: 691356154, bo tu ostatnio rzadziej zaglądam.
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

ODPOWIEDZ