Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
włóczykij85
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 25 gru 2016, o 22:43

Witam wszystkich! Zalogowałem się na forum, bo szukam swojej pierwszej Subaryny. Chodzi o Legacy pierwszej generacji, koniecznie kombi, chętnie z LPG. Może ktoś ma lub słyszał o takiej na sprzedaż? Żeby nie wymagała prac blacharskich, jakieś poprawki mechaniczne pewnie będą wymagane. Kwota o jakiej myślę (z pakietem startowym) to około 5 tys. Czy to rozsądny budżet? Pozdrawiam!



sredniaq
2 gwiazdki
Lokalizacja: 34-480, 54-134 Polska , 2054 Norway
Auto: Turboforek i turbodziad
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 26 gru 2016, o 13:18

włóczykij85 pisze: Może ktoś ma lub słyszał o takiej na sprzedaż? Żeby nie wymagała prac blacharskich,
Nie ma takich.
Szukasz auta, które ma 23 lata. Sztuką jest znaleść taką, która wymaga mało prac blacharskich...
Trafiają się, ale rzadko i trzeba szybko podejmować decyzje, bo też szybko znikają. Polecam szukać 2.0, silniki 1.8 są słabe przy stosunkowo ciężkiej budzie.
IMO z tym budżetem może być ciężko, zwłaszcza że wliczasz w to pakiet startowy..

sredniaq
2 gwiazdki
Lokalizacja: 34-480, 54-134 Polska , 2054 Norway
Auto: Turboforek i turbodziad
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 26 gru 2016, o 13:22

P.S. Ostatnio forumowicz na kropce kupił Legacy I gen. za mniej więcej taką kwotę, podejrzewam, że w tej chwili już podwoił jego wartość... :lol:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 26 gru 2016, o 20:55

sredniaq pisze:P.S. Ostatnio forumowicz na kropce kupił Legacy I gen. za mniej więcej taką kwotę, podejrzewam, że w tej chwili już podwoił jego wartość... :lol:
było zielone kombi z Bemowa z gazem poszło chyba za 4500
teraz lata kombi srebrne do rejestracji za 7800 (Bolesławiec) ale stan Baltona, no z fot jak by wyjechało z salonu
ps:
ten forumowicz założył o tym samochodzie tu temat, choć może to nie o tym forumowiczu :thumb:

sredniaq
2 gwiazdki
Lokalizacja: 34-480, 54-134 Polska , 2054 Norway
Auto: Turboforek i turbodziad
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 26 gru 2016, o 22:14

Konto usunięte pisze:
sredniaq pisze:P.S. Ostatnio forumowicz na kropce kupił Legacy I gen. za mniej więcej taką kwotę, podejrzewam, że w tej chwili już podwoił jego wartość... :lol:
było zielone kombi z Bemowa z gazem poszło chyba za 4500
teraz lata kombi srebrne do rejestracji za 7800 (Bolesławiec) ale stan Baltona, no z fot jak by wyjechało z salonu
ps:
ten forumowicz założył o tym samochodzie tu temat, choć może to nie o tym forumowiczu :thumb:
Widzę, że na bieżąco jesteś :thumb:
Niemniej sedno sprawy jest niezmienne: w tym budżecie, auto w idealnym stanie blacharskim uznałbym za mega okazję :oops:

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 37 razy
Polubione posty: 76 razy

Re: Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 26 gru 2016, o 22:44

Wg mnie przeszło gruntowny detaling, bo to jest poprostu niemożliwe....
Niesamowity.

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 407 razy
Polubione posty: 361 razy

Re: Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 27 gru 2016, o 00:05

Widziałem jednego sedana w stanie doskonałym, no ale właściciel nie będzie się chciał go pozbyć.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

sylvan
0 gwiazdek
Auto: legacy dziadki
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Subaru Legacy I (do 94 r.) kombi, chętnie z LPG

Post 2 sty 2017, o 14:07

Nie ma takich.
Szukasz auta, które ma 23 lata. Sztuką jest znaleść taką, która wymaga mało prac blacharskich...
Trafiają się, ale rzadko i trzeba szybko podejmować decyzje, bo też szybko znikają. Polecam szukać 2.0, silniki 1.8 są słabe przy stosunkowo ciężkiej budzie.
IMO z tym budżetem może być ciężko, zwłaszcza że wliczasz w to pakiet startowy..
Jest w tym niestety sporo prawdy, szukałem czegoś takiego ok. 4 lat (raz mniej lub bardziej intensywnie), i kiedy umówiłem się już na ten z Bemowa, to nie doczekał niestety weekendu (tylko w weekend mogłem pojechać) ;-(
Kupiłem za to w dość dobrym stanie klasyczne subaru (ale z nim już nie czekałem na weekend, tylko pojechałem 30 min. po ukazaniu się ogłoszenia), nie jest to co prawda legacy, ale też na L...(ibero) :lol:
Co do silników jeszcze lepsze są 2.2, choć jeżeli trafisz zdrową budę to nic innego nie powinno mieć znaczenia :idea:
Ja szukałem z takim właśnie założeniem - zdrowa buda, a dawcy mechaniki stoją na podwórku dwa - obydwa ze zgniłymi nadkolami z tyłu :roll: , więc może kiedyś jeszcze będzie jedynka - tylko te stawki OC zniechęcają do kupowania kolejnych perełek :x

ODPOWIEDZ