Kupię Imprezę 2.0, GD 160KM lub WRX Wagon

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
mundek1985
0 gwiazdek
Auto: VW Golf V
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kupię Imprezę 2.0, GD 160KM lub WRX Wagon

Post 28 sty 2017, o 08:45

Witam. Od dłuższego czasu szukam auta, jestem nastawiony na benzynę, obejrzalem juz sporo sztuk, kilka nawet ciekawych, ale jak sie okazywalo w nowszych modelach zawsze cos mi nie gralo z silnikiem, bo teraz to wszystko robią chyba zeby wytrzymalo kilka lat i na smietnich. Postanowilem, odpuszcze sobie nowoczesną technologię i spelnie swoje marzenia, kupując pięknie brzmiacego boxera. Mój typ to Impreza w wersji Wagon, moc 160 lub model WRX (koszty większe, ale przecież raz się żyje). Mój budżet to 35k.
Mam juz na oku jedną sztukę i chcialem zapytać czy może to kogoś z forum lub ktoś zna wlasciciela.
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... 46379f6f22
Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie propozycje.



SlideLublin
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Imprezę 2.0, GD 160KM lub WRX Wagon

Post 8 lut 2017, o 10:35

Witam, widzę że szukasz autka,ALE nieco mocniejszego.Jak coś to mam Impreze kombi 99 n/a niebieściutka, 125 koni na podtlengu gazotu do 2024 (38L gazu na 260km mi wystarcza), rozrząd zrobiony w listopadzie, sprzęgło w maju zeszłego roku, reduktor, sporo wizualnego tuningi z wersji GT (fotele kubełkowe,dokładki,kierownica z 2003 MOMO i wiele innych) Cena w okolicach 9,5 :) a autko mechanicznie nie ma nic do zarzucenia, jedynie małe ogniska rdzy (zabezpieczone co by dalej nie szły) na tylnych błotnikach.
Sprzedaję bo rodzinka mi się powiększa i odłożyłem na Forestera nowszego. Gdybyś był zainteresowany to możemy się dogadać cenowo. Fotki i wszelkie info mogę dosłać.
Pozdrawiam

L4GP0W
0 gwiazdek
Auto: Subaru Impreza GD, 2.0 160KM
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Imprezę 2.0, GD 160KM lub WRX Wagon

Post 8 lut 2017, o 21:18

Czy sedan też wchodzi w grę?

mundek1985
0 gwiazdek
Auto: VW Golf V
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Imprezę 2.0, GD 160KM lub WRX Wagon

Post 12 lut 2017, o 04:32

Mocna impreza chyba odpada, bo priorytet to hak do ciagania przyczepy z endurakiem, a nigdzie nie mogę znaleźć takiego elementu w rozsądnej cenie. Myślę też o Outbacku, bo sporo jest ofert i juz z zamontowanym hakiem.

ODPOWIEDZ