Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 13:15

To jak mi kiedyś fajna furę od niepalącej kobiety w sporcie znajdziesz, to Cie bedę chwalił pod niebiosa... :mrgreen:


Dolce far niente ;-)

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 13:21

FUX, znam taką. W sporcie nie pali. Znaczy na torze. :giggle:
Fura jest wyrąbista. Teraz nawet tak rapersko stuka z silnika. :giggle:

Piter 35
6 gwiazdek
Lokalizacja: Jelenia Góra
Polubił: 169 razy
Polubione posty: 103 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 13:24

Wiesz EZ jak lans to lans :mrgreen:

baro
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 15:25

szary pisze: Mowilem Panu przed przyjazdem ze jadac do Warszawy bede ogladal tez inne samochody, mowilem tez to uzytkownikowi BARO (moze potwierdzic).
Potwierdzam, a wrodzony optymizm mówił mi, że mój, umówiony w późniejszych godzinach, nie będzie już nawet oglądany.
Konto usunięte pisze: Zero szpachli i innego niż fabryczny lakieru na pozostałych częściach pojazdu". Takie proste, a ile mówi kupującemu
Dokładnie tak widniało w ogłoszeniu kiedy kupowałem od Konto usunięte wspomnianego Legasia.
Inna sprawa, że podejście sprzedającego zarówno przy pisaniu ogłoszenia, jak i przy oględzinach, to dla mnie 50% sukcesu i dlatego kupiłem to auto :thumb:
szary pisze: sprzedajacy pelni funkcje
Hmm.... To po to mnie również pytałeś gdzie pracuję ??? Mam nadzieję, że nic nie zaczęło stukać ;-)

szary
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Legacy H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 15:59

baro pisze: Inna sprawa, że podejście sprzedającego zarówno przy pisaniu ogłoszenia, jak i przy oględzinach, to dla mnie 50% sukcesu i dlatego kupiłem to auto
Kurcze BARO to tak jak u mnie jak kupowalem samochod, niesamowite :-)
To jakis fenomen ze mozna z przyjemnoscia kupic samochod ;-)
Dziekuje ze szanowny sprzedajacy BARO jezdzil ze mna do wieczora (23:00 to chyba juz noc nie ?) 170km po opony zimowe, po bagaznik itp., nie wpominajac ze byl ze mna w Jozefowie wymienic piaste bo jak mowil trzeba bylo, a mi sie nie usmiechalo jechac z mamroczacym lozyskiem do domu.
Aaaa... i jeszcze za nia zaplacil :thumb:

rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 115 razy
Polubione posty: 180 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 20:51

Konto usunięte pisze: Ty Robert dobrze wiesz, co mam na myśli

Oczywiście, ale nie omieszkałem się przyczepić :razz:


Osobiście sprzedałem dwa auta, których byłem pierwszym właścicielem. W obu przypadkach cena początkowa była przynajmniej 10% procent niższa niż wartosć rynkowa podobnych aut, bo chciałem sprzedać , a nie sprzedawać.

Pomimo tego szczegółowo opisywałem drażniące mnie kwestie ( a jestem na tym punkcie wyczulony :-> ) i dołączałem kompletną dokumetację (faktury, zdjęcia po stłuczce itp.).

Obawiam się jednak, że mój sprzedażowy opis OBK będzie w stanie zniechęcić potencjalnego nabywcę nawet przy obniżce 20%, bo chyba nie miałem do tej pory gorzej wykonanego auta :-| (no może poza Samarą, ale i tak wspominam ją najmilej), a przecież jak ktoś tu już kiedyś napisał (chyba Piter 35), Polacy chcą kupować marzenia.
"Pan Macierewicz bardzo często mówi co wie, ale rzadko wie co mówi." - L.Miller - :giggle:
Z dwojga złego wolę, gdy krajem rządzą złodzieje zamiast kretynów. :idea:

EterycznyŻołądź
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 20:58

rrosiak pisze: nie miałem do tej pory gorzej wykonanego auta

Duch krzysioma wiecznie żywy! :->

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 21:06

EterycznyŻołądź pisze:
rrosiak pisze: nie miałem do tej pory gorzej wykonanego auta

Duch krzysioma wiecznie żywy! :->
Trzeba chlopa zlokalizować i o - poinformować; wreszcie się chłop wypisze...
Dolce far niente ;-)

Kruszyn
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Czeczenia
Auto: KARAWAN
Polubił: 111 razy
Polubione posty: 95 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 21:22

rrosiak pisze: bo chyba nie miałem do tej pory gorzej wykonanego auta :-|

A czemu tak narzekasz :?:
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy...

rrosiak
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: W-wa, Kutno
Auto: Dacia :)
Polubił: 115 razy
Polubione posty: 180 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 22:09

Kruszyn pisze:
rrosiak pisze: bo chyba nie miałem do tej pory gorzej wykonanego auta :-|

A czemu tak narzekasz :?:
Nie twierdzę, że to złe auto, ale...

w drodze na Chlejady się wyżalę ;-)
"Pan Macierewicz bardzo często mówi co wie, ale rzadko wie co mówi." - L.Miller - :giggle:
Z dwojga złego wolę, gdy krajem rządzą złodzieje zamiast kretynów. :idea:

Kruszyn
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Czeczenia
Auto: KARAWAN
Polubił: 111 razy
Polubione posty: 95 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 9 maja 2009, o 22:12

Oki
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy...

inquiz
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: pojazd wolnobieżny
Polubił: 405 razy
Polubione posty: 361 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 00:23

Konto usunięte pisze: A tak naprawdę, jeśli nie chcemy mieć niemiłych sytuacji to wystarczy gdy sprzedający postawi się w roli kupującego i napisze to co jest faktycznie istotne dla opisania stanu auta.
I sproboj cos sprzedac z takim opisem, ja tak robilem aby uniknac poszukiwaczy cudow i cisza ma telefonie zazwyczaj byla.
Those who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety deserve neither liberty nor safety.
Živela Jugoslavija!

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 14:48

Konto usunięte pisze: auto jest bezwypadkowe, to spodziewam się oryginalnych blach i oryginalnego lakieru.

Mam obcierkę na przednim zderzaku od parkowania, na tylnym od Volvo którego nie widziałem w lusterku a zajęło mi miejsce parkingowe, drzwi przednie po obu stronach podrapał pies, tylny błotnik prawy mam zarysowany od jakiegoś patyka, drzwi tylne obie sztuki noszą pamiątki po jakichś grubasach co obok zaparkowali.

Pytanie: czy mam auto bezwypadkowe? Czy kupiłbyś je w takim stanie, czy wolałbyś żebym sam naprawił ubytki?

Do maniaków myjni ręcznej: ja się do samochodu nie modlę i nie mam czasu stać pół godziny w kolejce a potem drugie pół czekać na umycie, które i tak jest nie lepsze niż mycie na myjni automatycznej. Samochód to sprzęt, jak komputer czy telewizor. Mam czas, myję na ręcznej (albo i sam), nie mam (zwykle) - na automatycznej.

W dupie mam, gdzie myję samochód, dla mnie jest ważne żeby mechanika była na najwyższym poziomie. Jak komuś nie pasuje, niech sobie kupi nowe auto z salonu i pucuje je nawet co dzień a luzy w kierownicy będą nawet na 30% jak mu nie przeszkadza.

Każdy ma jakieś priorytety w życiu. :roll:

adam.str
2 gwiazdki
Lokalizacja: ..
Auto: GiejTek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 15:03

adam.str pisze: W dupie mam, gdzie myję samochód, dla mnie jest ważne żeby mechanika była na najwyższym poziomie. Jak komuś nie pasuje, niech sobie kupi nowe auto z salonu i pucuje je nawet co dzień a luzy w kierownicy będą nawet na 30% jak mu nie przeszkadza.

Każdy ma jakieś priorytety w życiu. :roll:


Matka mojej kobity ostatnio pomalowała starą Astrę, bo miała kilka zadrapań, a pod fabryką musiała ładnie wyglądać.
Jak czasami mam wątpliwą przyjemność jechać tym autem, to boję się że zaraz coś z niego odpadnie :giggle:
- samochód w jednych rękach od nowości, bezwypadkowy, z niecałym 100k przebiegu - świeżo malowany, co tydzień myty i sprzątany w środku.
I cieszę się, wsiadając spowrotem do mojego 2 lata starszego Subaraka, 2 razy pukniętego, podrapanego, brudnego z dawno niewyrzucanym obornikiem z wnętrza :) z przebiegiem ponad 150k na liczniku albo i więcej bo może ktoś kiedyś skręcił licznik. Mimo ze gubi sporo oleju, coś puka a co innego wyje to przynajmniej wiem co. I nie boję się że zaraz się coś zepsuje.

Jedni dbają o samochód a inni "dbają" :mrgreen:

szary
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Legacy H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 18:40

Konto usunięte pisze: czy mam auto bezwypadkowe? Czy kupiłbyś je w takim stanie, czy wolałbyś żebym sam naprawił ubytki?
Tak, kupilbym tak samochod jezdzil z tymi obcierkami i rysami.
Masz auto takie jakie masz, ale jakbys mial kupic pomalowane i sporo szpachli pod lakierem co wyszloby w trakcie ogledzin w serwisie a jeszcze pol godziny predzej sprzedawca by Cie zapewnial ze na bank nie byl malowany, ze wogole cudo itp. to mialbys pewnie mieszane uczucia.

Ja mam porysowane, obdrapane i wiem co mam...

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 14 razy
Polubione posty: 19 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 19:55

Konto usunięte pisze: Pytanie: czy mam auto bezwypadkowe? Czy kupiłbyś je w takim stanie, czy wolałbyś żebym sam naprawił ubytki?

Ja też bym wolał niezrobione. Wtedy wiem, że nic gorszego poza tymi rysami go nie spotkało ;-)

FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 20:03

A tak z ciekawości...
Ile aut forumowiczow rozeszlo sie między innymi forumowiczami?
Dolce far niente ;-)

Kruszyn
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Czeczenia
Auto: KARAWAN
Polubił: 111 razy
Polubione posty: 95 razy

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 20:16

.
rrosiak pisze:
Osobiście sprzedałem dwa auta, których byłem pierwszym właścicielem. W obu przypadkach cena początkowa była przynajmniej 10% procent niższa niż wartosć rynkowa podobnych aut, bo chciałem sprzedać , a nie sprzedawać.

Pomimo tego szczegółowo opisywałem drażniące mnie kwestie ( a jestem na tym punkcie wyczulony :-> ) i dołączałem kompletną dokumetację (faktury, zdjęcia po stłuczce itp.).

Ja trafiłem super sprzedawcę, przedstawił sprawy jasno opuścił troszkę i po sprawie.
Przebieg był spory ale chociaż miałem pewność ,że nie od kobiety co tylko do szkoły dzieci podwoziła :giggle:
Mądremu wystarczy napomknąć, a głupiego nawet biciem się nie nauczy...

szary
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: Legacy H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 10 maja 2009, o 21:40

Konto usunięte pisze: Ja też bym wolał niezrobione. Wtedy wiem, że nic gorszego poza tymi rysami go nie spotkało

No własnie ?! ;-)
Gdzieś Ty tak to auto porysował co ??? :o
:thumb:

ps. tak jak moje pierwsze volvo, tez porysowane a mialo na liczniku 189.000 Chodzilo jak zegarek, poprzedni wlasciciel powiedzial o nim wszystko od a do z przed zakupem

Suia
0 gwiazdek
Auto: Astra
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 12 maja 2009, o 21:37

Jakie są koszty utrzymania subaryny imprezy wrx 2003> ?

vibowit
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Kiełpin
Auto: szkoda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 12 maja 2009, o 21:46

Suia pisze:Jakie są koszty utrzymania subaryny imprezy wrx 2003> ?
W skrócie - duże. W porównaniu z Astrą - bardzo duże. :whistle:
czarne jest piękne...

deLux
Awatar użytkownika
5 gwiazdek
Auto: X.X
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 12 maja 2009, o 21:48

Suia, zadawanie tego pytania jest zabronione, ponieważ jeśli właściciele zostaną zmuszeni do zdania sobie z tego sprawy będzie do kupienia więcej WRXów niż jest na nie chętnych i kolejna apokalipsa gospodarcza gotowa :lol: :lol:

Suia
0 gwiazdek
Auto: Astra
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 12 maja 2009, o 22:21

Haha ok spoko bo właśnie mam zamiar przesiąść sie z astry na imprezę wrx i tak tylko pytam ;)

Suia
0 gwiazdek
Auto: Astra
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 12 maja 2009, o 22:25

co myślicie o subaru impra wrx jako 2 samochód dla nastolatka ?:) tylko proszę: nie śmiać sie ;)

Bergen
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: Wrocław
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Jeśli ktoś zna egzemplarz, proszę o opinie.

Post 12 maja 2009, o 23:01

Jeśli nastolatek ma olej w głowie i ogarnia, to czemu nie. Ale takie rzeczy to chyba tylko w Erze :whistle:

ODPOWIEDZ