[S] Sprzedam SUBARU IMPREZA WRX 2002 BUGEYE World Rally Blue

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
lyssy23
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Sprzedam SUBARU IMPREZA WRX 2002 BUGEYE World Rally Blue

Post 1 lut 2017, o 19:46

Sprzedam
SUBARU IMPREZA WRX 2002
Oryginalny przebieg 181 300 km (można potwierdzić carfax oraz https://historiapojazdu.gov.pl/ ponieważ od kilku lat przy przeglądach w Pl przebieg jest wpisywany.

Samochód sprowadzony dla mnie z USA po niegroźnej przygodzie, posiadam go od ponad 8 ciu lat i jestem jedynym właścicielem w Polsce i trzecim w ogóle.
Przebieg samochodu w Polsce jest minimalny ponieważ ja głownie jeżdżę rowerem ;) i mam jeszcze 2 inne auta (ale wrx jeździ regularnie, nie stoi miesiącami)

Dokładnie to w Polsce auto przejechało ok 16 tys km !!! I jest to najprawdziwsza prawda !

Subaru posiada niemal kultowe, bardzo mocne magnezowe felgi 17” PRODRIVE P1 by OZ ze wszystkim oponami Federal SS 595 w rozmiarze 215 45.

WRX ma UPPIPE 3”, backbox PRODRIVE

Rozrząd wymieniony zaraz po sprowadzeniu do Pl, wszystkie rolki i napinacze oryginały, pasek Contitech.

Doładowanie w peaku osiąga stabilny 1 bar, w związku z tym domniemywam że mój wrx może mieć większą niż seryjna moc (na hamowni nie byłem).

Wymienione amortyzatory z tyłu na ZŁOTE KYB ULTRA SR, wszystkie gumy w zawieszeniu które wymagały wymiany zostały zmienione na tuleje poliuretanowe marki DEUTER. Sprężyny EIBACH.

Klocki hamulcowe wymienione na nowe, przód HAWK HPS, tył TRW.

Spojler oraz wyższy wlot na masce oryginalne STI.

Grill marki Zero Sports.

W serwisie ASO SUBARU zostały wymienione przewody paliwowe pod maską (przy odpalaniu w czasie mrozów już nie czuć zapachu benzyny w kabinie), wymieniono także wahacze przednie.

Samochód w Polsce cały czas garażowany, na nadwoziu, podłodze czy progach nie ma żadnej rdzy.
W Polsce jeżdżony na PB 98.

Motor pracuje na VALVOLINE 5W50 VR1 RACING full syntetyku, w USA był PENZZOIL full synth.

Oleju nie bierze w ogóle, olej zmieniany co ok 5 tyś km.

Klima działa, nabita była kilka lat temu i czynnik nie ucieka nigdzie.

Przegląd i ubezpieczenie ważne do listopada 2017.

Cena 29500 zł do rozsądnej negocjacji, możliwość zakupu z kołami zimowymi.

Kontakt 660881055
Samochód znajduje się w woj. Podkarpackim.

VIN JF1GD29612G525476

Uprzedzając pytania i opinie typu: eee ze stanów to tylko złom przyjeżdża, piszę:

W carfaxie pokaże "total loss". Nie oznacza to jednak że mój wrx był jakoś mocno skasowany.
Czasem wystarczy że wartość naprawy oszacuje się na 20% całkowitej wartości samochodu i ubezpieczyciel już klasyfikuje samochód do wypłaty pełnego odszkodowania.
Wrx był niegroźnie uderzony przodem. Wymieniono: belkę zderzaka, pas przedni, chłodnicę, reflektory, prawy błotnik, zderzak,grill.
Podłużnice, silnik, zawieszenie itd nie były ruszone, poduszki nie były wystrzelone, auto jeździ rewelacyjnie.

Dla zainteresowanych polecam po prostu zadzwonić do mnie i dopytać o szczegóły.

Pozdro
ZDJĘCIA slideshow
http://s663.photobucket.com/user/janu23/slideshow/wrx
Załączniki
13 (Kopiowanie).jpg
12 (Kopiowanie).jpg
11 (Kopiowanie).jpg
10 (Kopiowanie).jpg
09 (Kopiowanie).jpg
07 (Kopiowanie).jpg
06 (Kopiowanie).jpg
05 (Kopiowanie).jpg
04 (Kopiowanie).jpg
02 (Kopiowanie).jpg



lyssy23
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam SUBARU IMPREZA WRX 2002 BUGEYE World Rally Blue

Post 2 lut 2017, o 01:28

Foto po dzwonku
Załączniki
1.jpg

miszelf
0 gwiazdek
Auto: mazda
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam SUBARU IMPREZA WRX 2002 BUGEYE World Rally Blue

Post 5 lut 2017, o 20:03

Witam, czy oprócz przodu reszta nadwozia jest w oryginale ?

lyssy23
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam SUBARU IMPREZA WRX 2002 BUGEYE World Rally Blue

Post 6 lut 2017, o 00:05

Tak w oryginale. Sprzedane.

ODPOWIEDZ