Impreza GT MY99 Ecutek

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
ggggtt
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Impreza GT MY99 Ecutek

Post 5 lut 2017, o 14:48

Sprzedam Imprezę GT M99 w nadwoziu kombi. Przebieg na dzień dzisiejszy to 202 tys km. Sprzedaję, ponieważ mam drugi samochód i w związku z tym od kwietnia zeszłego roku Subaru przejechało tylko 3 tysiące kilometrów, po prostu nie mam kiedy nim jeździć. Samochód bezwypadkowy, mierzony miernikiem. Jedynie gdzie jest grubiej to nadkola, które były robione jakiś czas temu przez poprzedniego właściciela. Samochód na bieżąco serwisowany przede wszystkim w Mysiadle, na prawie wszystkie naprawy mam od nich faktury, chyba że coś było pierdołą, którą mogłem zrobić sam (jak na przykład wymiana przewodów zapłonowych, filtra powietrza itp.)



Poniżej cała historia samochodu ze mną.



Auto zakupione przeze mnie w maju 2014 roku na forum z przebiegiem około 175000 km. Zaraz po zakupie to jest w czerwcu 2014 przeszło pełny przegląd w nie-ASO w Mysiadle i wymienione zostało:

- filtr powietrza

- mocowanie dyfra whiteline

- świece

- uszczelka downpipe



Pomimo iż rozrząd był wymieniany przy 159 tys. km zajrzeliśmy też do niego bo poprzedni właściciel jeździł nim okazjonalnie i wymienione zostały:

- napinacz paska rozrządu

- pasek rozrządu

- uszczelniacze wałka rozrządu

- wszystkie inne paski

- uszczelniacz wału korbowego



Silnik wymagał też uszczelnienia i wymieniono wszystkie uszczelki pokryw zaworów wraz z śrubami pokryw zaworów



W międzyczasie wleciał do auta downpipe H&S na szerokim kołnierzu ze sportowym katem, centerpipe nie pamiętam już jakiej firmy i backbox od prodrive'a, oraz lampy tylne JDM.



W lipcu 2015 roku wymieniona została pompa paliwa na Walbro 255, w związku planowanym strojeniem przez człowieka z Mapteku, które odbyło się w grudniu 2015. Wynik strojenia to 255KM i 350NM.



W grudniu 2015 zostały zakupione nowe opony zimowe Nokiam WR D4 przy przebiegu 198 tys km, więc są prawie nowe i w kwietniu Subaru przeszło ostatni serwis przy 199,5 tys km i zostały wymienione:

- tarcze przód Brembo gładkie

- klocki przód Hawk HPS

- tarcze tył Ferodo

- klocki tył OMP R&S

- osłony przegubu wewnętrznego i zewnętrznego

- sworzeń wachacza

- amortyzatory tył Kayaba razem z mocowaniami, osłonami

- mocowanie przekładni kierowniczej



Jak widać wszystko jest porobione, nic tylko wsiadać i cieszyć się jazdą. Cena za Subaru to 19 500 zł do jakichś tam negocjacji. Podliczając faktury za ostatni rok + strojenie wychodzi włożone około 8 tys zł, więc kupujący nie będzie musiał się martwić o pakiet startowy bo wszystko jest porobione, olej wymieniony 3 tys. km temu.



Kontakt pod 500 489 389 lub priv

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



ODPOWIEDZ