Kupię subaru imprezę GD 125km sedan bugeye

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
jeder
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Kupię subaru imprezę GD 125km sedan bugeye

Post 7 lut 2017, o 10:53

Witam wszystkich :)

Jestem zainteresowany kupnem Subaru imprezy GD 125km sedan.Na auto mogę przeznaczyć jakieś 15 tys.Oczywiscie w manualu.Szukam od dłuższego czasu ale jak sami wiecie ciężko jest coś znaleźć..



SlideLublin
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię subaru imprezę GD 125km sedan bugeye

Post 8 lut 2017, o 10:26

Witam, widzę że szukasz autka, a ja właśnie dojrzałem do decyzji sprzedaży mojej "2 żonki", Impreza kombi 99 n/a niebieściutka, 125 koni na podtlengu gazotu do 2024 (38L gazu na 260km mi wystarcza), rozrząd zrobiony w listopadzie, sprzęgło w maju zeszłego roku, reduktor, sporo wizualnego tuningi z wersji GT (fotele kubełkowe,dokładki,kierownica z 2003 MOMO i wiele innych) Cena w okolicach 9,5 :) a autko mechanicznie nie ma nic do zarzucenia, jedynie małe ogniska rdzy (zabezpieczone co by dalej nie szły) na tylnych błotnikach.
Sprzedaję bo rodzinka mi się powiększa i odłożyłem na Forestera nowszego. Gdybyś był zainteresowany to możemy się dogadać cenowo. Fotki i wszelkie info mogę dosłać.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ