Kupię forestera

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: Kupię forestera

Post 25 lut 2017, o 18:04

znów dyskusja o spalaniu :-p

o znalazłem o spalaniu w mieście w moim starym Forku
8,74 - 9.1
czyli pomyliłem się minimalnie ok.+/- 1 L



esilon
6 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 1 raz
Polubione posty: 4 razy

Re: Kupię forestera

Post 25 lut 2017, o 19:16

Jak ktoś chce pierwsze subaru z benzynowym silnikiem to niech przewiduje koszty na poziomie 10-12/ 100.
Okazyjnie da się mniej Ale da się i więcej. Sporo więcej. Opowiadanie o ośmiu litrach na 100 w mieście zostawmy na chlejady ;-)

-_Arturo_-
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 26 lut 2017, o 00:54

Jak mówicie o tych spalaniach to ja się zastanawiam co wyście pili albo ile :lol: Gdzieś w raportach też ktoś pisał ze forek 2.0 (nie pamiętam która wersja) pali 13-14 litrów paliwa biedy w Krakowskich korkach, gdzie ja magicznym Putno 1.1 first generation przeszczepionym na 1.2 bo UPG nie wytrzymywały przelałam po 13-15l paliwa biedy i zaznaczę ze nie kręcę do odciny co skrzyżowanie :-p Trasa autostrada 100-110 albo zakręty na nowy sącz, limanowa,zakopane ok 10l LPG oczywiście bez klimy bo jej nie mam w starym trupie o wartości pełnego baku paliwa do forka. A PB 8-9.
Tak ze spalanie subaraka mnie chyba nie przeraża a 10 lat jeżdżę "tanio" teraz chciał bym jeździć 4x4 :-) A jeśli ktoś mówi sprawdź gaz bo to nie realne by 1.1 palił tyle, to jak miałem źle wyregulowany ze go zalewało to było 18 LPG :lol:. Więc subaru wydaje się nawet ekonomiczne :lol:

komor
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester SG 2.0X MY03
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Kupię forestera

Post 26 lut 2017, o 01:14

Ja moim 2.0X po mieście z ledwością 10-10.5 l/100km jak jak się pilnuję. Normalnie 11 l. Po trasie, jak jechałem za TIR-em bez możliwości wyprzedzenia to owszem wyszło mi 8.5 litra. To mówicie, że XT pali więcej niż analogiczny rocznikowo wolny ssak? No wiem, zależy od stylu jazdy.

kordynator
2 gwiazdki
Lokalizacja: ...od zawsze poddaje sie ostatni.
Auto: XT 2014
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 26 lut 2017, o 01:18

To ja też o "strasznym" spalaniu Subaru ;) mam XT 2014 i tak jak pisałem przy "normalnej" jeździe wykorzystując 240KM pali ~13l/100km. Większość ludzi mówiła że to strasznie dużo jak na takie auto. Ostatnio zrobiłem ~1000km GLE 350d podobno oszczędny diesel. Na autostradzie jechałem max. 170km/h bez wariactw. Swoim XT jechałbym bardziej dynamicznie ;) Spalanie .... ~16l/100km :o Subaru benzin i ładuje diesela ? :-d

Olleo
Awatar użytkownika
4 gwiazdki
Auto: Forester 2.5XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 26 lut 2017, o 01:56

Konto usunięte pisze:
kordynator pisze: starszego silnika będzie drastycznie więcej spalać.
no to chyba błąd, 10 lat to nie mało i spalanie oraz branie oleju wzrasta z latami nie maleje

XT z 2014 roku to tez 2.0 i 177 koni?
Wzrasta, jak się o samochód nie dba. Macie popsute samochody. Mój forester s-turbo (właściwie ten sam silnik co XT 2.0, tylko ciut mniej oszczędny) w trasie do 90km/h bierze 8+, do 130-140 10+, 160 ok. 12. Nie, nie jest popsuty - w mieście (Wrocław) bierze 13-15.

Jakby ktoś pytał, to mam go 10 lat i zrobiłem 100kkm.

A autorowi wątku polecam turbo i przelotowy backbox - 10 lat i jeszcze mi się samochód nie znudził. Co prawda szukam nowego, ale zmieniam na 2.5XT 2005+.

Chyba że nic nie znajdę, to sobie kupię Pajero.
Największą przyjemność w życiu sprawia robienie tego, co zdaniem innych jest niewykonalne.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: Kupię forestera

Post 26 lut 2017, o 13:02

Olleo pisze:
Konto usunięte pisze:
kordynator pisze: starszego silnika będzie drastycznie więcej spalać.
no to chyba błąd, 10 lat to nie mało i spalanie oraz branie oleju wzrasta z latami nie maleje

XT z 2014 roku to tez 2.0 i 177 koni?
Wzrasta, jak się o samochód nie dba. Macie popsute samochody.
wyjątek potwierdza regułę :cofee:

ODPOWIEDZ