Kupię forestera

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
Skyline15
1 gwiazdka
Lokalizacja: Śląsk, Katowice
Auto: gtb
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 19 lut 2017, o 21:35

Jeżeli chodzi o chłopaków. Polecam. U nich to na termin trzeba się umawiać, tyle roboty mają. ;-)
Fachowo obsłużą, sprawdzą i jest komfort psychiczny. Znają język. Kompletnie inna historia.

Znajomi korzystali, ja ogarnąłem temat z znajomym laweciarzem - jechałem po bardzo tani samochodzik(colt). Radzę sobie sam, trochę wiedzy mam :-)



Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 19 lut 2017, o 22:05

Było dużo do zrobienia min z 5-6 tys na start wiec chyba faktycznie poszukam jakiegoś 2.0 bez turbo za to w lepszym stanie. Nie wiem czy nie dołożyć coś i pojechać na Niemcy i poszukać tam czegoś pewnego za większa kasę niż w Polsce za to pewny bo u nas sam szrot

-_Arturo_-
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 19 lut 2017, o 22:08

O autach jakieś tam pojecie mam, ale ktoś kto się na co dzień tym zajmuje jest bardziej oblatany gdzie co sprawdzić i co dwie głowy to nie jedna. A w Niemczech nigdy nie byłem tym bardziej po auto :o .

Na YT za Forka 2.0 158km z 2006 w maju zeszłego roku cena była ok 6.200 euro. Więc wydaje mi się "normalna" jak za zadbane auto.

mokrii
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 20 lut 2017, o 18:09

Sztajger pisze:SUBARU Forester II lift, 2.0 LPG 158 HP 4x4, serwis ASO, VAT 23%
https://www.olx.pl/oferta/subaru-forest ... k2YUb.html A co panowie powiecie o tym wiem wiem brak turbo i cena nie mała
tyle powiecie

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 21 lut 2017, o 14:09

Chyba mnie przekonałeś :-d

-_Arturo_-
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 21 lut 2017, o 16:03

Do zakupu czy dopuszczenia sobie :-d Brutto to wychodzi ponad 30k, pytanie czy w cenie netto sprzeda.

mokrii
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 21 lut 2017, o 17:11

Sztajger pisze:Chyba mnie przekonałeś :-d

nie ma za co ;-)

też lubie poświrować, ale to ciężko nazwac :wall:

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 21 lut 2017, o 21:19

W netto nie sprzeda bo gadałem z nim ale co sądzicie o tym egzemplarzu? Gdzie go mogę sprawdzić by nie jechac na daremno nie wiem jakieś autodna.pl czy gdzie mam zdjęcie dowodu z nr vin

mardzin
0 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 21 lut 2017, o 21:32

Sztajger pisze:W netto nie sprzeda bo gadałem z nim ale co sądzicie o tym egzemplarzu? Gdzie go mogę sprawdzić by nie jechac na daremno nie wiem jakieś autodna.pl czy gdzie mam zdjęcie dowodu z nr vin
A czy właściciel wspominał Ci coś o prawej stronie pojazdu?

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 22 lut 2017, o 08:45

Nie nic nie wspominał

mardzin
0 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 22 lut 2017, o 08:55

Sztajger pisze:Nie nic nie wspominał
Jeśli jesteś nim zainteresowany, to zapytaj :-)

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 22 lut 2017, o 20:55

Podobno lewy bok obcierka :wall: skąd ty to wiesz. Czy naprawdę nie ma zadbanej bezwypadkowej furki.

-_Arturo_-
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 22 lut 2017, o 22:03

Jak bardzo była ta obcierka ? Generalnie szukając 10 letnego auta w dodatku których jest dziennie wystawionych 5-10 szt tylko, to łatwo nie będzie, jak jakiś element był malowany to nie ma tragedii, gorzej jak był bardziej rozpieprzony albo gdzieś ktoś ćwiartkę wstawiał. :?

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 23 lut 2017, o 09:38

Opcja większego strzała lub ćwiartki nie wchodzi w grę będę cierpliwie szukał ale jest masakra w Polsce z tymi autami ja mam dwie toyota igiełki jedna nawet 16 lat z salonu bez wypadku bez malowania czegokolwiek i z pewnym przebiegiem 169tys ale to po ojcu gdyby miała większe kopyto to chyba bym odpuścił

mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 23 lut 2017, o 09:51

Jeśli chcesz pewniaka to zapraszam po mojego Outback'a...jestem pewny, że się nie zawiedziesz

mardzin
0 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 23 lut 2017, o 16:12

Sztajger pisze:Podobno lewy bok obcierka :wall: skąd ty to wiesz. Czy naprawdę nie ma zadbanej bezwypadkowej furki.
Z moich informacji wynikało, że to prawy bok był tarty... pamiętajmy, że strony pojazdu określa się z pozycji kierowcy :-)
-_Arturo_- pisze:Jak bardzo była ta obcierka ? Generalnie szukając 10 letnego auta w dodatku których jest dziennie wystawionych 5-10 szt tylko, to łatwo nie będzie, jak jakiś element był malowany to nie ma tragedii, gorzej jak był bardziej rozpieprzony albo gdzieś ktoś ćwiartkę wstawiał. :?
Nie chodzi o sam fakt malowania. Ale jak sam sprzedający określa to jako "kiepsko zrobione" to na żywo... :o

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 23 lut 2017, o 18:13

To podaj jakiś linka na twoje auto. A która jest prawa a która lewa w aucie to takie podstawy posiadam Haha chyba ze sprzedający nie bo to on mi podał takie info

mr_soze
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Lublin
Auto: Subaru Legacy 2,0 AT 2006
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 23 lut 2017, o 18:56


Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 23 lut 2017, o 21:18

Życie pisze różne scenariusze wszystko na to wskazuje ze od 1marca dostane auto służbowe wiec dziekuje za propozycje outback-ów będę na spokojnie szukał forestera 2.0xt 177km od 2002-2005 roku
Gdyby nie ta zmiana w pracy outback tez wchodziłby w gre

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 24 lut 2017, o 20:25

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-fo ... t=23758423
Panowie czy ktoś coś może o tym modelu powiedzieć albo ktoś uprzejmy może podjechać go zobaczyc bo ja mam 350km a taka buda i ten silnik mnie interesuje :-d to jest mój wymarzony forek eh :o

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: Kupię forestera

Post 24 lut 2017, o 20:33

Sztajger pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-fo ... t=23758423
Panowie czy ktoś coś może o tym modelu powiedzieć albo ktoś uprzejmy może podjechać go zobaczyc bo ja mam 350km a taka buda i ten silnik mnie interesuje :-d to jest mój wymarzony forek eh :o
ten komis nie ma dobrej prasy :whistle:

Sztajger
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 24 lut 2017, o 20:44

Hmm w pon mam dostać vin wiec spr na dna.pl może tym razem jakiś wyjątek ale dzieki za ostrzeżenie

-_Arturo_-
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 24 lut 2017, o 21:28

Sztajger a czemu się tak uparłeś na 2.0 XT ? Mnie się w sumie też podoba ale cena do wieku mi się nie dodoba :-/ . Tutaj cena jeszcze nie masakruje ale coś czuje ze jest adekwatna do stanu auta :? . W ogłoszeniach na forum, z jakiegoś komisu mieli 2.0 XT 177km ale ceny były 26-28k + wiadomo rozrządy i te sprawy w twoim zakresie. A na YT auta-z-niemiec-com 158km czyli 2-3 lata świeższe, dla kogoś znaleźli za 6200 Euro. I jeszcze zastawiam się jak łupy maja nawet faktyczne 200kkm i 13 lat czy się nie będzie kłaniać profilaktyczna rewizja silnika i wymiana panewek, pierścieni. Chyba tobie pisałem ze nie są naddto usterkowe (2.0 turbo) w porównaniu do innych innych marek, nie mniej silnik turbo pracuje pod większymi obciążeniami niż wollno ssak. I nie jest to też pancerne 1.8T z WV, a używane to jest używane ;-(.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

Re: Kupię forestera

Post 24 lut 2017, o 22:28

-_Arturo_- pisze:Sztajger a czemu się tak uparłeś na 2.0 XT ?
też bym odradzał chyba, że kolega ma trochę odłożonej kasy lub jeździ w teren
na długie trasy samochód się nie sprawdza, spalanie masakrycznie duże, do zabawy trzeba robić z niego Imprezę, do zabawy terenowej chyba są lepsze samochody
jak napisał kolega- miałem kiedyś 2.0 z 2006 158kM z automatem i to było to jak mówimy o Forku

mardzin
0 gwiazdek
Auto: mat
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię forestera

Post 24 lut 2017, o 22:40

Sztajger pisze:https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-fo ... t=23758423
Panowie czy ktoś coś może o tym modelu powiedzieć albo ktoś uprzejmy może podjechać go zobaczyc bo ja mam 350km a taka buda i ten silnik mnie interesuje :-d to jest mój wymarzony forek eh :o
Zrób sobie kawy i poczytaj:

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... 9&t=157693

:cofee:

ODPOWIEDZ