Subaru Legacy III

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Boro95pl
0 gwiazdek
Lokalizacja: Białystok
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy III

Post 1 mar 2017, o 10:33

Witam! Poszukuje Legacy trzeciej generacji z silnikiem 2.5l najlepiej nie trutej gazem w automacie w cenie od 8 do 10 tys. Samochod nie musi byc idealny bo pieniadze za ktore chce kupic samochod tez nie sa duze ale nie chce z miejsca pakowac drugie tyle na naprawe. Czy moze ktos sprzedaje albo zna kogos kto sprzedaje wlasnie taki samochodzik? Z gory dziekuje.



dominikd
2 gwiazdki
Auto: wrx kombi
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Subaru Legacy III

Post 1 mar 2017, o 12:27

poszlo PW

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy III

Post 3 mar 2017, o 23:04

Kurcze mam PRAWIE coś takiego tylko MT i ma LPG. W trasie mozna zejśc poniżej 10lpg/100km. Technicznie bardzo dobrze. Blacharsko napewno nie bardzo dobrze :)
Lecz kocham go najbardziej ze wszystkich moich dotychczasowych aut. Złota strona mocy :)

DennisMoor
0 gwiazdek
Auto: Paprodziad
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy III

Post 4 mar 2017, o 11:38

drzazgus chyba masz to czego właśnie potrzebuje:D Po 3 Justynach dojrzałem do tego, że jednak bezpieczniej wozić dzieci czymś większym. Jak bardzo nie dobrze jest z blacharką?

drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy III

Post 4 mar 2017, o 22:38

Ogólnie nadkola tylne, troche maska, mejla dac fotki wysle ale trzeba na żywo obejrzec bo inaczej sie nie da
I ja tez dzieciory tym woże i zone też :)

ODPOWIEDZ