[S] Subaru Impreza WRX MY05 EU

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
WRC fan
Awatar użytkownika
Moderator
Lokalizacja: inąd
Polubił: 8 razy
Polubione posty: 10 razy

[S] Subaru Impreza WRX MY05 EU

Post 3 kwie 2017, o 20:44

Wrzucam grzecznościowo ogłoszenie mojego dobrego kolegi. Z mojej strony mogę szczerze polecić to auto, gwarantuję, że jeśli ktoś szuka WRXa, to z oględzin wróci tym autem do domu.
Jedyny powód sprzedaży to potrzeba zakupu diesla na długie trasy (kolega przeprowadza się do Niemiec budować szybkie Hyundaie ;) )

Opis auta:
Jestem pierwszym właścicielem auta w Polsce, samochód w wersji europejskiej, sprowadzony ze Szwajcarii jako całkowita seria. W moich rękach od 16 miesięcy i służyło mi jako daily car do dojazdów do pracy. Nie było używane w sporcie ani upalane po torach. Stan auta oceniam na bardzo dobry, nie lepiony z dwóch, z racji lat posiada normalne ślady zużycia.
Ważniejsze informacje:
-Rocznik 2004, ale modelowo 2005 (m.in. odświeżona deska rozdzielcza)
-Przebieg 180 000
-Wymieniony kompletny rozrząd (oryginalne części), chłodnica wody, przewody wodne góra + dół (OEM Subaru), Olej Motul 300V Competition + Filtr oleju (OEM Subaru), Płyn chłodniczy Motul, mocna pompa paliwa DW200, , Przepływomierz (OEM Subaru), uszczelniona pompa wspomagania
-Downpipe MG Motorsport
-Remap w 4Turbo (Łukasz): 264KM 357Nm, wydruk do wglądu, tankowane tylko 98 na dobrych stacjach
-Koła Revolution Competition Wheels 17”(nowe) + opony lato Bridgestone Potenza RE070, zima Nexen Winguard Sport(nowe)
-Nowe obniżające sprężyny (Pedders Suspension)
Wyposażenie standardowe dla WRXów z tamtych lat:
-Automatyczna Klimatyzacja
-System ABS
-Oryginalne Radio CD
-6x Poduszek Powietrznych
-Wspomaganie kierownicy
-Elektryczny Szyberdach
-Elektryczne i podgrzewane lusterka boczne
-Elektryczne szyby przód + tył
-Centralny Zamek
-Podgrzewana tylna szyba

Cena 37999zł do negocjacji.

Więcej informacji pod numerem telefonu 790495846
Załączniki
17620259_1723054827734982_3958454521800749630_o.jpg



ODPOWIEDZ