Kupię Forestera II

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
piowoj
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Kupię Forestera II

Post 6 kwie 2017, o 07:05

Witam od jakiegoś czasu poważnie myślę o kupnie forka dwójki jeśli macie coś ciekawego do zaproponowania to chętnie bym obejrzał. Interesuje mnie samochód do którego jak to się mówi wsiadasz i jedziesz. Jeśli samochód jest z niepewną historią to sobie darujcie. Wiem że każdy samochód z drugiej ręki a tym bardziej podchodzący pod pełnoletność będzie miał mniejsze lub większe usterki. Szukam naprawdę fajnego samochodu, który będzie ze mną przemierzał drogi Europy, od pasjonata marki, a nie od handlarza, który opchnie wszystko co ma do sprzedania. Budżet wyjściowy to ok 15000pln, lecz jeśli będzie coś naprawdę super parę miedziaków mogę dołożyć.



Edward
0 gwiazdek
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Forestera II

Post 16 kwie 2017, o 09:22


janw92
0 gwiazdek
Auto: forester II 2.5x
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Forestera II

Post 17 kwie 2017, o 10:41

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-fo ... yQVrX.html
Forster 2 tak nie za bardzo na trasy ale egzemplarz pewny, długo nie będzie wymagal wkłady własnego Ew jakaś kosmetyka.

komor
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester SG 2.0X MY03
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Kupię Forestera II

Post 17 kwie 2017, o 23:02

15 tysięcy na Forka II, do którego chcesz wsiąść i jechać, a do tego po drogach Europy, to gdzieś tak o połowę za mało, moim skromnym zdaniem. No i rzeczywiście na długie trasy to lepiej Outbacka/Legacy szukać, a nie Forka.

-_Arturo_-
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kraków
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Forestera II

Post 18 kwie 2017, o 14:05

komor pisze:No i rzeczywiście na długie trasy to lepiej Outbacka/Legacy szukać, a nie Forka.
W forku na długie trasy faktycznie dyskomfort jest po kilkuset km ?

Za 15 może być ciężko znaleźć konkretne pewne auto na długie trasy, szczególnie ze to będzie auto 15 letnie a wiec z realnym przebiegiem 200tys będzie ciężko coś znaleźć ;-( Chyba ze od tego Niemca co pod poduszka trzymał i do granicy gonił :lol:

http://jelcar.pl/1910-uzywane-subaru-forester.html tutaj na zdjęciach wygląda ładnie, pytanie jak w rzeczywistości, mnie nawet kusił by oglądnąć ale za daleko odemnie poza tym nie wiem chce wczesne rokokoko... 15 letnie ;-)

dagita
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kłobuck
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Kupię Forestera II

Post 18 kwie 2017, o 16:54

15 tys. to stanowczo za mało, chyba że chce się kupić golasa i po 4 wypadkach. Sam szukałem rok czasu, trafił się przypadkiem za 31 tys. i to była bardzo dobra cena bo wart był co najmniej 5 tys. więcej, a początkowy mój budżet też był 15-20 tys.
O komforcie nie ma co marzyć, siedzenia średnio kiepskie - lepsze są w jedynce, bardziej miękkie, wygodniejsze. Tego samochodu nie kupuje się dla komfortu, ale dla bezawaryjności i przede wszystkim dla frajdy z jazdy :-)

komor
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Forester SG 2.0X MY03
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: Kupię Forestera II

Post 18 kwie 2017, o 22:53

Ja na krzesła nie narzekam, ale pewnie nie mam dużych wymagań. Natomiast co do poziomu hałasu to do 140 km/h daje jakoś radę, ale powyżej już naprawdę i powietrze wyje, i silnik wyje (bo w 5MT, 125-konnym mamy powyżej 4000 rpm przy tych prędkościach). Do krajowych jednopasmówek, jak się jedzie za TIR-em, 90 km/h, to spoko, nawet spalanie wtedy jest nieduże. :)
Co do ceny to powiem tak, mój 2.0X z 2003 roku golas kosztował 18,5, zapłaciłem w sumie 21 (bo wymieniłem rozrząd, wszystkie płyny i olea, zakonserwowałem podwozie, itd. itp.), po 4000 km po wrocławskich drogach wymieniłem z tyłu amortyzatory i sprężyny (1,6), do tego inne drobiazgi przy okazji (0,6), no i trzeba jeszcze sobie kupić jakieś OC, pewnie opony niebawem (ja kupiłem od razu bo zima byla, kolejne 1,6). Niedługo czeka mnie wymiana klocków i regeneracja tłoczków, bo mi j Yaco już ratował awaryjnie przy ostatniej wizycie.

ODPOWIEDZ