[K] Imprezę GC kombi 2.0

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Kejb
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Outback 2,5 2000r
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

[K] Imprezę GC kombi 2.0

Post 14 kwie 2017, o 13:20

Tak jak w tytule szukam wolnossącego 2.0 kombi w manualu . Chciałbym się zamknąć w 8 000zł. Wiadomo że im bliżej domu tym lepiej , ale jechać w Polskę jeżeli będzie po co nie ma problemu.



AAndrej
0 gwiazdek
Auto: Impreza 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Imprezę GC kombi 2.0

Post 15 kwie 2017, o 08:48


Kejb
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Outback 2,5 2000r
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [K] Imprezę GC kombi 2.0

Post 15 kwie 2017, o 17:30

Podeslij dokładniejsze zdjęcia i więcej info( co było robione, co do zrobienia wyposażenie) na maila [email protected]

maciekwroc
0 gwiazdek
Auto: my 97 2.2 kombi i W124 250d sedan
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Imprezę GC kombi 2.0

Post 18 kwie 2017, o 09:28

Witam,
Posiadam impreze z silnikiem 2.2 od legacy I i delikatnie odchudzonym kołem zamachowym oraz minimalnie przejehcaną głowicą. autko na prawde super się zbiera jak na wersję n/a. w samochodzie zrobiłem klocki tarcze przód, nowy płyn i linki z tyłu. cały tylny wózek piaskowany, malowany i z nowymi tulejami, wydech bez jednego kata, nowe sprzęgło, olej i rozrząd po ok 2kkm.. Auto dostało lekko od koparki w trakcie postoju i od tamtej pory nie mam "czasu" odebrać dowodu rej. byłem za granicą, kupiłem drugie auto a to schowane pod kocem w hali czeka na nowe wieści. cena dla mnie to 6300tys do megamałejk lub w ogóle bez negocjacji. OC do stycznia. Żeby nie było kolorowo to lista rzeczy do zrobienia:
nadkola, progi tył, mały wgniotek na blotniku, walnięta opisówka i maska delikatnie (nowe 525d źle zaparkowało i lekutko sie spotkalismy ;) ) ostatnio po opuszczeniu serwisu współpracy odmówił nawiew. Dla kogoś kto ma lakiernika/blacharza wśród znajomych autko na prawde godne polecenia. niewielkim wkładem $$$ można mieć auto dające super frajde z jazdy. Jak sie nie sprzeda to wleci sztywniejsze zawieszenie, rozpórka i zostanie na wlrx i inne pojezdzawki.

pozdrawiam

Kejb
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Outback 2,5 2000r
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [K] Imprezę GC kombi 2.0

Post 18 kwie 2017, o 10:54

Wrzuć zdjęcia uszkodzeń , po nicku domyślam się że samochód do obejrzenia we Wrocławiu?

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Imprezę GC kombi 2.0

Post 19 kwie 2017, o 02:33

Cześć, moja Impreza tu: viewtopic.php?f=21&t=19750
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

Kejb
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Outback 2,5 2000r
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Re: [K] Imprezę GC kombi 2.0

Post 26 kwie 2017, o 15:55

Temat do zamknięcia. Przejalem czarna od Arka.

ODPOWIEDZ