[S] Impreza GF kombi 2.0 + lpg

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Impreza GF kombi 2.0 + lpg

Post 19 kwie 2017, o 02:13

Rozważam sprzedaż mojej Imprezy GF czyli kombi. Silnik 2.0 116KM z lpg BRC Sequent 24, butla 53 w kole. Przebieg oryginalny 195tys., auto przywiozłem osobiście z Niemiec od pierwszego właściciela. Sprzęgło i amortyzatory mają ok. 30 tys. przebiegu. Sprężyny zmienione na GT z przodu a z tyłu WRX GD, przez co auto stoi równo majac z tyłu butlę. Rzadka wersja czarny metallic ze skórzaną ładną tapicerką, podgrzewanymi fotelami i klimą, zdejmowany hak. W zeszłym roku zrobiona lewa tylna reperaturka. Z prawej póki co przydało by się zrobić sam uchwyt zderzaka. Kilka rzeczy do zrobienia:
Osłona przegubu wewnętrznego PP (dodaję do auta) przy okazji można wymienić uszczelniacze półosi bo ciekną;
Kable WN i cewka zapłonowa (też dodaję)
Koronka ABSu do zmiany. Postaram się w miarę możliwości ogarniać te rzeczy sukcesywnie.
Z zewnątrz kilka wgniotek parkingowych odprysków i rysek, ale auto ma swoje lata i jest używane jako dailycar, więc uważam to za normalne.
Ogólnie autko bardzo fajne, super jeździ (nawet jakos tak żwawiej niż mój Colin). Co chyba najważniejsze, nie jest zażarte przez rudą, oglądałem przed zimą tylne kielichy od strony bagażnika i są baaardzo ładne, gdzie w niejednym aucie już można podziwiać asfalt z bagażnika. Przy spalaniu LPG na poziomie 11l/100km jest to idealny taniowóz.
Są dwa komplety kół, zimówki na 15, albo "16 GTkowe z letnimi oponami. Ogólnie kwestia kół do dogadania, bo mam kilka kompletów.
Mam do niej jeszcze górną lotkę na tylną klapę. Jak nie założę do czasu sprzedaży, to oczywiście też dam.
Cena 9500 do dogadania oczywiście, autko we Wrocławiu.
Kontakt przez PW, albo na 691356154 (wcześniej proszę o sms, że w sprawie auta)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

pawlaswrc
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Już nie Wrocław
Auto: "22B" RX Colin
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza GF kombi 2.0 + lpg

Post 1 maja 2017, o 16:33

ZAMYKAMY.
Skrzypek - oprawa muzyczna uroczystości ślubnych. Kontakt na PW
Obrazek

ODPOWIEDZ