[K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Łysy
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: WL
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 22 kwie 2017, o 22:15

Cześć.., że się tak przywitam na początek mojej kariery tutaj, oby nie koniec :mrgreen:

Nadeszła dla mnie pora na zmianę wysłużonego osiołka na coś mniej zużytego (niż 500kkm :giggle:) i na pewno ciekawszego.
Jako że od zobaczenia 2 generacji Legacy zakochałem się w tym samochodzie (nie mówiąc juz o 1gen Imprezy WRC, kto nie jej miał plakatu na drzwiach ;-)), pomyślałem żeby podążyć za miłością z młodości. W międzyczasie jeszcze powstał Forester :)

Tak więc do rzeczy, jak w temacie. Chciałbym kupić w następującej kolejności

Forester I najlepiej S-turbo :evilgrin:
Outback I/II
Legacy II/III
Impreza GC

Budżet na zakup to 6-10k (może więcej w zależności od pojazdu). Benzyna (docelowo pod gaz, forek turbo z lektury juz wiem żeby uderzać do Jako), ewentualnie LPG (dobra instalacja). Koniecznie manual i klima. Przebieg do 300kkm ? :whistle:

Czemu takie wybory? Na pewno budżet ogólny, ale tez w małej mierze fakt iż nie przepadam za samochodami z XXI wieku (tak jakos mam... :-> )
Przy gigabudżecie pewnie składałbym jakiegoś Legaca BSpec (widziałem że było takie cudo na forum, no piękny, ale trochę poza moim zasięgiem finansowym). Nabywcy pozostaje życzyć frajdy z zabawki :thumb:

Samochód ma być z cyklu pojechać na mazury, w góry czy na grzyby i chcę go kisić przez następne 10 lat jeśli to przeżyje :evilgrin:

Nie liczę na "igłę", (może trochę na cud :razz: ) aczkolwiek fajnie były gdyby samochód mechanicznie był w dobrym stanie, eksploatowany w miarę z głową, niepoobijany, nie chrupiący. Bez większych historii wypadkowych. Bez niepokojących zgrzytów na ciepło czy na zimno :roll:
Biorę pod uwagę iż w tym budżecie będzie pewnie to i owo do zrobienia. Zgłaszam, się na forum ponieważ liczę że nie pozwolicie nawet (póki co) nieznajomemu wleźć na minę gdzie będzie do robienia wszystko na raz, wolałbym sukcesywnie w "ratach" bez większych niespodzianek :->



drzazgus
1 gwiazdka
Auto: Legacy III GX, Honda Civic VII
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 27 kwie 2017, o 01:08

Ciężko będzie... Jak chcesz obejrzec Legacy III dzwoń. 605277siedemsiedempiec

DDZ Artur
0 gwiazdek
Auto: Legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 22 maja 2017, o 00:10


fudżisubo;)
2 gwiazdki
Lokalizacja: WR
Auto: Forester S turbo MY-01
Polubił: 2 razy
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 23 maja 2017, o 11:51

szukaj lepiej legasia bo na S turbo cię nie stać :-p

Łysy
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: WL
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 18 cze 2017, o 21:55

Może i racja, zresztą w międzyczasie moje zainteresowanie i tak poszło w kierunku Legacy/obk, a także pancerwagenów w avancie :razz:

Ma być niezawodne wyjazdowe kombi ze stałym 4x4 i klimą. Tylko tyle i aż tyle.
..a że mnie nie ciśnie z zakupem to spokojnie czekam na tego "mojego".

PS.: drzazgus ten złoty piękny, ale aż za piękny. Preferuję mniej widoczne barwy :giggle:

rob844
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa mokotów
Auto: forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 19 cze 2017, o 12:02

Witam, będę sprzedawał swojego forestera który się łapie w twoim budżecie (będę go wystawiał za 7500) :-> w skrócie: forek z 98 roku w benzynie kolor zielony. jeździłem nim od 2009 roku i teraz przesiadłem się legacy. Forek w 2006 ściągnięty z Niemiec i tam na pewno miał jakieś przygody w sensie był uderzony przodem. 10 tys km temu zrobiłem forkowi duży przegląd, wymieniony rozrząd,świece + przewody, klocki + tarcze (trw) nowy tłumik końcowy wszystkie filtry i oleje. Jakbyś był zainteresowany to pisz ;-)

baton208
0 gwiazdek
Lokalizacja: Małopolska
Auto: Subaru Forester 2.0 S Turbo MY'98, Renault Espace IV 2.0 dCI
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 23 cze 2017, o 21:45

Sprzedaję swojego Forestera, gdybyś był zainteresowany...?

Pawelzpy
1 gwiazdka
Auto: Vitara,KTMLC4
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Forester I /Outback /Legacy do ~10k

Post 24 cze 2017, o 20:28

Po 15stym lipca Outback 2002 3.0 h6 . Swiezo sprowadzony , pali i jezdzi , ale po rozgrzaniu objawy upg /zawory

ODPOWIEDZ