[S] Impreza Wrx kombi

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
kacy
1 gwiazdka
Auto: WRX MY03 Wagon ( mniejszych kombi chyba nie produkują :)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Impreza Wrx kombi

Post 9 maja 2017, o 23:54

Cześć,
postanowiłem sprzedać swój samochód, nie byłem dobrym forumowiczem ( raczej czytałem a nie pisałem..) ale samochód chyba nie jest taki zły jak ja.
Starałem się w miarę dokładnie opisać wszytko w ogłoszeniu na Otomoto wiec nie będę przyklejał.
Samochód na pewno nie jest idealny ale dalej daje dużą frajdę z jazdy
Chciałbym sprzedać a nie sprzedawać wiec dla konkretnie zainteresowanych przewiduje jakąś obniżkę ceny ;-)


https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... yTbun.html



kacy
1 gwiazdka
Auto: WRX MY03 Wagon ( mniejszych kombi chyba nie produkują :)
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza Wrx kombi

Post 11 cze 2017, o 20:18

Tak sobie tylko podbije ;-)
Spodziewałem się niskiego zainteresowania , ale jeden telefon na miesiąc troszeczkę mnie ...
Dostałem co prawdę poradę żeby wykasować ten opis z allegro i napisać że stan bardzo dobry do kosmetycznych poprawek ale na razie nie skorzystam.
Sam szukałem imprezy naprawdę dlugo i przejrzałem ze 20 takich stanów "bardzo dobrych" wiec wiem jak kto wygląda.
Dla poważnie zainteresowanych cena do negocjacji.
Jak ktoś chce dowolne zdjęcie którejś części samochodu też nie widzę problemu.
Jedno jest pewne codziennie ja lub moja żona wsiadamy sobie do imprezy i jedziemy do pracy, To jest naprawdę fajny w miarę szybki samochód
;-)

Conn
0 gwiazdek
Auto: WRX '02
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza Wrx kombi

Post 27 sie 2017, o 08:30

Aktualne?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ