( S ) Legacy III sprzedam

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
DDZ Artur
0 gwiazdek
Auto: Legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

( S ) Legacy III sprzedam

Post 21 maja 2017, o 22:16

Auto użytkowane przeze mnie od 2012 r sprowadziłem je z Niemiec i niedługo po zakupie została założona instalacja LPG w Warszawie u Roberta która sprawdza się fantastycznie,Legas technicznie sprawny i na bieżąco serwisowany także w ASO Dzierzoniów, ostatnio wymienione zostały świece przewody i olej pomimo tego ze muszę się z nim rozstac. Rozrzad zrobiony 20tys temu, nowa dwumasa 5tys temu, dla zainteresowanych bardziej datami proszę o maial lub tel 507661142, należy naprawić nadkola-zostały zabezpieczone epoksydem aluminiowym oraz tylny tłumik do wymiany jak dla mnie, zaatakowała mnie gałąź na osiedlowym parkingu rozwalając blende z tyłu -osobiscie nigdy mi ta usterka nie przeszkadzała . Więcej zdjec mogę wysłac na maila.Wersja auta jest zrobiona na 20 rocznice wiec ma on piękny grafitowy lakier ,klimatyzacje 6 poduszek powietrznych , dodatkowo dodaje komplet kół zimowych Yokochama na stalówkach subaru-Letnie jak i zimowe opony o dobrym stanie wiec przyszły własciciel nie musi sie martwic o zakup nowych zaraz po zakupie jak to zazwyczaj ma miejsce jak sie kupuje od komisu. Jesli szukasz auta z rzetelnego źródła i bez większych inwestycji zaraz po zakupie to przyjrzyj sie mojej ofercie. Dziekuje i do usłyszenia . Artur
Załączniki
Małe4.jpg
Małe3.jpg
Małe2.jpg
Małe.jpg



siekierka
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wroclove
Auto: Szukam....
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( S ) Legacy III sprzedam

Post 22 maja 2017, o 08:53

Hmmm chyba zabrakło podstawowej informacji :whistle:

DDZ Artur
0 gwiazdek
Auto: Legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( S ) Legacy III sprzedam

Post 22 maja 2017, o 11:15

Myślałem ze właściciele Subaru nie rozmawiają o pieniądzach :) Niech pierwsza kwota za mojego Legasia bedzie na 8tyś ustawiona , czekam na wasze sugestie i zapraszam na jazdę próbną :)

NADZIOS
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: B-stok
Auto: Impreza wrx. Legacy 2.5 my99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( S ) Legacy III sprzedam

Post 22 maja 2017, o 15:25

Mógłbyś cos napisać na temat silnika . Jaka pojemność itd.

DDZ Artur
0 gwiazdek
Auto: Legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( S ) Legacy III sprzedam

Post 22 maja 2017, o 16:18

Silnik to dwu litrowy 125km wolny ssak z prosta regulacja zaworów która juz była za mojej kadencji robiona wiec kupujacy tez jest zwolniony z tego obowiazku , nawet w ASO-MTS to był koszt paru set złotych wiec gaz znosi bardzo dobrze i nic tu sie niepokojacego nie dzieje , oleju nie bierze choc nalezy kontrolować oczywiście. Silnik ten nie jest demonem jeśli chodzi o przyspieszanie ale nadal pomimo wieku jest dynamiczny -jak na 125km :) Zawieszenie było całe robione w MTS wiec autem jeździ sie jak gokartem , bardzo dobrze sie prowadzi , znacznie lepiej w zakretach niz moj Outback, pewnie z racji tego ze jest wyższy.

DDZ Artur
0 gwiazdek
Auto: Legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( S ) Legacy III sprzedam

Post 22 maja 2017, o 16:24

Legas jest z 2000rok i ma przejechane 243tyś km

DDZ Artur
0 gwiazdek
Auto: Legacy III
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( S ) Legacy III sprzedam

Post 3 cze 2017, o 08:37

Sprzedany jak świeża bułeczka -żałować niezdecydowani :)

noth69
0 gwiazdek
Auto: Lanos
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: ( S ) Legacy III sprzedam

Post 5 cze 2017, o 13:00

Ja żałuję i pozdrawiam niezwykle sympatycznego forumowicza :-)

ODPOWIEDZ