[S] Sprzedam Subaru Imprezę 2005

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
kowal119
0 gwiazdek
Auto: Impreza GT MY'99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Sprzedam Subaru Imprezę 2005

Post 25 maja 2017, o 17:19

Cześć, ponieważ jakiś czas temu kupiłem od użytkownika Siekierka Imprezę GT do sprzedania mam swoją wolnossącą Imprezę z 2005 roku.

Podczas mojej eksploatacji zostały zrobione:
- wymiana wszystkich filtrów (w tym kabinowego) zaraz po zakupie (140 tys. km),
- regulacja zaworów oraz wymiana uszczelek pokrywy zaworów w czerwcu 2016, wymiana akumulatora (142 tys. km),
- wymiana oleju w skrzyni oraz dyfrach na Millers Nanodrive 75w90 (146 tys.km),
- instalacja LPG Tech + najmocniejsze wtryski Hana w marcu tego roku (2 lata gwarancji)

Samochód mechanicznie w świetnym stanie, silnik oraz dyfry suche, brak rdzy, zawieszenie nie wydaje żadnych niepokojących dźwięków. W tym momencie poza zbliżającą się wymianą oleju silnikowego nie widzę nic do zrobienia. Podwozie w bardzo dobrym stanie. Poprzedni właściciel założył bulgoczący układ wydechowy :)

W lutym miałem drobną kolizję, inny samochód wjechał w lewy przedni róg z prędkością około 10 km/h, ruszając na czerwonym, gdy ja skręcałem w lewo. Został lekko wgnieciony lewy przedni błotnik oraz lekko uszkodzony przedni zderzak, zostało to porządnie naprawione. Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia sprzed naprawy. Auto w ciągłej eksploatacji, ubezpieczenie OC do 11 stycznia 2018 roku, przegląd techniczny do 15 grudnia 2017 roku.

Cena 21 500 do negocjacji, fajnie jakby auto trafiło do kogoś z forum :) Z Imprezą przez ponad rok nie miałem żadnych problemów. Numer telefonu 660 727 886
1.jpg
2.jpg
4.jpg
6.jpg



siekierka
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wroclove
Auto: Szukam....
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam Subaru Imprezę 2005

Post 26 maja 2017, o 07:31

Polecam autko widziałem na żywo bardzo ładnie się prezentuje i zawodowo bulgocze :) Btw jak się sprawuje Gt? :whistle:

kowal119
0 gwiazdek
Auto: Impreza GT MY'99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam Subaru Imprezę 2005

Post 26 maja 2017, o 08:09

GT sprawia wiele radości mimo, że jeżdżę nim spokojnie. Jak wysiadam to trzy razy się przynajmniej za nim oglądam :) Przez ten czas od zakupu porównywałem oba, żeby sprawdzić czy GT nadaje się jako daily i przy moich małych przebiegach jest ok, stąd w końcu decyzja o sprzedaży Bloba.

siekierka
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Lokalizacja: Wroclove
Auto: Szukam....
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam Subaru Imprezę 2005

Post 26 maja 2017, o 16:18

No to się cieszę ;-)

kowal119
0 gwiazdek
Auto: Impreza GT MY'99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam Subaru Imprezę 2005

Post 11 cze 2017, o 12:39

Up i nowa cena 20900, jak się nie sprzeda w najbliższym czasie jadę nią na wakacje do Albanii :)

kowal119
0 gwiazdek
Auto: Impreza GT MY'99
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Sprzedam Subaru Imprezę 2005

Post 27 cze 2017, o 13:08

Up, nadal aktualne

ODPOWIEDZ