[S] Subaru Legacy IV Kombi, 2005r, 2.0 Benz., 165KM

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
cubikon
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: WB
Auto: Subarek Legarek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy IV Kombi, 2005r, 2.0 Benz., 165KM

Post 5 cze 2017, o 10:21

Z nieukrywanym żalem zamieniłem Legacy na Avensisa więc Wodnik Subarek idzie na sprzedaż:

- Subaru Legacy IV Kombi, 2.0 Benzyna, 165KM, 4x4 SAWD
- Kupiony w Polsce
- Rocznik: 2005
- I rejestracja: luty 2006
- II właściciel (pierwszy przerejestrował auto z firmy na prywatne, jestem właścicielem od 2010r)
- Badania techniczne zrobione w maju 2017r
- Przebieg 127 932km (przebieg mały, bo ja większość czasu jeżdżę do pracy motocyklem, żona ma służbowe)
- Bezwypadkowy, żaden element nie był lakierowany (ja przed zakupem sprawdzałem auto w serwisie Kocara w Poznaniu, brak było uwag)
- Po pełnym przeglądzie w OPP Subaru Serwis na Jutrzenki (maj 2017) (wymienione wszystkie oleje, filtry, klocki hamulcowe przód i tył, przeszlifowane tarcze przód, czyszczona i ozonowana klima itp łącznie za 1850zł)
- Serwisowany w Subaru Kocar w Poznaniu do 2010r, potem w Warszawie, OPP Serwis Subaru na Jutrzenki, wszystko wpisane w książkę, serwis znany i ceniony w środowisku
- rozrząd wymieniony przy 89 000km w lipcu 2013r

Wyposażenie:
- ABS
- Reduktor
- Podgrzewane przednie siedzenia
- Klimatyzacja automatyczna
- Wspomaganie kierownicy
- Elektryczne szyby przednie i tylne
- Radio CD
- Podgrzewana przednia szyba (miejsce parkowania wycieraczek)
- Poduszka powietrzna kierowcy, pasażera,
- Kurtyny powietrzne przód i tył
- ISOFIX
- Podgrzewane lusterka boczne
- Tempomat
- Światła przeciwmgielne
- Zestaw głośnomówiący NOKIA CK-200 Bluetooth
- Regulacja podparcia lędźwiowego kierowcy
- Alarm
- Centralny zamek
- Immobilizer
- Alufelgi

Aktualnie auto ma dwie wady:
- Jedna, to to, że jest nieco porysowane na zderzakach (wszystko na fotkach). Prawy przód - wjechałem na hak taksówkarza, musiałem wymienić światło przeciwmgielne. Reszta to typowe parkingówki.
- Druga to zacinający się centralny zamek tylnych drzwi (to niestety powszechna przypadłość tego modelu) - czasem trzeba wykonać operację zamknij-otwórz kilka razy.
- Poza tym pewnie w przeciągu roku-dwóch można by się zabrać za sprzęgło i dwumasę.
- Zimówki są stare i ja bym je w tym roku już wymienił

Auto można sprawdzać gdzie kto tam chce i czym chce. W aucie nic nie trzeszczy, zawieszenie nie wydaje żadnych dźwięków, świetnie tłumi (powiem, że po przesiadce do Avensisa 2014 gdzie zawieszenie tłucze jak w taksówce z przebiegiem 500 000km to w Subaru jest bajka, tego będzie mi brakowało). Subaru nie ma żadnych innych wad lub o żadnych innych mi nie wiadomo.

Cena jaka mnie interesuje to 19 900zł. Oczywiście do negocjacji. Jako element negocjacyjny mogę dodać belki dachowe Thule.

O ile nie trafi się forumowy kupiec to auto trafi na aukcje zapewne w lipcu.

+48 602 477 907

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć:
http://www.fotosik.pl/u/cubikon/album/2442596


"Choďte srát s vaším psem před váš dům"

cubikon
Awatar użytkownika
3 gwiazdki
Lokalizacja: WB
Auto: Subarek Legarek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy IV Kombi, 2005r, 2.0 Benz., 165KM

Post 9 cze 2017, o 22:43

no i ciach ...

Subarek sprzedany forumowiczowi.
Nowemu nabywcy życzę szerokiej drogi i wielu szczęśliwych podróży.

Tym samym opuszczam na jakiś czas świat plejad, do którego mam nadzieję wrócić za kilka lat.
Niestety nie znalazłem sensownego Outbacka, a w przypadku Forka, serce przegrało z rozumem (za mały bagażnik).

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie. :drunk:
"Choďte srát s vaším psem před váš dům"

rob844
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa mokotów
Auto: forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Legacy IV Kombi, 2005r, 2.0 Benz., 165KM

Post 10 cze 2017, o 00:00

Dzięki za sprawne przeprowadzenie transakcji. Subarak juz cieszy oko pod blokiem;) jeszcze raz dzięki i pozdrawiam. :thumb:

ODPOWIEDZ