[S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
ApC
0 gwiazdek
Auto: Outback MY07 2.5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

Post 20 cze 2017, o 15:48

Witajcie,

Szczegóły auta:

Subaru Outback rok prod. 2006, MY 07 (czyli po lifcie), kolor srebrny, silnik 2.5 165 KM, przebieg nieco ponad 180 000km (w tym 30 000km mojego autorstwa), instalacja LPG założona ok 60-70tys km temu przez poprzedniego właściciela w warsztacie, którego właściciel ma identyczne Subaru z identyczną instalacją.
Auto kupione w salonie Emil Frey w Krakowie, bezwypadkowe, na wszystkich elementach fabryczny lakier (tylny lewy błotnik miał jakąś małą przygodę, bo na niewielkiej powierzchni jest nieco grubszy lakier, więc pewnie coś było podmalowane).
Wyposażenie:
- czarna skórzana tapicerka
- bixenon
- tempomat
- el. składane lusterka
- sterowanie radiem z kierownicy
- wyjście AUX
- fotel kierowcy elektrycznie sterowany z pamięcią
- panoramiczny szyberdach

Nie wiem co tam jeszcze, jak mi się przypomni to dopiszę.

Z najważniejszych spraw w aucie zrobiono: wymiana kompletu sprzęgła z dwumasem na części oryginalne (przy przebiegu 175 000km), wymienione łożysko koła lewy przód, łączniki stabilizatorów i inne eksploatacyjne rzeczy.

Auto ma otarty tylny zderzak z lewej strony i przedni z prawej, poza tym i wspomnianym wyżej błotnikiem, z tego co wiem nie miał żadnych przygód na drodze.

Jakby ktoś pytał dlaczego sprzedaję skoro w rok tyle w niego włożyłem, to wyjaśniam.
Trochę ponad rok temu mój kuzyn postanowił sprzedać Subaru Outback, które miał od kilku lat, a ponieważ ja pomału zaczynałem się rozglądać za następcą mojego starego auta, zdecydowałem się kupić samochód, którego jestem w 100% pewien niż za chwilę szukać perełki wśród Mirków handlarzy. Wiedziałem, że szykuje się wymiana dwumasy, ale dostałem na to auto taki rabat, że nie widziałem w tym problemu. Zrobiłem na częściach oryginalnych bo zamierzałem długo nim pojeździć. Trochę się jednak przeliczyłem, bo żona już ma rodzinne kombi, a ja potrzebuję tylko małego i ekonomicznego auta na dojazdy 70 km do pracy. Obecnie kolega ma właśnie takie auto, więc postanowiłem rozeznać rynek, czy jestem w stanie odzyskać przynajmniej większą część pieniędzy zainwestowanych przez ostatni rok w Subaru.

Chciałbym dostać na czysto 34000zł, wówczas może dorzucę jakiś cenny gratis.

W razie pytań proszę o maila na adres [email protected].



ApC
0 gwiazdek
Auto: Outback MY07 2.5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

Post 20 cze 2017, o 17:36

Jakby ktoś chciał sobie sprawdzić na historiapojazdu.gov.pl podaję niezbędne dane:
nr rej: KOS46228
nr VIN: JF1BP9LKB7G068004
data pierwszej rejestracji: 08.11.2006

ApC
0 gwiazdek
Auto: Outback MY07 2.5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

Post 2 lip 2017, o 21:46

Z wyposażenia o którym zapomniałem to są jeszcze podgrzewane fotele przednie, reduktor skrzyni, klimatyzacja automatyczna dwustrefowa i alarm.

Podwozie było zakonserwowane w listopadzie 2016. Opony letnie mają 1,5 roku. Przednia szyba wymieniona przez poprzedniego właściciela w styczniu 2016 w związku z jej pęknięciem - jest faktura na całą wymianę w ASO w Bielsku-Białej (pozostałe szyby oryginalne). Dodatkowo szyby tylnych drzwi i bagażnika przyciemnione folią. Tylny zderzak z lewej strony i przedni z prawej mają drobne uszkodzenia od spotkań z "różnymi obiektami" :-|

Jedna rzecz jest do zrobienia - do wymiany jest taśma airbag pod kierownicą bo była uszkodzona podczas dokładania sterowania radiem, a zakupiona używka podziałała jedynie kilka miesięcy. Postaram się to ogarnąć w miarę szybko, ale praca nie za bardzo pozwala, a urlop dopiero w sierpniu.
Auto w ciągłej eksploatacji (nadal szukam godnego następcy) więc przebieg rośnie, aktualnie prawie 182 tys km.

Jeżeli mocno przesadziłem z ceną, czekam na propozycje. Proszę tylko mieć na uwadze ile pieniędzy zostało zainwestowane w ostatnim roku, dzięki czemu jest spokój na wiele następnych lat. Mogę dorzucić komplet opon zimowych na felgach 17" z Legacy.

rutek111
Awatar użytkownika
1 gwiazdka
Auto: WRX US 06' for 2,0 D
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

Post 3 lip 2017, o 22:14

Przydałyby się zdjęcia.

Gootek
6 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 2 razy

Re: [S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

Post 3 lip 2017, o 22:57

ApC pisze:Auto w ciągłej eksploatacji (nadal szukam godnego następcy) więc przebieg rośnie, aktualnie prawie 182 tys km.

Jeżeli mocno przesadziłem z ceną, czekam na propozycje. Proszę tylko mieć na uwadze ile pieniędzy zostało zainwestowane w ostatnim roku, dzięki czemu jest spokój na wiele następnych lat. Mogę dorzucić komplet opon zimowych na felgach 17" z Legacy.
Spokój na wiele następnych lat?
Żartujesz.
To auto osiągnęło wiek/przebieg, w którym już zawsze będzie coś do zrobienia.
Co nie oznacza, że odradzam.
Jedynie uświadamiam.
:->

markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

Post 20 lip 2017, o 13:37

można prosić o podesłanie zdjęć na maila?

ApC
0 gwiazdek
Auto: Outback MY07 2.5
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] OBK MY07, 2.5 165KM LPG krajowy

Post 20 lip 2017, o 20:05

Aktualizacja: nie wspomniałem o obecności podgrzewania przedniej szyby i o nie działającym odtwarzaczu CD. Swoją drogą to chyba jakiś standard w tym radiu, bo kiedyś padł mi wyświetlacz klimatyzacji, więc musiałem kupić całe radio, w którym jak się okazało CD też nie działa, ale ze względu na wejście AUX nie zamierzam tego naprawiać.
Лукашэнка pisze: Spokój na wiele następnych lat?
Żartujesz.
To auto osiągnęło wiek/przebieg, w którym już zawsze będzie coś do zrobienia.
Co nie oznacza, że odradzam.
Jedynie uświadamiam.
:->
Miałem tutaj na myśli blacharkę, dwumas itp. Wiadomo, że w tym wieku ciągle coś gdzieś wyjdzie do zrobienia, ale myślę, że najgrubsze sprawy są z głowy.

Zdjęcia:
http://imageshack.com/a/img923/6559/GWEPp6.jpg
http://imageshack.com/a/img923/5050/XDdmR0.jpg
http://imageshack.com/a/img922/3720/nvrfwd.jpg
http://imageshack.com/a/img924/3995/ymP8Vx.jpg

Wystawiłem tutaj (i tylko tutaj) to ogłoszenie głównie w celu uzyskania orientacyjnej wyceny i wysłuchania Waszych uwag, bo do końca wakacji i tak nie mogę sobie pozwolić na brak auta. Jeżeli znajdę odpowiedniego następcę, to tego prosiaczka sprzedam, niestety sami wiecie jak wygląda u nas rzeczywistość poszukiwania dobrego auta, więc jeżeli się nie uda to go zostawiam.

W ramach ciekawostki zdjęcie z 10.02.2017 z szóstkowym przebiegiem: http://imageshack.com/a/img924/9709/kmv7Lh.jpg

ODPOWIEDZ