[S] Subaru Legacy III

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Shaker
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Kielce
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Legacy III

Post 11 sie 2017, o 15:13

[S] Subaru Legacy III

Kolega ma ładne Legacy na sprzedaż, Kielce. Kontakt tylko telefoniczny.
Z lpg jest. KME Nevo wtryski Hana. Mogę polecić bo sam w Krakowie nim byłem po łóżko i nie tylko, wizualnie jest na prawdę atrakcyjny.
Ostatnio zakonserwował cale podwozie. Wymienione klocki, regenerowane zaciski. Zrobił tez wakacyjna trasę na Chorwację bez żadnych problemow.

Krótki opis:
Sprzedam Subaru Legacy 2.0 4WD 20TH Anniversary z silnikiem boxer 125 koni z niezawodnym silnikiem i najlepszym permanentnym-stałym napędem na świecie, wersja limitowana produkowana od 02.2000 do 01 2001.Właścicielem samochodu jestem od dwóch i pół roku, sprowadziłem go prywatnie z Niemiec kupując go pod salonem Subaru. Zaraz po sprowadzeniu zmieniłem rozrząd, świece,kable wysokiego napięcia oraz tarcze sprzęgłową oraz koło dwumasowe na mało kłopotliwą jednomasę, wymieniłem olej w silniku, w skrzyni biegów i w napędzie(tak już mam jak kupuje auto)na wszystko posiadam rachunki od tamtej pory Żona przejechała tym autem 4500km. Samochód jest pedantycznie zadbany,czysty ,schludny i pachnący,aż nie do wiary,że auto ma 17 lat.Nic nie jest poszarpane porwane ,podsufitka i cała tapicerka wygląda jak nowa.Posiada elektroniczną klimatyzację,4 elektryczne szyby,abs,4 poduszki powietrzne,wspomaganie kierownicy,centralny zamek z pilota,podgrzewane przednie fotele,oryginalne radio na CD Subaru,hak.W komplecie opony zimowe i letnie na pięknie utrzymanych felgach aluminiowych.W chwili obecnej ma przejechane 214883km, posiadam niemiecką książkę serwisową oraz wszystkie wpisy wymian,których ja dokonywałem w autoryzowanej stacji Subaru.Może i są w niższych cenach w ogłoszeniach,ale gwarantuje,że ten egzemplarz jest utrzymany i zadbany,a co najmniej przez rok nikt nie dołoży do niego złotówki. W samochodzie nie działa jedna jedyna rzecz i jest to guzik "2" w radiu oryginalnym tez subaru. Pod klima na zaślepce na zdjęciu jest klej z plakietki, jest usunięty i zaślepka jest już czysta. 
Pozdrawiam
12800PLN, Kielce, Tomek  tel 6O1--157--998

Zdjęcia: https://mega.nz/#F!zExDyAhC!rTbz7aJ8WvxcaxDzitGWLg


Szybkiwchu*

ODPOWIEDZ