[S] Impreza 1,5 benz/lpg, kombi 2006r

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
krzysiek555
1 gwiazdka
Lokalizacja: Kęty/Kraków
Auto: XV, STi gc8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Impreza 1,5 benz/lpg, kombi 2006r

Post 13 sie 2017, o 23:35

Do sprzedania mój Hawkeye kombi, nabyłem go na tym forum 3 lata temu, tutaj link do ogłoszenia z kropki poprzedniego właściciela.

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/t ... try2105937

Subaru Impreza 1.5R kombi, benzyna, manual z reduktorem, pierwsza rejestracja 11.2006, jasnoniebieski metalik, sprowadzona do Polski ze Szwajcarii z przebiegiem niecałe 15tys km, od tego momentu serwisowana głównie w Emil Frey Kraków, potem ASO w Radomiu i inne warsztaty, za mojej kadencji serwisowana w Krakowie cały czas w jednym warsztacie. Instalacja LPG założona dwa lata temu w Mgas w Krakowie, najlepsi gazownicy jeżeli idzie o Subaru w tym rejonie. Od tego momentu auto przejechało bezproblemowo równe 30000km.


- obecny przebieg 160000km i powoli rośnie
- samochód obecnie stoi na 16 calowych felgach z oponami Bravuris 3 z 2014r w stanie bdb.
- komplet zimówek na ori felgach Subaru 15 cali z nalewkami z 2013r w stanie bdb.
- 2 kluczyki
- pełna elektryka z grzaniem foteli
- klimatyzacja
- z dodatków pozafabrycznych radio z mp3 i bluetooth, końcowy tłumik STi.
- dokumentacja potwierdzająca przebieg samochodu
- przegląd do 10/2017, OC podobnie jakoś

Samochód używany przeze mnie głównie na trasie Kęty-Kraków i trochę po mieście, średnie realne spalanie 8,6L benzyny i 9,7L gazu, mniej więcej 70% trasa, 30% miasto (prowadzę wpisy na motostacie). Dynamika - szału nie ma, ale przy takich trasach jak ja robię, jest po prostu ok. Przez ostatnie dwa lata służy mi jako auto rodzinne, ale teraz przesiedliśmy się na większe kombi bo z dwójką dzieci coraz ciężej się pomieścić.

Samochód cały czas w użytkowaniu, wszystko w nim działa, nie posiada żadnych wycieków, nic się nie tłucze, silnik pracuje cicho, odpala zawsze od kopa. Bardzo zadbane wnętrze, na zewnątrz też świetnie się prezentuje w tym kolorze. Cały czas garażowany w ogrzewanym miejscu.

Minusy:

- kilka małych odprysków lakieru bezbarwnego tu i ówdzie (głównie przód maski i na dachu), kilka małych rys też się znajdzie
- przedni zderzak jest lekko dołem pokiereszowany od krawężników, tylny ma niewielką ocierkę z lewej strony. Żona przytarła też prawy tylny rant nadkola, jest to przymalowane, ale nie wygląda zbyt estetycznie. Mała zaprawka na rogu przedniego błotnika.
- lekki rudy nalot na tylnych rantach nadkoli, ale żadne bąble nie wychodzą, reszta podwozia bez śladów korozji.
- radio poza terenem miejskim nie zawsze dobrze odbiera fale, tak już jest od kupna i nic z tym nie robiłem bo mi to nie przeszkadza, korzystam głównie z gniazda AUX.

W ciągu ostatniego roku wymienione zostały:

- obie sondy lambda
- sprzęgło kompletne Exedy
- gumy stabilizatora kilka dni temu
- chłodnica silnika i klimatyzacji
- świece zapłonowe
- klocki przód
- szyba czołowa bo pękła od kamienia
- filtr kabinowy i parę innych drobiazgów na które mam rachunki również.

Według mnie na chwilę obecną nie trzeba w samochód wkładać żadnych pieniędzy, natomiast za kilka-kilkanaście tysięcy km trzeba by pomyśleć o wymianie przednich tarcz hamulcowych.

Samochód do obejrzenia głównie w Krakowie, rzadziej w Kętach.

Zgadzam się na oględziny na różnego typu stacjach kontroli lub w warsztatach na koszt zainteresowanego.

Cena: 17500 z oboma kompletami kół lub 16500 na samych zimówkach. Negocjacja dopuszczalna, ale bardzo nieznaczna.

Tel: 664-307-501, jeśli nie odbieram, oddzwonię.

Samochód prezentuje się tak:
IMG_5006.jpg
IMG_1363.jpg
2015-06-25-1154.jpg
2015-06-25-1158.jpg
2015-06-25-1150.jpg
2015-06-25-1149.jpg
2015-06-25-1143.jpg


Obrazek

krzysiek555
1 gwiazdka
Lokalizacja: Kęty/Kraków
Auto: XV, STi gc8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza 1,5 benz/lpg, kombi 2006r

Post 21 sie 2017, o 23:13

Up!
Cena do negocjacji.
Obrazek

krzysiek555
1 gwiazdka
Lokalizacja: Kęty/Kraków
Auto: XV, STi gc8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza 1,5 benz/lpg, kombi 2006r

Post 31 sie 2017, o 20:55

Up. Aktualne w dalszym ciągu.
Obrazek

krzysiek555
1 gwiazdka
Lokalizacja: Kęty/Kraków
Auto: XV, STi gc8
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Impreza 1,5 benz/lpg, kombi 2006r

Post 23 wrz 2017, o 14:19

Nadal aktualne, na dniach będzie wykupione nowe OC i zrobiony przegląd na kolejny rok.
Obrazek

ODPOWIEDZ