[K] Subaru Impreza 07` 2.0 N/A

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] Subaru Impreza 07` 2.0 N/A

Post 23 lis 2017, o 21:33

Z racji tego że jestem w trakcie sporu z ubezpieczycielem chce wypadać rynek za ile mogę sprzedać pozostałość auta.
Ubezpieczyciel proponuje 4400 zł.

Samochód został zakupiony w kraju w salonie Dawoj w Łomiankach pod koniec 2007 r. Obecnie jestem drugim właścicielem, auto trafiło do mnie w październiku 2015 r. z przebiegiem nieco ponad 80 tys. km.
Z najważniejszych informacji:
- silnik 2.0 DOHC, kod silnik EJ20F (fabrycznie przystosowany do lpg)
- przebieg auta nieco ponad 116 tys. km
- instalacja LPG zakłada u Jako zaraz po zakupie przeze mnie auta
- auto było bezwypadkowe, żaden element nie był ponownie lakierowany co szczegółowo sprawdziłem przed zakupem
Po obejrzeniu kilku sztuk tego modelu ten był jedynym egzemplarzem warty uwagi, z informacji które uzyskałem od pierwszego właściciela była to jedna z ostatnich 4 szt. Imprez Hawk N/A sprzedanych w naszym kraju. Nadkola bez rudej.

Samochód za kadencji pierwszego właściciela serwisowany w ASO + ostatnie wymiany oleju poza ASO. W moim posiadaniu auto było serwisowane tylko w MK Auto Serwis w Nieporęcie.
Auto będąc w moim posiadaniu miało:
- zamontowaną instalację LPG u Jako zaraz po zakupie przeze mnie auta, do dzisiaj sprawuje się wyśmienicie i nie ma żadnego problemu (spalanie w mieście ok 11,5l, w trasie moje minimalne spalanie to niecałe 9l) – październik 2015 r.
- wymieniony rozrząd zaraz po zakupie (na oryginalnym pasku, bez pompy wody gdyż nie było potrzeby jej ruszać) także kolejna osoba ma jeszcze spokój na 5 lat lub 80 tys. km – październik 2015 r.
- komplet tarcz i klocków TRW na tył – październik 2015 r.
- nowe dywaniki na zimę + lato – 2015/2016 r.
- końcówki drążków kierowniczych + gumy stabilizatorów przód + tył (OEM) – listopad 2015 r.
- nowa tarcza sprzęgła nabita u Radzikowskiego wraz z nowym łożyskiem, docisk był w bardzo dobrym stanie więc nie było potrzeby go wymieniać – wiosna 2016 r.
- łączniku przód i tył- 2016 r.
- auto stoi na 15 calowych stalówkach z oponami na śmietnik.

Auto jeździ na oleju Motul 5W30 wymieniany co 12-15 tys. km, nie bierze grama oleju między wymianami. W tamtym tygodniu została odgrzybiona klima + wymiana filtra kabiny. W zeszłym roku klimatyzacja była nabita. W zeszłym roku również lakier został dogłębnie oczyszczony i zabezpieczony japońskim woskiem (cały dzień pracy ale super odprowadza wodę).
Wszystkie drzwi, klapa, tylne błotniki są w idealnym stanie. Takie podzespoły jak dyfer, skrzynia są w idealnym stanie. Z racji tego, że chłodnice dojechały do osłon silnika (jedna z nich jedynie pękła) postaram się sprawdzić czy silnik nie ucierpiał (na 99,9% nie bo po uderzeniu w barierkę nie zgasł).
Myślę, że sama wartość części mechanicznych i blacharskich (nawet poza silnikiem) przekracza podaną cenę na początku ale nie wiem czy w ogóle będzie ktoś chętny patrząc na zalewającą nas ilość anglików na części...

Obrazek
Obrazek
Obrazek



markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Subaru Impreza 07` 2.0 N/A

Post 23 lis 2017, o 22:49

Prośba do moderatora o zmianę litery K na S w tytule

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Subaru Impreza 07` 2.0 N/A

Post 24 lis 2017, o 09:19

Obrazek

markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Subaru Impreza 07` 2.0 N/A

Post 14 gru 2017, o 15:42

podbijam temat, auto na 100% jest na sprzedaż.
Doprecyzuje jeszcze kilka rzeczy:
- auto posiada wgrany najnowszy soft do sterownika, który załatwił problem mulenia w przedziale 2-3 tys. obrotów praktycznie do zera,
- auto będzie miało w 100% SPRAWNY silnik z innego auta, również o oznaczeniu EJ20FL z przebiegiem 156 tys. km i z wymienionym kompletnym rozrządem przy 105 tys. (będą dokumenty do wgladu, dla kupującego na silnik, który będzie w aucie).
- auto z nowym silnikiem dostanie instalacje lpg, która była z nim zamontowana identyczna, jak była do tej pory (wtryski Hana, reduktor KME itp- instalacja identyczna jak od jako, przebieg tej instalacji 60 tys. km.). Silnik kilkanaście tys. km temu miał zrobioną regulację zaworów w serwisie na co są dokumenty więc z tematem regulacji przy tym silniku będzie spokój na następne kilkadziesiąt tysięcy kilometrów (jak nie więcej).
 
Z uwagi na fakt, że jednak z firm, która zajmuje się skupowaniem aut na części proponuje 5000 zł i będę miał możliwość zwrotu OC za niecałe 10 miesięcy ( ok 500 zł) cena minimalna za auto to 5500 zł.
Nie chce sugerować ceny rzędu 7-8 tys. za auto bo nie wiem czy będzie jakiekolwiek zainteresowanie bo auto chce sprzedać, a nie sprzedawać i chce to zrobić do końca roku.
 
Osoby, które są zainteresowane kupnem auta za większą kwotę proszę o informację na PW.



Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

markos007
2 gwiazdki
Auto: pilot N/A
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [K] Subaru Impreza 07` 2.0 N/A

Post 27 gru 2017, o 17:39

up. Proszę o propozycję cenowe za auto na PW

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ