[S] Subaru Impreza WRX 2001 BUG Salon PL po modach

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
phenomenelik
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Subaru Impreza WRX 2001 BUG Salon PL po modach

Post 14 gru 2017, o 12:18

Sprzedaż lub zamiana na Subaru Legaxy IV 2.0 Cena 35k (forum) do obejrzenia na terenie Warszawy

Subaru Impreza WRX 2001 , auto Kupione w Polskim salonie i zarejestrowane w grudniu 2001 (posiadam fakturę zakupy oraz każdą następną umowę sprzedaży). W stosunku do stanu fabrycznego doszło do kilku zmian, które poprawiły znacząco osiągi, właściwości jezdne oraz walory akustyczne z zewnątrz jak i wewnątrz, lista poniżej (wszystkie modyfikacje zostały przeprowadzone na początku 2016 przy przebiegu ok 185000km.

- uszczelki głowic ori subaru, głowice remont, pompa paliwa DW200, rozrząd komplet, pompa oleju, uszczelniacze, zimeringi łożyska, uszczelki pokryw, szpilki glowic, świecie, przewody wodne
- oploty zacisków
- przednie rozpórki górna i dolne (whiteline)
- wydech, dolot HKS, FMIC zrobione w PrzemoCar (kto był w 2015 u Przema, to widział to auto na parkingu, stało do sprzedaży i czekało na mnie, żebym wyremontował mu silnik :)
- poliuretany
- przyciemnione wszystkie szyby
- felgi 17 WRX pomalowane proszkowo na czarno
- klocki Mintex
- dodany spojler a'la STI
- audio 8 głosników, subwoofer i wzmacniacz JBL (bez jednostki sterującej)
- wszystkie drzwi wygłuszone
- strojenie w Bady Cars (260-280km) w zależności od temperatury na zewnątrz (po dokonaniu wszystkim modyfikacji), strojone na beznynie 98 i na min takiej zawsze jeżdzę. Dzięki odpowiedniemu zestroju kiedy trzeba jest moc, a i można rownież spokojnie pojechać (średnia spalania z tego roku to 12,2l/100km (28 tankowań do pełna 10,5 tys km przejechane)
- skrzynia biegów z WRX 2004 (grudzień 2016) - robione w Bady Cars
- fotele przód/tył z WRX 2004
- BOV APEXI
- amortyzatory KYB (na grubej sztycy - złote, na wysokość takie same jak seria, ale prowadzenie znacznie lepsze)
- Dołożony Turbo Timer, nigdy nie było sytuacji, żeby auto zostało zgaszone bez wystudzenia temperatury.
- Short Shifter
- Lampy przod STI
- Chlodnica wody (2015)
- Poprawiony docisk sprzęgła, kevlarowa okładzina ścierna tarczy
- Nowe łożysko oporowe
- Zaciski po pełnej regeneracji w walenda motorsport

Impreza na bieżąco serwisowana, w międzyczasie wymienione tarcze z przodu. Olej wymieniany co 7,5-10 tys km (5w30)

Do poprawek:
Małe ognisko korozji na prawym tylnim nadkolu
Wykładzina w bagażniku
Kierownica do obszycia

Auto bezwypadkowe, aczkolwiek miało obcierkę, zostało polakierowane całe na kolor z nowej palety, posiadam zdjęcia sprzed wizyty u lakiernika, więc nie ma obaw o dzwon. Tak jak napisałem wcześniej, auto zanim je kupiłem stało w popularnym warsztacie, więc jeżeli ktoś akurat robił wydech w Przemo Car mógł natknąć się na moją Imprezę. Jeżdżone tylko po mieście i zbudowane z myślą o dynamicznych miejskich przejażdżkach, natomiast podczas stania w korkach czas umila bardzo dobrej jakości audio.

W razie pytań tel: 5o1-o52-396

Link do OTOMOTO:
https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... zomNJ.html

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Lemiech
0 gwiazdek
Lokalizacja: Józefów / Mokotów
Auto: Legacy Turbo / Plejadowóz / XT 1800 turbo / GLF 1800
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Impreza WRX 2001 BUG Salon PL po modach

Post 18 gru 2017, o 13:15

Jechałem tym autem w maju 2016 Kielce CAC i najlepszy czas jaki udało się uzyskać był 15 czasem w generalce, biorąc pod uwagę seryjnego WRX-a z drobnymi mądrymi modyfikacjami, federala RSR i to że pierwszy raz jechałem autem 4x4 po ponad rocznej przerwie uważam wynik za bdb. Auto samo się prowadzi, pewnie zachowuje, silnik jak dzwon ciągnie do końca. Polecam

Avic
0 gwiazdek
Auto: Bug 2.0 GX
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Impreza WRX 2001 BUG Salon PL po modach

Post 20 gru 2017, o 17:17

Poprzednim właścicielem auta był pan o imieniu Karol? Wydaje mi się, że kojarzę to auto, ale pewien nie jestem...

phenomenelik
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Impreza WRX 2001 BUG Salon PL po modach

Post 20 gru 2017, o 17:55

O ile dobrze pamietam to tak, na rejestracjach z Zamoscia.

phenomenelik
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Subaru Impreza WRX 2001 BUG Salon PL po modach

Post 15 mar 2018, o 15:15

UP

nowe fotki i cena 32k

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ