Szukam Subaru do 30k

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
dizaster
0 gwiazdek
Auto: audi a4
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Szukam Subaru do 30k

Post 16 sty 2018, o 20:04

Witam,

kupie porządne Subaru do 30 tysięcy . Wolał bym nieprzesadnie modyfikowane, auto będzie służyło głównie do codziennej jazdy. Jeżeli nie ma ktoś nawet konkretnej oferty to może mi doradzi jakich specyfikacji szukać jeżeli chodzi o silnik, skrzynie i konkretne modele. Ja biorę pod uwagę Impreze i Forestera.

Z góry dziękiuje



FUX
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: ze sofy.
Auto: jeżdżące
Polubił: 222 razy
Polubione posty: 345 razy

Re: Szukam Subaru do 30k

Post 16 sty 2018, o 20:09

2003 + LPG, 2.0 125 KM

Kupiło w czerwcu 2015 z przebiegiem 108 k

Założyło LPG, zrobiło co trzeba było (zawieszenie, rozrządy,cewki, kable, lambdy srambdy, łożyska, hujemuje, wsadziło pewnie ponad 6k pln)

Sprzedaje z przebiegiem 201 k. Do zrobienia kosmetyka blacharska tuitam, po wymianie rozrządu coś sie dupi z motorem - znaczy jeździ raz normalnie raz nienormalnie - szamani zdiagnozowali błąd pompy wody że niby nie wyrabia z napędzeniem płynów. Warsztat twierdzi, ze to egr a ja twierdzę, że oddanie pojazdu do warsztatu na jakiś odległy termin bez obietnicy naprawy nie leży w mojej naturze i dlatego sprzedaję.

Fura z Podkarpacia, przytarty fotel, rozlany olej w bagażniku, podrapane tu i tam.

Tanio w okolicach 11 kpln. Ubezpieczenie/przegląd do czerwca

Godlik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: GT'99 jest i zawsze będzie; OBK był, Legacy było, była Skoda, jest BMW :)
Polubił: 18 razy
Polubione posty: 83 razy

Re: Szukam Subaru do 30k

Post 16 sty 2018, o 20:15

dizaster pisze:Witam,

kupie porządne Subaru do 30 tysięcy . Wolał bym nieprzesadnie modyfikowane, auto będzie służyło głównie do codziennej jazdy. Jeżeli nie ma ktoś nawet konkretnej oferty to może mi doradzi jakich specyfikacji szukać jeżeli chodzi o silnik, skrzynie i konkretne modele. Ja biorę pod uwagę Impreze i Forestera.

Z góry dziękiuje
Mam fajnego Outbacka, ale musiałbyś nieco zwiększyć budżet

rosaskc
Awatar użytkownika
2 gwiazdki
Auto: Impreza GH 2.0
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Szukam Subaru do 30k

Post 17 sty 2018, o 22:58

Lanos idealnie nadaje się na daily car :)
Tani na stacji (lpg), silnik do tego przystosowany (ej20f), po lekkich modach wygląda ładnie, fajny w użytkowaniu (multi kierownica z tempomatem)
Wystawiłem jakiś czas temu tutaj: viewtopic.php?f=21&t=20448
Ale aktualne zdjęcia i cenę zobaczysz tu: https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-im ... znzdd.html

STomasz
0 gwiazdek
Lokalizacja: Olsztyn
Auto: Forester
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Szukam Subaru do 30k

Post 21 sty 2018, o 12:38

Rozważam sprzedaż mojego outbacka, może cie zainteresuje.
Outback z 2005r.
Silnik 2.5L 165KM z sekwencyjną instalacją gazową, automatyczna skrzynia biegów, tempomat, skórzana jasna tapicerka, klimatyzacja, podgrzewane fotele, podgrzewana przednia szyba, szyberdach, przebieg 243000. Po wymianie oleju w silniku, skrzyni biegów, dyferencjałach. Nowe świece, przewody zapłonowe.
Zimowe opony Nokian w trakcie drugiego sezonu. Letnie continentale jak nowe po jednym sezonie.
Cenie na jakieś 23500 :)

ODPOWIEDZ