WRX '02 2002

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
zuras555
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

WRX '02 2002

Post 27 lut 2018, o 22:58

Witam,
Jako, że pojawiła się perspektywa przejścia na STI GH lub (co gorsze) zdrady i zakupu w przyzwoitej cenie rozsdąnego evoX powoli przymierzam się do sprzedaży swojego WRX. Samochód z 2002roku, sprowadzony w 2008 na kołach. Kupiony nieco ponad rok temu od pierwszego użytkownika w PL. Samochód kupiłem z przeznaczeniem pierwszych szlifów w AWD na śniegu. Tej zimy udało się pojeździć zaledwie 3 razy po śniegu.
Auto użytkowane z głową, zawsze dogrzewane i chłodzone przed wyłączeniem (czasem aż do przesady :-) ). Dopiero kila ostatnich dni pozwoliło na jakieś przejażdżki, ale samochód stał w tym czasie w warsztacie na przeglądzie hamulców.

Ostatnie naprawy i wymiany:
02.2017 (221000km) – olej (MOTUL 8100 X-cess 5w30 + filtr), klocki+tarcze przód
04.2017 (222000km) - rozrząd, uppipe, montaż czujnika ciśnienia oleju i doładowania
11.2017 (225000km) – wymiana oleju (MOTUL 8100 X-cess) przy okazji podpięcia czujnika oleju.
02.2018 (225880km) - dzisiaj samochód odebrany po remoncie hamulców przednich (regeneracja zacisków, wymiana tarcz i klocków) i wymianie łącznika stabilizatora z tyłu - możliwość zmiany mnie trochę zaskoczyła :)

Nie licząc paru drobiazgów samochód seryjny, i tak:
- silnik remap 240 (lub 260KM ..hmmm?!) - robił to jeszcze poprzedni właścieciel, więc wykresu nie mam, a do RRT jestem umówiony na hamownie lub ewentualne korekty na najbliższy piątek. W każdym bądź razie turbo ładuje do 1,0bar, chwilowo w peak’u do 1,1bar.
- wnętrze od STI
- blow off HKS
- wydech HKS SR Jasma 051 g16
- spojler wysoki STI (laminat)
- lampy przednie Morette (05.2017) - posiadam oryginały
- kierownica RRS - nowa skórzana, z dedykowaną nabą MOMO (05.2017) – posiadam oryginał
- zegary DEPO (05.2017), temp. oleju, ciśnienie oleju, doładowanie – posiadam oryginalną konsolę z zegarem
- radio OEM subaru 2DIN

Koła letnie: 4x OEM Subaru wrx, złote + Uniroyal Ranisport3 215/45/17 (po 1 sezonie, niewiele jeżdżone). Felgi odnowione, malowane proszkowo w lipcu 2017.

Koła zimowe: 4x OEM Subaru wrx + Goodyear Ultragrip 215/45/17 (nowe). Felgi srebrne, oryginalny lakier, delikatne obcierki).
Dodatkowo zamiast dojazdówki jest OEM’owa 17tka z oponą Uniroyal Ranisport3 215/45/17

Pomijając prawy tylni błotnik który był powtórnie przelakierowany na całym aucie jest oryginalny lakier. Nie był przygotowany do sprzedaży ani polerowany, więc jakieś małe wgniotki czy rysy z racji wieku się pojawiają.

Na chwilę obecną do ogarnięcia tylko nadkola tylne - standard. Jedną z nich już mam, drugą w razie czego mogę dokupić. Nie chce tego robić żeby później się tłumaczyć z ewentualnych poprawek lakierniczych i historii auta. Jeżeli z przyszłym kupującym sie dogadamy, mogę to zrobić na własną rękę lub obniżymy cenę na te właśnie prace.

Cena 33tys PLN, do uzg.

Więcej info pod nr 662255559 lub [email protected]. Fotki prześlę na życzenie.

Pozdrawiam



zuras555
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: WRX '02 2002

Post 1 mar 2018, o 21:55

Ok, aby uniknąć kolejnych telefonów i pytań...

1) TAK OCZYWIŚCIE, cena podlega negocjacji, podana cena jest ceną wyjściową. Rozsądne i rzeczowe propozycje jak najbardziej wskazane.
I teraz najważniejsze -szanujmy się wzajemnie i nie licytujmy się przez telefon bez oglądania samochodu, a nawet zdjęć. Negocjacje wskazane po oględzinach i ewentualnej przejażdżce.

2) TAK, poleciłbym ten samochód

3) Przegląd do czerwca (auto przechodzi go bez problemu, łącznie z głośnością), ubezpieczenie do końca lipca

4) FOTKI - dla zainteresowanych wrzucam do pobrania: https://we.tl/G6e6ioBW83

zuras555
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: WRX '02 2002

Post 15 mar 2018, o 20:52

Aktualizacja:

Od ostatniego posta....wymieniona została przepływka (oryginał DENSO), a auto na nowo wystrojone w RRTuning: 264KM / 410Nm.



Lampy to nie Morette, a oczywiście Prodrive (Hella)

zuras555
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: WRX '02 2002

Post 1 kwie 2018, o 11:09

Do zamknięcia. Sprzedane.

ODPOWIEDZ