[S] Forester Sturbo

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Qzyn
0 gwiazdek
Auto: Subaru FOrester S Turbo
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Forester Sturbo

Post 1 mar 2018, o 11:46

Cześć, wystawiam na sprzedaż mojego STurbo.
Samochód po szeregu modyfikacji i z paroma dodatkami.
Silnik dostał głowice, turbo, i intercooler z WRX-a, panewki ACL, blowoff, i bardzo fajny wydech. Ponoć pokazał na hamowni 211 koni, ale to wszystko za poprzedniego właściciela. Mogę tylko powiedzieć, że wg mnie bardzo fajnie jedzie.
Dodatkowo jest instalacja LPG, sekwencja STAG4 Qbox, reduktor KME Gold, wtryski Hana. Działa super. Wlew schowany w klapce.
Zawieszenie to amorki WRX i chyba przednie spreżyny a tylne dobrane tak żeby odpowiednio stał.
Koła to 17 kopie Rota, dodatkowo posiadam oryginały 16 z zimowkami Bridgestone Blizak w super stanie.
Jak widać na fotce ma zamontowane ponoć bardzo poszukiwane nakładki błotników. Dodatkowo ciemne szyby tylne boczne i tylna.
Ma zamontowany firmowy zdejmowany hak za 850zł, niestety nie znalazlem zadowalajacego mnie haka do STurbo i kupiony do wolnossaka wymusił obniżenie wydechu. Moge go zdemontować.
Z wyposażenia wszystko co STurbo miały: szyber elektryczny, klima, tempomat grzana przednia szyba przy wycieraczkach, centralny zamek, alarm z pilotem, elektryka szyb i lusterek, grzane lusterka, grzane fotele, hillholder, itd. Radio jakis pionieer i glosniki separowane JBL. Zestaw glosnomowiacy Nokia. Obecnie grzane fotele sa wyjete bo w środku zagościły fotele z GTka i tylna kanapa została obciagnieta materiałem kanapy z GTka zeby pasował kolor. Oryginalne fotele dodaje do auta. Do tego kierownica MOMO, oryginal dodaje do auta. Sa tez dodatkowe zegary, boost, cisnienie oleju i EGT (nie podlaczony). Turbo timer HKS.
Latem w auto zainwestowałem ponad 2000zł - luzy zaworowe, uszczelki dekli zaworow, swiece, rozrzad.
Z racji wieku jest tez pare rzeczy do zrobienia i pare mankamentów wizualnych - foretser byl uzytkowany czasem zgodnie z przeznaczeniem, np podczas wyjazdow na Rajd Polski.
Takze nie jestem pierwszym wlascicielem, nie wiem czy bylo palone, do kosciola raczej nie jezdzil.
Jesteś zainteresowany, zadzwon, pogadamy.
Cena - 17.000zł
517 494 808 - Kuba
Załączniki
IMG_20180227_131429.jpg
IMG_20180227_131445.jpg
IMG_20180227_131501.jpg
IMG_20180227_131337.jpg



ODPOWIEDZ