3 lata temu dzięki temu forum znalazłem swojego kolejnego Forka. Teraz po 3 latach czas poszukać nowego domu dla Forka.
Kilka podstawowych info:
2.5XT w automacie i najbogatszej wersji LUN (czarne skóry, panorama, navi, ksenony, itd.).
Kupiony w salonie w Szczecinie, jestem II właścicielem.
Przebieg 159kkm. W moich rękach od 3 lat. W tym czasie zrobione 23kkm (II-gie auto w rodzinie).
Serwisowany przez cały czas u Zbyszka Tyskiego (SUBCAR) w Warszawie.
Auto bardzo zadbane, zarówno blacharsko jak i mechanicznie, w stanie oryginalnym, bez tuningu, modyfikacji, itd. Nie widziałem potrzeby poprawiania fabryki. Silnik, skrzynia, napędy - wszystko hula. Rdzy brak. Lakier oryginał na całym aucie, jedynie na masce grubsza jednolita warstwa. Bez szpachli. Nie wiem czy to za czasów poprzedniego właściciela czy może coś wcześniej. Generalnie nigdzie żadnej korozji.
Historia serwisów za moich czasów:
138kkm wymieniony rozrząd, serwis skrzyni biegów z wymianą oleju, nowy olej w dyfrze, wymieniona uszczelka pokrywy zaworów, gumy stabilizatora
142kkm nowy aku Varta
148kkm tarcze ham przod + klocki przod + klocki tył
oleje + filtry robione co 10kkm
ostatni serwis olejowy zrobiony tydzień temu: Valvoline 5W50 + wszystkie filtry. Przy okazji przejrzana reszta (zawieszenie, hamulce, napędy, silnik). I to tyle. W sumie sam jestem zaskoczony jak mało serwisu wymagało to auto przez 3 lata.
Poza fabrycznym wyposażeniem:
koła letnie: felgi alu Subaru 17'' + Firestone TZ300 (2 sezony od nowości)
koła zimowe: felgi stalowe Subaru 16'' + Nokian WR DR4 (też po 2 sezonach)
bagażnik dachowy dedykowany do Forka
hak dedykowany założony w ub. roku
2 komplety kluczyków oryginalnych
cała papierologia do auta (książka serwisowa, instrukcje, certyfikaty na alarm, znakowanie auta, itd.)
Wady:
Ponieważ autem po mieście jeździła głównie Pani Żona (mam nadzieję, że tego nie przeczyta

Do tego obstawiam, że poprzedni właściciel lakierował przedni zderzak, bo jest niedokładnie spasowany (z jednej strony nie siedzi do końca w zaczepach i odstaje za kilka mm)
Cena: aktualna Otomoto - 5% = 32k PLN
Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam na priv albo na 518-837-665