[S] Outback 2005 kraj, serwis, LPG, 2.5 NA

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
Rotter
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: OBK 2.5 AT '05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[S] Outback 2005 kraj, serwis, LPG, 2.5 NA

Post 31 mar 2018, o 00:39

Szanowni,
podjąłem decyzję o sprzedaży mojego Outbacka. Samochód kupiłem w październiku 2015 r. od forumowicza jasiem.
Podstawowe informacje o aucie:
rocznik: 2005
silnik: 2500 cm3 NA
skrzynia: automat
paliwo: benzyna + LPG (serwis i instalacja by Jako)
bezwypadkowość: 100% (oryginalny lakier na wszystkich elementach, wszystkie szyby w oryginale)
kolor: ciemna zieleń (tzw. butelka)
przebieg: 252 tys. km
pochodzenie: salonowe (kraj)
dokumentacja: pełna (serwisowany jedynie w sprawdzonych i polecanych serwisach w Warszawie i okolicach - książka prowadzona regularnie od samego początku) + dwa komplety kluczyków i inne papiery, które dostaje się z nowym samochodem
wyposażenie: wersja bez skór, nawigacji i elektrycznych stolców, wygłuszyłem drzwi i zmieniłem głośniki z przodu i dołożyłem emulator zmieniarki, co pozwala cieszyć się muzyką z zewnętrznych źródeł dźwięku, reszta jak to w Subaru z tego okresu: grzane fotele z przodu, grzana szyba w miejscu postoju wycieraczek, szyberdach, elektryczne zwierciadła, itp.
stan auta: pozwolę sobie zacytować właściciela znanego na tym forum warsztatu Subaru z Piaseczna, p. Adama Osika, wypowiedziane podczas przeglądu przedsprzedażowego: "Samochód jest w bardzo dobrym stanie. Rzadko spotyka się tak zadbane egzemplarze. W pełni wart swojej ceny." Do transakcji niestety nie doszło z powodu siły wyższej, tzn. żona potencjalnego kupca nie wyraziła zgody na zwiększenie budżetu ponad zakładany pułap.
cena: 21 499 złotych polskich (zgodnie z tym, co napisałem w ogłoszeniu do którego link podaję poniżej, gotów jestem odjąć 1200 złociszy na przegląd olejowy, który powinien być wykonany w najbliższym czasie + hamulce przód - jak ktoś ma czas, miejsce i zdolności manualne sprawę ogarnie pewnie taniej)
gotowość do negocjacji: symboliczna, wystawiam auto z ceną w moim poczuciu końcową, a usłyszana od pana Adama Osika opinia jedynie to potwierdza. Jeśli auta nie sprzedam wstawię do garażu i za 2,5 r. sprezentuję latorośli, która mam nadzieję będzie posiadała prawo jazdy. W tym czasie sam chętnie od czasu do czasu sobie gdzieś nim śmignę.

Więcej o aucie i jego historii można przeczytać tutaj: http://allegro.pl/subaru-outback-kraj-s ... 55301.html

Zapraszam do kontaktu: pięć_zero_cztery_osiem_pięć_pięć_1_5_1 lub na PW.

Na chwilę obecną nie mam większych planów na święta, więc jeśli ktoś z W-wy lub okolic chciałby oderwać się od świątecznego stołu to zapraszam w niedzielny wieczór lub w poniedziałek (Warszawa Stegny). W tygodniu jestem dość zajęty więc pozostają wieczory po 19.00 lub weekendy, ale robi się cieplej i pewnie coraz częściej będę je spędzał w Puszczy Białowieskiej.


4x4 - 6x9 - 10x15

Rotter
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Warszawa
Auto: OBK 2.5 AT '05
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: [S] Outback 2005 kraj, serwis, LPG, 2.5 NA

Post 22 kwie 2018, o 19:26

Sprzedany.
4x4 - 6x9 - 10x15

ODPOWIEDZ