Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
kacperwrocki
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

Post 8 kwie 2018, o 21:48

Witam,

Szanowni Państwo, jestem bardzo zainteresowany zakupem Subaru Legacy (lub ewentualnie Impreza) w kombi.
Zdecydowanie optujemy z małżonką za zakupem auta w benzynie (diesel wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem - prototypowe silniki z 2008 roku). Najlepiej silnik 2.0 w manualu lub automacie.

Może ktoś z forumowiczów ma do sprzedania to cudowne auto?
Na ten moment oglądaliśmy dwa legacy:

1) https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-le ... xtor=SEC-8 - bardzo zadbane, śliczne i bardzo dobrze utrzymane auto zakupione w Polsce - od początku jeden właściciel. Auto prezentuje się fantastycznie. Niestety jak to diesle w tym modelu mają - jest problem z silnikiem. Rozmawiałem z mechanikiem, który je kilka lat serwisował (polecam człowieka) mówił że auto juz może nie wytrzymywać ze względu na silnik. Oglądając auto zauwazyłem: wyciek na misce i olej w okolicach turbosprężarki. Diler sprzedający auto pisze, że pojazd przeszedł gruntowny przegląd w ichniejszym ASO - niestety moim zdaniem - ze względu na to co zauważyłem - mija się z prawdą. Wyjazd pod Kalisz miał zakończyć się zakupem tego pięknego Subaru a niestety okazał się jedynie wycieczką. Spowodował jednak to że jeszcze bardziej jestem zdeterminowany na zakup Subaru.

2)https://www.olx.pl/oferta/subaru-legacy ... 057f2befbb - tym razem benzyna, auto również dobrze się prezentuje. Kilka mankametów: odpryski lakieru na masce, przy włączeniu nawiewu na full pasek alternatora daje znać o sobie w charakterystyczny sposób. Pod spodem - moim zdanie rura wydechowa zardzewiała (prędzej czy później spadnie?) Wycieków nie stwierdziłem. Auto z Niemiec. Martwią wpisy z książki serwisowej - przez ostatnie 3 lata auto zrobiło 3 tys. km - czemu tak mało jeździło? Jakaś poważna kontuzja? Przy jeździe próbnej wydaje mi się że zaczęło zamulać przy 100 km/h - mimo mocnego ciśnięcia pedału gazu - z trudem zwiększało prędkość.

Prośba o propozycje co do Subaru Legacy, jakie wybrać?
Państwa wiedza na pewno nam się przyda.
Chcemy kupić duże przestrzenne auto gdyż rodzinna nam się powiększa (będzie 2 + 2 i pies). I jesteśmy bardzo zdeterminowani na zakup Subaru Legacy



alcyone
2 gwiazdki
Auto: B13,M/T,138KM,KOMBI,MY05,
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

Post 14 maja 2018, o 08:19

790862828 mam swoje legacy do sprzedania
Kupuje 7 osobowy i bardzo mi się spieszy.

optik
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Re: Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

Post 22 maja 2018, o 21:18

Mam do sprzedania Legacy 2010 Diesel z wymienionym Shortblock`iem.
po szczegóły zapraszam na priv

vcm
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Lokalizacja: Wysoka Góra
Auto: OTB 2,5 A/T
Polubił: 0
Polubione posty: 1 raz

Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

Post 25 maja 2018, o 08:14

Mam do sprzedania Outback 2.5 A/T 2008 LPG

giede
0 gwiazdek
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

Post 2 cze 2018, o 13:49

we wrześniu br. będę sprzedawał Legacy IV Kombi 2.0 SOHC z 2005 roku (srebrny), manual, aktualny przebieg 232481 km, kupiony w polskim salonie (jestem pierwszym właścicielem), na bieżąco serwisowany w ASO

tomo_
0 gwiazdek
Auto: Subaru Legacy 3.0H6
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

Post 4 cze 2018, o 08:57

też mam do sprzedania Legacy w benzynie 3.0 H6 AT

Rocznik 2004 modelowo 2005.

bulipawel
0 gwiazdek
Auto: Legacy IV 2.0 SOHC 05r.
Polubił: 0
Polubione posty: 0

Subaru Legacy kombi - zdecydowany na zakup

Post 6 cze 2018, o 14:31


ODPOWIEDZ