[K] GT / WRX blob

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
knysha
0 gwiazdek
Auto: CTR
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] GT / WRX blob

Post 11 cze 2018, o 20:39

Jak w temacie:

- turbowanna bądź sedan - GC GT - najchętniej końcówka produkcji
- GD - WRX blob
Jeżdżące, nie parchy. Mogą być też z panewką itp. (wtedy remont na kuciźnie).

Przeznaczenie: daily i tor.



Witek
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Wrocław
Auto: A500 @ Piotruś II
Polubił: 20 razy
Polubione posty: 15 razy

[K] GT / WRX blob

Post 11 cze 2018, o 20:51

Na tor GD WRX to średni pomysł. Skrzynia (zwłaszcza jeśli ma mocniejsze niż seryjne sprzęgło) i hamulce nie lubią takich wyzwań. Chyba, że ten tor to raz od święta.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 37 razy
Polubione posty: 76 razy

[K] GT / WRX blob

Post 11 cze 2018, o 22:02

:lol:
Taaaaa, najlepiej niech kupi ps3
:giggle:

knysha
0 gwiazdek
Auto: CTR
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] GT / WRX blob

Post 12 cze 2018, o 09:19

Czytałem o szklanych skrzyniach w Imprezach, ale chyba bez przesady... Dobre hamulce (kloczek + tarcza) z wymianą przewodów na oplot i dobrym płynem to pierwsza rzecz po kupnie auta.

Witek
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: Wrocław
Auto: A500 @ Piotruś II
Polubił: 20 razy
Polubione posty: 15 razy

[K] GT / WRX blob

Post 12 cze 2018, o 14:38

knysha, zależy jak korzystasz ze skrzyni. Znałem osobę, która miała podniesioną moc i mocniejsze sprzęgło, to skrzynię wymieniała raz do roku... jak masz sprzęgło, które zamiast maksymalnie obciążać, trochę się uślizgnie, to skrzynia dłużej przeżyje. Skrzynia z STi jest ponoć o 70kg cięższa, jak mi kiedyś Marek pokazał w Dzierżoniowie, to koło zębate 4 biegu z 6 było tej grubości co 1 z pięciobiegówki ;-) Można żyć ze skrzynią od WRXa, tylko trzeba na nią uważać i oszczędzać. Ja jeździłem sporo i WRXem (porobionym) i STi (seryjnym) z 2004 roku i jednak zabawa w STi znacznie lepsza (dyfry!), choć koszty niestety też ;-)

knysha
0 gwiazdek
Auto: CTR
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] GT / WRX blob

Post 12 cze 2018, o 17:17

Witek, oczywiście - należy jeździć z głową, a jak już padnie to zrobić raz, a dobrze :)

Alan, Alan, Alan!
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Auto: WiśniaNieWiśnia
Polubił: 130 razy
Polubione posty: 355 razy

[K] GT / WRX blob

Post 14 cze 2018, o 12:52

Najważniejsze, żeby unikać przepinania biegów przy dużych przeciążeniach w zakrętach. Wtedy dość łatwo popsuć.

Majestic
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: WRB
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] GT / WRX blob

Post 17 cze 2018, o 00:56

Witek pisze:
11 cze 2018, o 20:51
Na tor GD WRX to średni pomysł. Skrzynia (zwłaszcza jeśli ma mocniejsze niż seryjne sprzęgło) i hamulce nie lubią takich wyzwań. Chyba, że ten tor to raz od święta.
pierdolenie, jak ktoś nie wie kiedy wpinać biegi to każda padnie. nawet 6. mój były GD wrx przeżył moje upalanie, superoesy, kjsy, mojego brata upalanie , kjsy, i poźniej mojego znajomego mocne katowanie daily car z dojazdem z miasta na wieś po polnych drogach plus remap w mapteku , razem naszych 118tkm a total 228.... i co ? panewka :) skrzynia cała i nikt nawet nie zaglądał.

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 37 razy
Polubione posty: 76 razy

[K] GT / WRX blob

Post 18 cze 2018, o 09:11

:-d

Konto usunięte
6 gwiazdek
Polubił: 67 razy
Polubione posty: 74 razy

[K] GT / WRX blob

Post 18 cze 2018, o 09:47

to chyba jakaś specjalna skrzynia albo udawane "upalanie" ;-)

Majestic
Awatar użytkownika
0 gwiazdek
Auto: WRB
Polubił: 0
Polubione posty: 0

[K] GT / WRX blob

Post 18 cze 2018, o 11:19

jakie auto takie upalanie :) udawane , bo amator i auto seria, z tego co pamiętam to chyba 6/7 w generalce na superoesie w Poznaniu wyjeździłem na nim :razz: :razz:

ODPOWIEDZ