[S] Mazda 6 SVT, 2006. 2.0 Benz+LPG, bezwypadkowa

kupię / sprzedam / zamienię / wymienię /dam / nie dam
Regulamin forum
Jeśli kupujesz coś z ogłoszenia na Forum robisz to na własne ryzyko!
Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczane ogłoszenia. Nie przelewaj pieniędzy ludziom, których nie znasz lub którzy nie mają wiarygodnej historii na Forum!
ODPOWIEDZ
busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

[S] Mazda 6 SVT, 2006. 2.0 Benz+LPG, bezwypadkowa

Post 9 lip 2018, o 11:31

Mazda 6 SVT po lifcie - 2.0 Benzyna + LPG STAG - 147 koni - rocznik 2006, przebieg na dziś 218 tys km, bezwypadkowa.
Ciemna szarość
Wersja bez nagłośnienia BOSE ale z Xenonami (fabryczne z samo-poziomowaniem i spryskiwaczami działającymi). Przy wersjach z nagłośnieniem BOSE – nie ma możliwości zamontowania zbiornika gazu w miejscu koła zapasowego, bo jest tam instalowany subwoofer. Stąd lepiej mieć LPG, niż BOSE bez subwoofera, lub butlę zajmującą część bagażnika (to tak apropos)
Fotele skórzane w bardzo ładnym stanie (fotel pasażera z przodu do lekkiego szycia na szwie – koszt ok 150 zł, przy małym dziecku ciągle były ważniejsze wydatki, dlatego nie starczyło czasu żeby to zrobić u tapicera), przednie fotele podgrzewane, zamontowany zestaw samochodowy bluetooth Parrot + nawigacja w lusterku. Instalacja przygotowana do podłączenia kamery cofania.
Zawieszenie wyremontowane przez poprzedniego właściciela - wszystkie 4 amortyzatory Billstein (ponad 80% na ostatnim badaniu). Ostatnio wymieniony sworzeń wahacza górnego przedniego – od strony kierowcy.
Hamulce - wszystkie 4 zmienione tarcze i klocki na Mintexa (tylne zaciski zregenerowane)
Poprzedni właściciel zrobił konserwację podwozia (2 lata temu). Elektryka - wszystko działa idealnie. Lekko, sprawnie - jak u japońca. Wymienione oba tłumiki końcowe (jeszcze na gwarancji) + pospawany cały układ wydechowy razem z obudową katalizatora.

I najważniejsze - Silnik po pełnym remoncie, z wymianą termostatu włącznie.
Mazdę sprawdzaliśmy przed zakupem w zaufanym warsztacie - wszystko było ok. Nawet sprawdzenie składu spalin nie pokazało, aby silnik brał olej. Dowiedzieliśmy się później, że Mazda montowała tak wydajne katalizatory, że w składzie spalin nie znajdzie się żadna drobinka oleju - tak potrafią dopalać syf z silnika. Dlatego nawet jak auto bierze litr oleju na 200km - to auto nie kopci - i tak to było w przypadku tego auta. Obecnie, od remontu w zeszłym roku nie dolałem ani kropelki oleju – poziom bez zmian.

WYPOSAŻENIE:

Aluminiowe felgi
6 biegów
Xenony
Radio + CD
Elektryczne szyby
Elektryczne lusterka + podgrzewane
Podgrzewana tylna szyba
Przyciemniane szyby
Czujnik deszczu
Czujnik zmroku
Kierownica multimedialna, skórzana
Tempomat
Zestaw Samochodowy Bluetooth
Wspomaganie kierownicy
Klimatronik
Komputer pokładowy
Centralny zamek
Immobiliser
ABS - blokada kół podczas hamowania
ESP/ASR – kontrola trakcji oraz system wspomagający kierowcę w utrzymaniu toru jazdy
Poduszki powietrzne
Roleta z dodatkową siatką oddzielającą przestrzeń bagażową od pasażerskiej
Hak
Isofix
Opony Letnie Continental SportContact
Komplet opon zimowych Viking (Continental) – nowe, 1 sezon mają za sobą dopiero

Ogólnie, auto w środku nie jest zmęczone, bardzo wygodne na długie trasy, zimą zawsze odpala, nie zawiodła mnie ani razu. Z zewnątrz niestety ruda już się przyjaźni, to przypadłość wersji po lifcie. Lewe tylne nadkole jest do zrobienia. Kropki na masce.
Klapa bagażnika odbita przez poprzedniego właściciela, lekko uszkodzony zderzak tylny. Wszystko tak było jak ją kupiłem. Dlaczego nie remontowaliśmy nadwozia?
Auto kupiliśmy jako drugie, na czas urlopu macierzyńskiego Nuli. Miało nam z założenia służyć max 2 lata. Obecnie Nula wraca do pracy, stąd ponownie będziemy mieli do dyspozycji auto służbowe.
Dla mnie najważniejsza była zawsze mechanika, dlatego swoje auta doprowadzam do stanu takiego, abym zawsze mógł wsiąść, odpalić i pojechać bez stresu.

Wiem, że bywają tańsze, nawet i lepiej z zewnątrz wyglądające – ale ja już przeżyłem znikający olej z dnia na dzień i dodatkowy koszt 5 tys zł za remont silnika, którego w cenie nie widać + montaż instalacji gazowej i inne możliwe naprawy. Nawet najpiękniejszy lakier nie pojedzie, jak mechanika zawiedzie…

Cena 15 900 PLN

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

[S] Mazda 6 SVT, 2006. 2.0 Benz+LPG, bezwypadkowa

Post 23 lip 2018, o 15:30

ogłoszenie Up, cena kosmetycznie w dół
15 500 PLN

oczywiście do rozsądnej negocjacji ;-)
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

[S] Mazda 6 SVT, 2006. 2.0 Benz+LPG, bezwypadkowa

Post 24 lip 2018, o 12:24

Z wyposażenia nie wpisałem:
Fotele w skórze
Przednie podgrzewane
Fotel kierowcy sterowany elektrycznie z pamięcią 3 ustawień

Howgh!
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

busik
Awatar użytkownika
6 gwiazdek
Lokalizacja: SM
Auto: DS5
Polubił: 47 razy
Polubione posty: 110 razy

[S] Mazda 6 SVT, 2006. 2.0 Benz+LPG, bezwypadkowa

Post 3 sie 2018, o 01:29

Sprzedana
"Pamiętaj, że wartość ma nie to, co ty mówisz, ale to jak się to odbija w mózgu słuchającego" J.Piłsudski

ODPOWIEDZ